CeraVe, Nawilżający balsam do skóry suchej i bardzo suchej

CeraVe, Nawilżający balsam do skóry suchej i bardzo suchej

3 KLUCZOWE CERAMIDY, ABY WSPIERAĆ ODBUDOWĘ NATURALNEJ BARIERY OCHRONNEJ SKÓRY

Opracowane we współpracy z dermatologami balsam o bogatej formule.
Nawilża i wpiera odbudowę bariery ochronnej skóry twarzy i ciała.

Zawiera 3 kluczowe ceramidy i kwas hialuronowy.
Odpowiedni dla dzieci i dorosłych.
Bezzapachowy, hypoalergiczny i niekomedogenny.

Technologia MVE - Kontrolowany proces nawilżenia przez cały dzień.
Kwas Hialuronowy - wspiera utrzymanie prawidłowego poziomu nawilżenia skóry

Rewelacja! Dawno nie używałam tak dobrego nawilżacza

Z początku sceptycznie podeszłam do produktu - niepozorne opakowanie zawiera w sobie jednak niesamowity, bardzo skuteczny balsam. Gęsta, biała konsystencja sprawia wrażenie mało wydajnej, ale to tylko złudzenie! Wystarczy odrobina balsamu, aby pokryć spory fragment skóry. Fantastycznie się rozprowadza i co najlepsze wchłania się dosłownie w kilka sekund, nie pozostawia wrażenia mokrej skóry, tak jakby od razu wnikał do kolejnych warstw naskórka.
Przetestowałam go na kilka sposobów:
-jako maskę do stóp - gruba warstwa i na to skarpetki - efekt: miękka i bardzo fajnie nawilżona skóra
-jako nawilżacz na trudne miejsca - łokcie, kolana, już po dwóch aplikacjach skóra była fajnie, zauważalnie nawilżona
-jako krem do twarzy - tak! serio, sprawdza się nawet pod makijaż
-krem dla dzieci - szybko się wchłania, wiec nie pozostawia irytującej mokrej warstwy, której moje dzieciaki nie znoszą
-krem do rąk - jak wyżej - natychmiastowy efekt nawilżonych rąk bez tłustej warstwy

NIEPOZORNY ALE KSKUTCZNY

Kremu zaczęłam używać od nie dawna ale piszę recenzję już gdyż chcę się podzielić z Wami swoimi odczuciami Efeekty widzę już po kilku dniach od rozpoczęcia stosowania. Krem jest hipoalergiczny co uwielbiam gdyż kazda skóra jest inna, a kremu uzywam ja moje dziecko i zaczął mąż i każdy z nas ma na prawdę nawilżoną cerę, krem nie wywołuje podrażnień ani uczuleń, jest świetny i głęboko nawilża. Szybko się wchłania dzięki lekkiej konsystencji, nie pozostawia mokrej ani tłustej skóry. Suche miejsca jakie miało moje dziecko powoli odchodzą w zapomnienie, krem CeraVe na prawdę koi, nawilża i eliminuje problem suchej skóry. Opakowanie i design są niepozorne, napisałabym nawet, że trochę jakby medyczne dlatego nie zachęca do zakupu ale już poleciłam produkt, dobra opinia poszła w świat dla tych którzy borykają się z problemem suchej skóry oraz dla tych którzy szukają czegoś na codzień.

Ekstraa :) !!

Balsam jest B. Dobry :) łatwo sie rozsmarowuje nawet mój mąż go zaczął używać :) na pewno z tego produktu nie zrezygnuje i gorąco polecam :) do suchej skóry jest Idealny.

Używa produktu od: próbka

SUPER

Konsystencja balsamu do ciała jest gęstsza i treściwa. Balsam dobrze i szybko się rozprowadza, błyskawicznie wchłania, nie pozostawia lepkiej warstwy na skórze. Od razu czułam wygładzenie, nawilżenie i komfort. Także następnego dnia.

Bardzo dobry

Balsam ma przyjemna konsystencje, łatwo się wchłania. Łagodzi podrażnienia skory i przynosi ulge. Dzieciaki go pokochaly. Duze opakowanie spawdza sie rewelacyjnie, a balsam jest dość wydajny. Uzywam codziennie na cale cialo.

Hit dla skóry suchej i wrażliwej.

