3 KLUCZOWE CERAMIDY, ABY WSPIERAĆ ODBUDOWĘ NATURALNEJ BARIERY OCHRONNEJ SKÓRY

Opracowane we współpracy z dermatologami balsam o bogatej formule.
Nawilża i wpiera odbudowę bariery ochronnej skóry twarzy i ciała.

Zawiera 3 kluczowe ceramidy i kwas hialuronowy.
Odpowiedni dla dzieci i dorosłych.
Bezzapachowy, hypoalergiczny i niekomedogenny.

Technologia MVE - Kontrolowany proces nawilżenia przez cały dzień.
Kwas Hialuronowy - wspiera utrzymanie prawidłowego poziomu nawilżenia skóry

Wykorzystała: kilka próbek

Nawilża na dłużej!

Konsystencja bardzo gęsta , idealna po wyjęciu z lodówki na te gorące dni ☺️ Nawilża skore i utrzymuje to nawilżenie na dluzej ... Polecam!
Moja skora jest sucha i bardzo wymagająca , a produkt spełnił oczekiwania .

Sprawdza się dla skóry bardzo suchej!

Mam skórę bardzo suchą, atopową całego ciała. Balsamu do ciała używam każdego dnia. Stosowałam całe mnóstwo różnych balsamów. Ten sprawdził się.

Bezzapachowy, co uważam za plus. Pozostawia uczucie dobrze nawilżonej skóry - wyczuwalną warstewkę...ale nie tłuści się, można spokojnie założyć piżamę! Nie ubranie, bo nie polecałbym stosowanie tego balsamu na dzień. Zdecydowanie dobry po kąpieli/prysznicu na wieczór. Na dzień, moim zdaniem, nie nadaje się.

Występuje w dwóch wersjach:
tubce 177ml i słoiczku ok. 340ml - co uważam za plus, bo każdy może wybrać co lubi.

W aptekach dostępne są próbki tego balsamu, gdyby ktoś wahał się nad zakupem.

Nowa marka na polskim rynku, która się sprawdza. Ciekawa jestem innych kosmetyków tej marki, a Wam polecam ten balsam.

Bardzo dobry balsam

Bardzo spodobała mi się forma balsamu do ciała w słoiku, w aptecznych kosmetykach to rzadkość. Produkt jest bezzapachowy, zawiera ceramidy, fitosfingozynę, hialuronian sodu, witaminę e i cholesterol.

Bardzo szybko radzi sobie z suchą skórą, wygładza, uelastycznia. W moim przypadku sporym atutem jest fakt, że mogę go zastosować nawet na skórę z mikrourazami, po goleniu maszynką (niewiele balsamów wtedy jest komfortowa w zastosowaniu, często jedynym rozwiązaniem okazywał się olej kokosowy). Cena w porządku do jakości. Dobry balsam, ale nie jestem pewna czy do niego wrócę, bo krucho u mnie ostatnio z regularnością.

dobry

Dobry balsam dla osób z problemami skórnymi takimi jak suchość skóry. Używałam ja i moja mama . obydwie mamy problem z suchością nóg i stóp mimo iż do stóp są inne kremy nic nie pomagało dopiero ten balsam nam pomógł. Nie powoduje alergii i jest wydajny. Szybko sie wchłania.

fajnie nawilża

Balsam świetnie nawilża, sprawia że skóra jest miękka i elastyczna. Już niewielka ilość wystarczy, ponieważ jego treściwa konsystencja, sprawia że jest bardzo wydajny. Nie powoduje porażnień. Szkoda tylko, że praktycznie nie ma zapachu ;)

Super

Duże zaskoczenie, ponieważ nie spodziewałam się rewelacji.
Balsam ma idealną jak dla mnie konsystencję, która jest dość treściwa ale gładko się rozprowadza i szybko się wchłania. Fantastycznie nawilża skórę, odżywia.
Gdy miałam skórę suchą i podrażnioną od słońca, początkowo użyłam tego balsamu rano i wieczorem. Szybko zobaczyłam efekty i po kilku dniach mogłam go stosować już tylko raz dziennie. Nie było potrzeby więcej. Oznacza to, że produkt nie tylko regeneruje i nawilża ale także ten efekt jest trwały.
Bardzo mnie cieszy, że producent wybrał opakowanie typu zakręcany słoik. Dzięki temu możemy zużyć produkt do końca, kontrolować kiedy się kończy a także dozować sobie dowolną ilość produktu, bez niespodzianki że z butelki wylało nam się za dużo i się zmarnuje. Lubię takie opakowanie, szczególnie jak produkt jest dość gęsty i szybko zaczyna się problem z wyciśnięciem go z butelki.
Produkt jest według mnie wydajny, ponieważ niewielka ilość balsamu jest wystarczająca na całe ciało.
Produkt jest bezzapachowy, ponieważ przeznaczony jest do skór wrażliwych, alergicznych. Ja osobiście takiej nie mam i trochę żałuję że nie ma zapachu. Bardzo lubię pachnące produkty do ciała. Nie jest to jednak minus który przekreśla ten balsam.

Rewelacja

Bardzo fajny delikatny krem, który świetnie nawilża i koi skórę. Lekka konsystencja łatwo się rozprowadz. Jestem nim oczarowana. Stosuje codziennie. Nie powoduje podrażnień.

Najlepszy balsam dla wymagającej skóry!

Posiadam skórę bardzo suchą, ten balsam to dla mnie istne ukojenie. Naprawdę nie ma takiego drugiego. Jestem z niego bardzo mocno zadowolona, widzę dużą poprawę swojej skóry. Najlepsza w tym balsamie jest jest długotrwałość nawilżenia, utrzymuje skórę nawilżoną cały dzień, wiele balsamów nie dawało mi tego komfortu.

Używa produktu od: próbka

CeraVe, Nawilżający balsam do skóry suchej i bardzo suchej

Balsam przerósł moje oczekiwania, ponieważ jest bardzo przyjemny dla skory. Moja skóra po nim stała się bardzo gładka i miła w dotyku. Bardzo długo szukałam produktu, który bardzo dobrze nawilży moja skore i równocześnie bardzo szybko będzie się wchłaniał, nie zostawiając „tłustych plam”.
Produkt godny polecenia:D

Genialne

Jest to bezzapachowy balsam do suchej cery. Jego używanje sprawia mi przyjemność. Napewno późnoej wybiorę ten balsam nie inny. Używam go codziennie. Polecam go innym osobom. Duże opakowanie starcza na długo ponieważ balsamu nie trzeba dużo brać. Mam nadzieję że moja recenzja tego genialnego kremu przyda się osobom które mają zamiar zakupić ten balsam.

Bardzo dobry produkt

Balsam CeraVe sprawdził się bardzo dobrze. Co prawda ja lubię balsamy zapachowe ale jeśli ktoś stawia na dobre nawilżenie i brak zapachu to polecam w 100%

Dla Całej rodziny

Nawilżający balsam do ciała. Sama nazwa już nas nie myli, nawilża i jest w tym bardzo dobry. Używa go cała moja rodzina, mama, tata, babcia, dziadek, siostra, brat. Wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni.