Pityver, Scalp & Hair Care Shampoo (Szampon na łupież pstry)

Pityver, Scalp & Hair Care Shampoo (Szampon na łupież pstry)

Szampon na łupież pstry Pityver składa się wyłącznie z naturalnych składników i ekstraktów roślinnych. Posiada wiele aktywnych substancji, wśród których można wyróżnić: siarczek z selenu, ekstrakt z aloesu oraz glinkę białą. Jest to naturalne rozwiązanie na łupież pstry głowy. Dzięki szamponowi można skutecznie wyeliminować ten rodzaj łupieżu z powierzchni swojej skóry. Szampon poprawia wygląd włosów, dodatkowo wzmacnia je i odżywia w niezbędne składniki. Jest to szampon na łupież pstry bez recepty, który sprawdza się idealnie praktycznie w każdym przypadku i jest bezpieczny dla użytkowników w każdym wieku. Włosy pozostają miękkie, skóra może skutecznie się zregenerować oraz nawilżyć. Szampon Pityver skutecznie działa na niwelowanie świądu oraz przeciwdziała łuszczeniu się skóry na głowie.

Działa szybko i skutecznie

Łupież pstry to cholerstwo, którego niesamowicie trudno się pozbyć. Próbowałam już wielu specyfików, ale żaden z nich nie był wystarczająco skuteczny - nawet jeśli zaradzał cokolwiek, to nie na długo i bardzo szybko efekt wracał. W końcu trafiłam na Pityver. Nie jest to tani szampon, ale byłam zdesperowana... No i nie zawiodłam się. :) Naturalny skład, bez substancji niszczących włosy, a jest naprawdę skuteczny. Już po 2 tygodniach byłam w stanie zauważyć poprawę, a po nieco ponad miesiącu problem zniknął. I od tego czasu nie wrócił. Teraz stosuję go profilaktycznie raz na jakiś czas. Ogólnie jestem bardzo zadowolona.

Skuteczny

Nie spodziewałam się dużej poprawy po specyfiku bez recepty, ale na szczęście się myliłam. Szampon pomógł zniwelować stany zapalne na skalpie. Nie pieni się zbyt mocno, nie ma alkoholu w składzie więc naprawdę nie niszczy i nie wysusza włosów (a o to bardzo się bałam). Zużyłam w całości 2 opakowania. Różnicę odczułam po 4 tygodniach ,więc wolałam stosować kurację dłuższy czas, żeby łupież nie wrócił. Łącznie zajęło mi to prawie 3 miesiące.

Szybko działa

Jestem zaskoczona, że szampon, który ma w składzie naturalne składniki może tak działać. Kupowałam go bez przekonania, ale szybko zmieniłam zdanie. Szampon jest łatwy w użyciu, ma wygodne opakowanie, dzięki dozownikowi można wykorzystać cały szampon. Plamy faktycznie zaczynają robić się mniejsze po około tygodniu. Z moich ulubionych dermo preparatów ten jest ulubiony