Biovax Silk (Jedwab w płynie)

Biovax Silk (Jedwab w płynie)

Silk to jedwabista kuracja do włosów wymagających troskliwej pielęgnacji.
Ten wyjątkowy preparat:
- intensywnie regeneruje zniszczone włosy,
- silnie nawilża włosy i skórę głowy,
- reperuje i zamyka rozdwojone końcówki włosów,
- wygładza włosy i zapobiega ich elektryzowaniu,
- nadaje włosom jedwabisty połysk i miękkość.

Wcześniej dostępny w innym opakowaniu i pod nazwą `Moc Natury Wax Jedwab w płynie` o identycznym składzie.

Kocham!

Dawno,dawno temu szukałam porządnego jedwabiu na rynku.W hebe na promocji znalazłam to cudo.Wtedy zapłaciłam za niego coś koło 8 złotych.Jest naprawdę wydajny i daję efekt gładkich włosów.Moje włosy nigdy nie były tak odżywione jak po nim.

Błędne koło.

Serum używałam tyko na końcówki włosów. Od czasu do czasu łączyłam je z szamponem, albo z odżywką.
Ma lejącą się konsystencję, jest rzadkie. Zapach delikatny, pachnie tak jak wiele jedwabi w płynie. Celem wygładzenia końcówek włosów sprawdził się całkiem w porządku. Nie powodował sklejania się włosów w nieestetyczne tłuste pasma.
Jednak, w ciągu dnia trzeba kilkakrotnie ponawiać aplikację, bo włosy szybko robią się matowe i suche. Ale im więcej się tych warstw nakłada, tym gorzej wyglądają.
Fajnie sprawdził się w roli dodatku do maseczek. Jako składnik szamponu już nie.

Wykorzystała: kilka próbek

Cudo

Jedna kropelka wystarczy, żeby rozprowadzić go na całej długości włosów, niesamowicie je wygładza. Bardzo wydajny z wygodnym aplikatorem.
Idealny na podróż, gdy nie chce się zabierać ze sobą dużej ilości kosmetyków. To prawda, że ma gdzieś na końcu w składzie alkohol, ale stosowany od czasu do czasu nigdy mi nie zaszkodził :)
Nigdy nie nakładałam go na skórę głowy, więc nie wiem, jak by na nią zadziałał (wg opisu producenta ma ją nawilżać). Mam wrażliwą skórę głowy, więc wolę uważać właśnie przez ten nieszczęsny alkohol. Na włosach jednak sprawdza się cudownie i bardzo serdecznie polecam :)

Konferencja babyliss

I tak i nie

Przeczytałam na temat tego jedwabiu mnóstwo pozytywnych recenzji, nie byłabym więc sobą, gdybym go nie kupiła. Czy żałuję? Nie. Gdybym tego nie zrobiła, do dziś chodziłby za mną ten kosmetyk i krzyczał "Idź do Hebe i mnie kup". Jak się u mnie sprawdził? Tak na prawdę prawie wcale, aczkolwiek swoje plusy ma.
- Ma przepiękny zapach, mogłabym go wąchać godzinami.
- Nabłyszcza włosy, więc do tych matowych sprawdzi się idealnie. Na moich włosach było to jedyne działanie, które mogę pochwalić.
Minusy:
- nie dociąża, a takiego efektu po przeczytaniu recenzji się spodziewałam. Nabłyszczenie zginęło więc u mnie pod puchem, podobnie jak przy serum A+E.
- Producent gwarantuje nam regenerację zniszczonych włosów, co jest jakimś kompletnym żartem. Ostatnie co mogę powiedzieć o tym jedwabiu to to, że regeneruje.
- Nawilżenie włosów i skóry głowy? Absolutnie nie. Po odstawieniu miałam wręcz wrażenie, że końcówki są jeszcze bardziej przesuszone niż przed pierwszym użyciem.
- Czy reperuje rozdwojone końcówki? Nie wiem, na szczęście nigdy nie znalazłam u siebie ani jednej :-)
- Wygładzenie? Znikome. Większe daje mi muśnięcie włosów odrobiną zwykłego oleju roztartego na dłoniach.
- Czy zapobiega elektryzowaniu nie wiem, włosy raczej mi się nie elektryzują :-)
- Jedwabisty połysk i miękkość? Połysk owszem, miękkość niekoniecznie. Suche końce dalej pozostały suche, po odstawieniu były suche jeszcze bardziej.
Używam sporadycznie, żal mi wyrzucić.
Mimo wszystko polecam jednak przetestować. Moje włosy są dość kapryśne, przy mniej wymagających może się sprawdzić. Nie ma jednak większych szans na faktyczną regenerację zniszczonych włosów - ten jedwab to silikonowa bomba, która w żaden sposób nie naprawi permanentnie naszych włosów, a jedynie może zamaskować ich zniszczenia. Albo i nie :-)

