AA Face Q10RC, Krem na dzień

AA Face Q10RC, Krem na dzień

Krem o aksamitnej konsystencji, wyjątkowo szybko się wchłania, stanowi doskonały podkład pod makijaż. Naturalne koenzymy Q10 i R oraz Thalasphery z witaminą C redukują głębokość zmarszczek i przywracają jędrność skóry i jej naturalny koloryt. Witamina E współdziała z witaminą C, potęgując jej przeciwzmarszczkowe działanie. Kwas hialuronowy błyskawicznie nawilża skórę, dzięki czemu staje się ona gładka i sprężysta. Alantoina i d-pantenol działają odprężająco i łagodząco.
Regularnie stosowany krem zapewnia efekt pięknej i młodej skóry. Nie powoduje podrażnienia spojówek.

Cena: 20 zł / 50 ml

mnie uczulił

Właściwie nie wiem jak powinnam go ocenić, bo to że mnie uczulił nie znaczy, że dla kogoś nie będzie dobry. Ale skoro producent poleca go "nawet dla cery wrażliwej" to myślę, że nie powinien uczulać. A poza tym - konsystencja fajna, krem błyskawicznie się wchłania.

Niedobry

Na początku nawet mi się podobał, dosyć lekki, nieźle się wchłaniał, nawet przyjemny zapach.Niestety po jakiś dwóch tygodniach używania zaczął okropnie śmierdzieć jakby metalem a potem pojawiły się małe podskórne wypryski.Pani na linii informacyjnej Oceanica, na zgłoszoną reklamację- sama nie wiedziała,czemu krem po tak krótkim czasie używania cuchnie.Być może rozkładał się jakiś komponent, bo nie był przeterminowany.Nie zużyłam do końca słoiczka, skończył jako krem do stóp....