AA Plus AquaZen, Krem na dzień SPF6 o działaniu nawilżającym i odstresowującym

AA Plus AquaZen, Krem na dzień SPF6 o działaniu nawilżającym i odstresowującym

Doskonale wchłaniający się krem o wyjątkowo gładkiej, aksamitnej konsystencji błyskawicznie nawilża skórę, zaspokajając jej naturalne potrzeby. Zawarty w kremie kompleks łagodzący CALMOSENSINE działa odstresowująco i relaksująco. Efekt ten potęgują wyciąg z chińskiej fioletowej orchidei oraz bogata w magnez źródlana woda SPA. VENUCEANE, wykorzystując naturalne siły natury, chroni skórę przed ujemnym wpływem środowiska, a witaminy C THALASPHERE i E gwarantują jej młody wygląd.

Cena: 40 zł / 30 ml

jakby to powiedzieć...

Taaa, za design opakowań to powinni dostać Nobla. Ten krem zakusił mnie właśnie opakowaniem, i tym gadaniem o odstresowaniu, ogółem dolce vita. Taki sobie, przeciętny kremik, średnio się wchłania, mało wydajny, ogółem można sobie poużywać, tylko za relatywnie tę samą cenę można kupić vichy...

Używam tego produktu od:używałam 3 lata temu przez miesiąc

bardzo dobry

Bardzo fajny krem!!!!świetnie się wchłania, idealny pod makijaż, nie przetłuszcza skóry. Nawet bez makijażu cera wygląda na wypoczętą i bardzo jednolitą (wpływa dobrze na koloryt), a w dotyku jest taka gładziutka :). Z tym, że od razu muszę ostrzec, że stosowałam ten krem późną wiosną i latem. Na bardziej ekstremalne warunki pogodowe jest za lekki, na pewno nie odżywi skóry zimą :(. Jest to świetny krem na upały. Zapach rozbudza rano i relaksuje wieczorem. Stosowałam go razem z kremem na noc z tej serii i byłam bardzo zadowolona :).

B.dobry

super
Bardzo lekki, ładnie pachnący kremik. Po przejrzeniu dotychczasowych komentarzy stwoerdzam, iż nie jest on chyba przeznaczony do cery tłustej. Ja mam cerę normalną trochę poz imie przesuszoną. Zapach mi odpowiada, jedynie co jest nie tak to zbyt wysoka cena.

Konturowanie Smashbox

taki sobie

Dostałam próbkę, przetestowałam, potem poczytałam opinie na wizażu...Nie do końca mogę się z nimi zgodzić. Kremik pachnie delikatnie ( jaka zdechła ryba?!), ogórkami, kojarząc sie z day wear plus. Jest dość gęsty, ładnie się rozsmarowuje, wchłania szybko. Nie było podrażnień, ani świecenia. Nawilżenie - faktycznie słabe, a raczej krótkotrwałe. Smarowałam się godzinę temu, jeszcze coś tam czuję, ale za godzinę mogłabym powtórzyć. Nie jest to kosmetyk, który chciałabym kupić...Cena jak za taką jakość - wysoka.

Co za lipa!

Od tego kremu spodziewałam się czegoś więcej. Jedyne co mi się w nim podoba to opakowanie i zapach, ale też nie jest to cos, za co miałabym dać ponownie 38 zł. Mimo rzadkiej, nieco żelowej konsystencji, krem wchłania się dość długo i pozostawia na twarzy okropną mokrą warstwę, która powoduje świecenie się mojej "strefy T". Pod makijaż też nie jest najlepszy, właśnie przez tę warstwę. Szkoda, że kupiłam ten krem zanim odkryłam wizaż.pl, bo wcześniejsze recenzje by mnie przed tym powstrzymały.

nie spelnia obietnic

Krem przeznaczony jest do suchej skory a nie wywiazuje sie z podstawowego zalozenia kremu: nie nawilza. Mam wrazenie, ze nakladam na twarz wode. Wchlania sie zatem blyskawicznie, nie przynosi ulgi skorze. Powinien byc raczej przeznaczony do skory bez zadnych problemow. Zapach - dziwny, ogorkowy. Nie stwierdzono efektu odstresowujacego :P Pozdrawiam Wizazanki :)

ilość zużytych opakowań:1 opakowanie

milusi

Szczerze mówiąc to nie wiem skąd te złe opinie? Kupiłam ten kremik w zestawie- na dzień i na noc- i czuję się mile zaskoczona przez firmę Oceanic. Zapach jest bardzo przyjemny i mile nastraja, wchłania się szybciutko i pozostawia skórkę delikatną i miłą w dotyku. Niestety odejmuję jedną gwiazdkę, ponieważ mógłby ciut lepiej nawilżać i cena trochę za wysoka - 35 zł/30 ml.

Ohydny zapach !!!

Krem ma koszmarny zapach- śmierdzi, dokładnie tak jak go okresliła moja poprzedniczka - zdechłą rybą, tak,ze po posmarowaniu się nim muszę zaraz umyć ręce, bo smród jest nie do zniesienia. Potem ohydny zapach nieci wietrzeje, ale jeżeli mam sie odstresowywać wdychając takie smrody to dziekuję uprzejmie.
Poza tym- konsystencja lekka i przyjemna, łatwo się rozprowadza, szybko wchłania. Jednak trochę za słabo nawilża.
Podoba mi się opakowanie kremu. Jednak nie kupie go sobie, chocby ze względu na zapach.

O nie!

Krem ten smierdzi zdechla ryba! fuuuu... :( I to glowna jego wada, bo odechciewa sie go otwierac w ogole ;) Poza tym nie wchlania sie dobrze, nawilza srednio, ale zawsze cos. Twarz sie po nim lekko lepi :( pod makijaz tez raczej nie polecam, bo sie roluje. Jest za to dosc wydajny i ma mila konsystencje, bardzo lekka i aksamitna. Tylko, ze to troche za malo, szczegolnie potym, co naobiecywal producent :( z tym odstresowaniem to juz w ogole smiac mi sie chce :D po takim zapachu mialam stracony caly poranek ;)

nieciekawy

Nie lubię go stosować. Konsystencja niby nie jest ciężka, ale krem jakoś słabo się wchłania (hmm... a producent obiecuje natychmiastowe wchłanianie). Pozostawia na skórze nieprzyjemną powłoczkę. W efekcie twarz posmarowania tym preparatem klei się i szybciej się przetłuszcza. Nawilżanie- no cóż, jakieś tam można zauważyć... Działanie odstresowujące jest moim zdaniem lekko naciągane. Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1

nie przeszkadza mi

Taki zwyczajny popołudniowy nawilżacz - szybko się wchłania, moja skóra wypija go jak wampir. Przyjemny zapach. Łądnie wygłąda skórę, która jest jakby "rozluźniona". Jego działanie relaksująco-odstresowujące polega głównie na tym, że nakładam go tuż po przyjściu z pracy, kiedy nie ma już żadnych stresów poza stersowaniem się rozrzuconymi brudnymi skarpetkami mojego Miśka :)Minusy - cudów nie robi, poza tym cena nie jest zachęcająca. :(

co to wogole ma byc

Jakies takie byle co. Nawilza niezbyt porzadnie a dzialania odstresowujacegio nie zauwazylam. Wtecz zestresowalam sie jeszcze bardziej ze niepotrzebnie kupilam ten krem :-) Takie mazidelko w fioletowym pudeleczku(nawet znosnym), ale ani zapach ani wlasciwosci nie warte zakupu. LipaIlość zużytych opakowań: pierwsze i ostatnie