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Bardzo dobry

Świetny produkt w niedużej cenie. Cudownie pachnie, jest wydajny, wystarcza jedna kropelka do rozprowadzenia preparatu na całych włosach. Dużo daje, wygładza włosy, odżywia, nawilża, nakładam go jeszcze dodatkowo po odżywce. Odpowiada mi opakowanie z aplikatorem, ale strasznie ciężko się go wciska, zwłaszcza mokrymi rękami. Buteleczka estetyczna, poręczna, lubię tę firmę za jakość i efekty. Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Bardzo dobry

Jest to zdecydowanie najlepszy jedwab jaki kiedykolwiek miałam.

DZIAŁANIE:
bardzo dobrze nawilża i wygładza, nie obciążając włosów i nie powodując szybszego przetłuszczania, zapobiega puszczeniu, końcówki wyglądają o niebo lepiej - na zdrowe i zadbane.

Produkt znajduje się w plastikowej butelce z pompką, więc bardzo łatwo można wydostać odpowiednią ilość, nie klejąc przy tym opakowania oraz zużyć go do samego końca. Jednak mogłoby być go trochę więcej za taką cenę.

Polecam wszystkim paniom :)

Lubię

Marka L\\\'Biotica jest jedną z bardziej cenionych przeze mnie marek, nic więc dziwnego, że ten produkt trafił w końcu w moje "łapki". Od razu mogę powiedzieć, że i tym razem kosmetyk od Biovaxa mnie nie zawiódł.

Cena: 8zł/15ml
Dostępność: Super Pharm, Natura, Hebe

OPAKOWANIE: zawiera pompkę, którą łatwo jest wydozować odpowiednią ilość produktu, ale generalnie deign nie trafił do mojego gustu

WYDAJNOŚĆ, KONSYSTENCJA: produkt ma oleistą formułę, ale tak naprawdę wystarczy kropelka, żeby pokryć całe końcówki i jeszcze wetrzeć we włosy. Mi wystarczyło na 3 miesiące, używałam produktu ok. 3 razy w tygodniu.

SKŁAD: no i tu powstaje problem bo spotkałam się z dwoma wersjami składu
1.Cyclopentasiloxane (and) Dimethiconol, Cyclomethicone, Phenyl Trimethicone, Ethyl Ester of Hydrolized Silk , Ethoxydiglycol, Parfum, Panthenol (prowitamina B5), Limonene, Benzyl Salicylate, Citronellol , Buthylphenyl Methylpropional
2. Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Phenyl Trimethicone, Ethyl Ester of Hydrolyzed Silk , D-panthenol, Parfum, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Limonene, Alcohol.
Oby dwa jednak zawierają mniej więcej to samo: silikony lotne i te zmywalne łagodnymi detergentami, antystatyk, witaminę B5 oraz zapach