Na początku produkt wydawał się typowo apetyczny o specyficznym zapachu. Okazał się HITEM dla skóry suchej i wrażliwej. Świetnie nawilża, szybko się wchłania i jest mega wydajny. Stosuję go zarówno do twarzy jak i ciała.

wreszcie produkt, który szybko się wchłania!

Produkt CeraVe otrzymałam do testowania już jakiś czas temu. Pierwsze wrażenie? Apteczne opakowanie i apteczny zapach - a raczej brak zapachu. Na szczęście nie to jest najważniejsze w kosmetykach, dlatego od razu zabrałam się do testowania. Muszę powiedzieć, że nie byłam specjalnie zachwycona po zobaczeniu opakowania - "o.. kolejny nudny balsam" pomyślałam. Na szczęście myliłam się i wreszcie chyba jakiś produkt zostanie ze mną dłużej. Bardzo podoba mi się to, że jest wydajny. Ma konsystencję, która nie pozostawia tłustego filmu na skórze, a jednak dobrze nawilża. Już po pierwszym zastosowaniu odczułam, że moja skóra jest odżywiona. Zniknęło swędzenie i suchość. Długo szukałam produktu, który spełni moje oczekiwania i wreszcie go znalazłam. Na pewno do niego wrócę! :)

Warto spróbować

Balsam jest bezzapachowy. Sama lubię pięknie pachnące balsamy ale należy pamiętać, że substancje zapachowe najbardziej uczulają naszą skórę. Moim zdaniem ten balsam nadaje się dla mojej skóry suchej. Fajnie nawilża, dobrze się wchłania. Myślę, że naprawdę warto spróbować.

To jest to

Balsam mimo,że jest gęsty,to łatwo się rozsmarowuję i błyskawicznie wchłania.
Świetnie nawilża skórę i łagodzi ją.
Jest ideałem na podrażnienia.
Balsam nie ma zapachu,ale to jest akurat plus.

Pozytywne zaskoczenie

Dawno żaden kosmetyk do ciała mnie tak pozytywnie nie zaskoczył. W tym nie pozornym pudełku kryje się świetnie nawilżający skórę balsam. Delikatna konsystencja bardzo szybko wnika w skórę nie pozostawiając lepkiej warstwy. Po zastosowaniu skóra jest dobrze nawilżona, gładka i miękka przez wiele godzin.

Świetny Balsam.

Idealnie nawilża,odżywia i się wchłania.Jest przystępny cenowo i już w wielu sklepach gości na półce.Za moja rada moja siostra to kupiła j jest zachwycona z efektów.Swietna lekka konsystencja,delikatny zapach.Super wydajny.

Używa produktu od: próbka

balsam nawilżający

Działanie na bardzo duży plus a opakowanie również.
Balsam dostałam do przetestowania. Choć na półce z kosmetykami mam kilka innych produktów do pielęgnacji ciała ten jednak jest najlepszy dla mnie i członków mojej rodziny gdyż głęboko nawilża skórę.
Ostatnio moja skóra jest kapryśna, po ekspozycji na słońce jest sucha pomimo stosowania nawilżaczy a znów innym razem nie wymaga pielęgnacji. Jestem pozytywnie zaskoczona tym balsamem, jak na drogeryjny kosmetyk ma ciekawy skład.
Opakowanie jest wysokie myślę, że lepszym rozwiązaniem byłaby pompka, ułatwiałoby to znacznie korzystanie.
Konsystencja jest lekka i kremowa, dobrze się rozprowadza i szybko wchłania., bez klejącej i tłustej warstwy. Nałożony w większej ilości nie roluje się choć trochę dłużej się wchłania.
Działanie - nawilża długotrwale skórę, skóra jest miękka i delikatna w dotyku. Nałożony po depilacji koi podrażnienia. Balsam po ekspozycji na słońce koi podrażnioną skórę, jest delikatny i zapewnia uczucie komfortu.
Jest niesamowicie wydajny, cena atrakcyjna i łatwo dostępny.
Obietnice producenta spełnione, wysoka jakość produktu zapewnia rewelacyjne działanie.

Do ciała tak, do twarzy nie

Wypróbowałam do ciała - tutaj sprawdzi się dobrze u osób które nie lubią balsamów które zostawiają lepką warstwę. Nawilża i nieźle się wchłania. Ale do skóry twarzy jest za słaby, moja cera potrzebuje czegoś bardziej z przeznaczeniem dokładnie do twarzy o silniejszym działaniu. Mimo to kosmetyk wart zakupu