Hot Couture EDT

Hot Couture EDT

'Hot Couture' EDT to apetyczny, zmysłowy, pełen radości zapach. W centrum kompozycji jest czysty i naturalny nektar z malin. Obok - delikatny czarny pieprz, magnolia oraz leśna nuta w postaci wytrawnego, suchego, trochę mistycznego wetiweru. Na koniec naturalna szara ambra.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: maliny, czarny pieprz, magnolia
nuta serca: wetiwer
nuta bazy: szara ambra

Cena: ok. 240zł / 50ml

100% jesień/zima 0% wiosna/lato

Uzależnia

To mój ukochany zapach. Towarzyszy mi już wiele lat i nigdy go nie porzucę. Co do zapachu to jest bardzo trwały, dość intensywny ale ma też w sobie nutkę tajemniczości. Zdecydowanie polecam zwłaszcza dla kobiet pewnych siebie.

Wykorzystała: kilka próbek

ciężki dusiciel

Hot Couture to dla mnie zapach całkowicie nienoszalny, duszący, wręcz drażniący.
Nie wyczuwam słodkiego aromatu malin czy truskawek, jeśli już- to bardziej sztuczny, owocowy syrop, który jednak z naturą mało ma wspólnego. Kompozycja została zdominowana przez inne składniki. Na pierwszy plan wybijają się tutaj przyprawy, szczególnie pieprz.
Ciężko mi wyodrębnić poszczególne nuty, ale ich połącznie dało mieszankę ciężką do zniesienia.

Zapach jest ciężki, mocny, bardzo intensywny. Nie chcę sobie wyobrażać jaką moc ma wersja edp.
Jak na wersję edt trwałość i projekcja wyśmienita.

Hot Couture to dla mnie zapach typowo wieczorowy, raczej na chłodniejsze pory roku. Latem to mógłby być prawdziwy killer dla otoczenia.

piękny, malinowy, inny niż współczesne dzieła perfumiarstwa

Dzięki Ani_november miałam okazję poznać ten zapach. Jest piękny, malinowy- dużo bardziej niż wspomniane przez Nią edp, ktore faktycznie po konfrontacji z edt wydaje się mocno pieprzne i dużo mniej noszalne. Zapach pomimo że to tylko edt jest trwały , słodki (nie znam drgich tak pięknie przedstawionych malin, choć Ungaro Aparition brzmiało w podobnym klimacie) i cudnie rozwija się na skórze zimą. Nie wiem jak sprawdzi się latem... bo to jednak dość cieżki kaliber:) Na pewno rozważe zakup własnego flakonika bo odlweka to jednak za mało dla mnie. Swego czasu nabyłam w perfumerii internetowej własne 100 ml, ale zapach był nietrwaly i bardzo różnił się od tego co obecnie posiadam-upewniłam się jedynie że coś było nie tak z tamtym flakonem-reklamacja naszczęscie została uznana:)
Myślę, że gdy tylko uszczuplę swoje zapasy flakoników to nabędę HC edt, edp również bardzo lubię , jednak przy edt stało się nagle mniej malinowe i mniej noszalne choć to również przepiękny i bogaty zapach.

Używam tego produktu od: 5 ml
Ilość zużytych opakowań: tylko odlewka

Mexx Look up now

Jeden z ukochanych zapachów...

Hot Couture to bardzo elegancki i szykowny zapach. Wytrawny - maliny, ale z lekkim pieprzem.

Bardzo ładnie układa się na mojej skórze, w przeciwieństwie do wersji Edp w której wybijał niestety głównie pieprz. Nie czuję (albo nie rozpoznaję) zapachu z wetiwera i ambry, niemniej jednak miedzy tymi wytrawnymi malinami przebija się coś co sprawia ze całość kompozycji jest wyszukana i z klasą.

Bardzo intensywne mimo ze to edt.

Na wizażu podan tylko kilka nut, spotkałam się ze stronami na których w wersji edt jest ich zdecydowanie więcej

piekny

kiedys dostalam go w prezencie, stal umnie dosc dlugo zanim go otwarlam, ale kiedy to zrobilam to...milsc od pierwszego powachania :)
zdecydowanie wole zapachy edt nie edp , za to , ze sa lzejsze . Zapachmalin dobrze wyczuwalny, kategoria slodkosci, moja ulubiona, bardzo dobrze sie utrzymuje na skorze i na ubraniach . Ciezko go dostac ;(

Używam tego produktu od: 3lat
Ilość zużytych opakowań: 1 100ml i 1 50ml w trakcie

za sztuczny dla mnie

Bardziej lotna wersja Hot Couture. Wyczuwam w niej jakiś dodatek mentolowy, niesklasyfikowany. Zapach dla mnie dziwny. Świeży, ale ulepek. Tu malina jest bardziej wyczuwalna, ale jakby syrop z malin, a nie naturalna z ogrodu. Jak dla mnie trochę za sztuczne perfumy. Sporo syntetyków, przez co dla mnie są trochę za mdłe.
Odrobinę mniej trwałe od wersji EDP. 5-6h

Używam tego produktu od: test
Ilość zużytych opakowań: próbka

przyjemny

Bardzo fajny zapach.Utrzymuje się długo, ma sobie jakąś ciekawą nutę ktora mi sie podoba:) Na pewno nie jest ciężki, chociaz wyraźny.Po jakims czasie czuć ostrzejszy zapach, ale ogółem jestem bardzo na tak.

Słodziutkie maliny

Jeden z piękniejszych zapachów. :)

Cudowny zapach słodziutkich malin a właściwie soku malinowego z odrobiną pieprzu. Wspaniały na zimę nawet dla wielbicielek świeżych zapachów.

Bardzo seksowny, zmysłowy, otulający i taki MÓJ.

Bardzo trwały jak na EDT i niestety bardzo drogi.

Ilość zużytych opakowań: 1 x 50ml

boooski!!

To jest mój nr jeden , niestety perfumerie w Polsce już go nie sprowadzają dlatego jedyne co po nim pozostalo to wspomnienie. Zapach jest piękny!!

Słodki, od razu rzucają się w "nos" maliny , takie pieprzne maliny, z pazurem. Raczej dla kobiety wampa , dla kobiety , która bawi się życiem i nie ogląda się za siebie , tak mi się nasuwa na myśl ;p

Szkoda , że go wycofali bo to był mój absolutny nr 1!!

Używam tego produktu od: już nie używam
Ilość zużytych opakowań: 1x 100ml

naj naj naj

naj naj...najlepszy:)
Jakies 10 lat temu albo i wiecej duuuzo osob w mojej rodziny go uzywalo...ale edt:)
moja mama go uwielbia i ja tez. Malinki słodkie malinki, które utrzymują się baaaardzo baaardzo długo...piękny ogon ciągną za soba.
Jedyny minus to ze nie sa juz dostepne..a szkoda. Kupiłabym od razu na zapas

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: 50 ml

Diabolique LoveStory 4Ever

Moje serce, widać mniej zmienne niż można by było się spodziewać, mimo wszystko pozostało nieczułe na mroczny (?) czar Hot Couture EdP. No nie. Jednak nie. Taka ciasna puszka wirującego pieprzu i trującej cykuty z malinowym okruszkiem na wierzchołku dla niegodziwej zmyłki.
Tym dziwniejsze zdawać się może ustrzelenie wersji EdT w ciemno. Ale tak się stało.

Dostałam coś lepszego niż się spodziewałam :) Znacznie lepszego.

EdT to taka lolita z kucykami, z nieobeschniętym jeszcze mleczkiem pod nosem i pieprznymi koronkami pod szyfonową sukienką babydoll. Jest słodziutko, ciepło, z lekka zwichrowanie na modłę tryskającej od bujających ku gwiazdom i kosmosowi hormonów adolescencji. Ten świat jest pyszny, pastelowo-różowo-niebieski, za siódmą górą mieszka mademoiselle diabolique z puszystą kitą i ozdobionym nalepkami po balonówkach biczykiem w dłoni, nie naruszony jeszcze zębem dojrzałej postaci życia, który nadgryza tak ochoczo siostrzaną EdP. Za to z racji obłoczku na którym się unosi ponad goryczą i zgryzotą egzystencji piekielnie zorientowany na toczące się w przyrodzie love story.

i\'m diabolique
me like it <3

Używam tego produktu od: sierpień 2011
Ilość zużytych opakowań: trakt pierwszego

Piękne :love:

Jedne z moich ulubionych perfum. Początek zapachu to eksplozja czystego, naturalnego soku malinowego. Na całe szczęście nut pieprznych tu nie wyczuwam. Zapach słodki, ale ma jednak to coś. Nie jest ulepkowaty, ma przestrzeń. nuty drzewne??? Eeeee.... ja ich nie wyczuwam. Dla mnie to 100% maliny. Trwałość b. dobra -> 7 godzin. Buteleczka prosta, z klasą.