ZAPACH: całkiem przyjemny, nie jest jakiś natarczywy, mnie ani ziębi ani grzeje

Plusy:
+ zabezpiecza końcówki, nie uratował mnie co prawda przed wizytą u fryzjera, (czy tylko ja boję się fryzjerów?) ale zdecydowanie wydłużył okres między jedną a drugą wizytą
+ wygładza włosy, nie należy jednak przesadzać z ilością, bo możemy mieć efekt "mokrego kota" ;)
+ końce są przyjemne w dotyku; miękkie i wizualnie mniej zniszczone
+ nadaje połysk
+ nie przetłuszcza włosów, (no chyba, że ktoś chce mieć niezapomniane wrażenia i nałoży go na skalp)

Minusy:
- jako takich nie ma, ale nie dostaje 5 gwiazdek, bo jakby czegoś mu brakuje

Podsumowując: jest to doby produkt, o dobrym składzie i przyzwoitej cenie. Polecam!

Używam tego produktu od: 3-4 miesięcy

Moj Ulubiony

Moje koncówki były suche, zniszczone wyglądały na prawdę źle. Od czasu gdy używam tego produktu oraz serum scalające końcowki innej firmy wygladają o niebo lepiej.

* naprawdę dobrze działa
* nawilża końcówki, stają się miekkie
* likwiduje puszenie wlosów tak jak obecuje producent
* nałożony na suche włosy nadaje delikatny połysk
* nie powoduje przetuszczania
* cena również na plus
* lubię go zawsze mieć w swojej łazience
* wygodna buteleczka i aplikacja
*dostępność

Ostatnio zauważyłam w składzie na ostatnim miejscu pojawił się alkohol. Bardzo szkoda, jednak mam nadzieję ze nie wpłynie to znacznie na moje włosy. Ogólnie polecam, bo produkt jest na wysokim poziomie :)

Ilość zużytych opakowań: cztery

Polubiliśmy się:)

Kupiłam w ciemno, zachęcona promocją w drogerii.

Moje końcówki od zawsze mają tendencję do szybkiego samo-zniszczenia. Dlatego często stosowałam jedwab w płynie lub inne sera wspomagające końcówki.

Ten jedwab jak dla mnie jest bardzo dobry. Po stosowaniu od około miesiąca zauważyłam że końcówki są gładsze, mniej rozdwojone, bardziej nawilżone...

Dobra konsystencja- nibu taki olejkowaty, ale nie lejący. Opakowanie z dozownikiem- bardzo poręczne. Zapach- cudny!:)

Nie obciąża włosów, nie przetłuszczają się nawet jak czasem ręka poleci mi wyżej i nałożę nie tylko na końcówki:)

Bardzo wydajny!

Na pewno zostaniemy ze sobą na dłużej:)

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

Nic ciekawego

Ktoś chyba źle przepisał skład, bo ja wyraźnie na swojej buteleczce tego jedwabiu na końcu mam napisane alcohol....?

Plusy:
-Zapach
-Nie obciąża

Minusy:
-Nie wygładza
-Nie nawilża
-Stan włosów pogarsza się, wyglądają na wysuszone!
-Nie robi nic a trzeba za to płacić
-Nie wydajne
-Skład.

Używam tego produktu od: Jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1

Sprawdzona firma

Stosowałam jedwab innej firmy. Dowiedziałam się, że nie dokońca ma idealny skład, więc kupiłam ten jedwab zachęcona opiniami na KWC. Włosy po zastosowaniu nie są zbyt szybko tłuste. Cena jest niska w stosunku do jakosci oraz wydajności produktu. Wielki plus za opakowanie z dozownikiem.

Używam tego produktu od: 10 mies

Hit :)

Lubię i to bardzo! Kupiłam, jak większość swoich kosmetyków - w ciemno. Używam na zmianę z serum od kilku lat. Wygładza, nawilża i zabezpiecza włosy. Pięknie pachnie. Na moich cienkich włosach bardzo dobrze się sprawdza. Jest wydajny i kosztuje mało. Uważam, że każda powinna mieć ten produkt w swojej szafce :)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: ponad 10