AA Face Q10RC, Krem na noc

AA Face Q10RC, Krem na noc

Bogaty w składniki aktywne krem regeneruje skórę podczas nocnego odpoczynku. Naturalne koenzymy Q10 i R oraz Thalasphery z witaminą C, stymulując naturalne funkcje skóry, skutecznie zapobiegaja jej przedwczesnego starzeniu się. Witamina E działa synergistycznie z witaminą C, potęgując jej przeciwzmarszczkowe działanie. Kwas hialuronowy błyskawicznie pomaga przywrócic naturalny poziom nawilżenia, niezbędny do poprawy mechanizmów obronnych skóry. Alantoina i d-pantenol działają odprężająco i łagodząco.

Cena: 23 zł / 50 ml

wspaniały

Czytając recenzję różnych kremów na KWC, zastanawiałm się jak to jest kiedy recenzentki piszą, że po jednym użyciu kremu buzia wyglądała ładniej? Ten krem pokazał mi, że naprawdę po pierwszym nałożeniu buzia może odzyskać blask. Jest jakaś ładniejsza, lepiej nawilżona. z każdym kolejnym dniem było coraz lepiej. Skończyłam pierwsze opakowanie i zrobiłam tydzień przerwy no i buzia znowu nie ma rewelacyjnego wyglądu, już nie promienieje tak po przebudzeniu ale co tam mam kolejny słoiczek i pewnie znowu będzie pięknie. Reasumując, buzia była gładka, delikatne pierwsze zmarszczki mimiczne spłycone, odzyskany blask i może troszkę jaśniejsze brodawki płaskie, z którymi walczę jakiś 5 lat. Lepiej nawilżona i ogólnie zdrowsza, wypoczęta. Dlatego z czystym sumieniem polecam.

Używam tego produktu od: w trakcie drugiego opakowania

średni

Całkiem dobry, ale bez rewelacji. Dość dobrze się wchłania i nie zostawia tłustej warstwy (aż się zdziwiłam, bo mam mieszaną cerę z przewagą tłustej). Pozostawia skórę miękką i przyjemną w dotyku, ale specjalnego odżywczego działania nie zauważyłam. Miałam już lepsze kremy na noc, ten mi nie za bardzo odpowiada, oczekuję bardziej intensywnego działania.

Nigdy więcej

Nie podobał mi się.Na początku owszem- przyjemna konsystencja, ładny zapach.Natomiast po kilku tygodniach od otwarcia- zaczął okropnie śmierdzieć jakimś metalem.Podobnie zresztą jak krem na dzień i maseczka z tej serii.Podejrzewam,że zaczął się rozkładać jakiś aktywny składnik i dlatego tak się działo.Z twarzą nie zrobił mi nic dobrego ani nic złego.Nie kupię go więcej.

Manicure - pastelowe paski

porządny produkt.

Oto kolejny produkt Oceanica, który idealnie zaspokaja moje wymagania:) Rozglądałam się za treściwym kremem, który skutecznie odżywi skórę w nocy i trafiłam na w/wymieniony. Zużyłam jeden słoiczek i dostrzegam dobroczynne działanie tegoż specyfiku- zadbana, wypoczęta, pełna energii cera, bez śladu upływającego czasu( delikatne śmieszki zniknęły).Wielce delikatny to krem, który niekiedy nakładam pod oczy, bardzo przyjemnie pachnie, nie przeciąża, nie wałkuje się, nie natłuszcza twarzy, więc nie ma obawy o mało estetyczną pościel o poranku:) Co ważne dla posiadaczek cer mieszano-tłustych, nie zatyka porów!Opakowanie- mnie bardzo odpowiada- skromne i funkcjonalne, adekwatne do ceny; z pewnością jest to kosmetyk, który będzie mi towarzyszył nie raz.