Garnier, Lumia (farba do włosów)

Garnier, Lumia (farba do włosów)

Farba jest rewelacyjna,włosy nie płowieją, kolor trzyma się bardzo długo, nie ma znaczenia czyfarbowałam włosy przed tygodniem czy przed miesiącem- połysk jest idealny.

W porzadku

Uzylam raz - niestety powinnam zastosowac wczesniej rozjasniacz, bo farba zbytnio nie rozjasniala wlosow i wyszedl taki rudawy - co skorygowalam potem Natea i bylo juz super. No ale to pewnie byla moja wina, ze sie zasadzilam na zbyt ciene wlosy z malo rozjasniajaca farba , bo na opakowaniu wyraznie bylo pokazane ze jasnego blondu bez rozjasniania nie uzyskam :)
Ale wlosy mile w dotyku, brak efektow zniszczenia.

dramat

Raz uzyłam tego 'kosmetyku' i bardzo pożałowałam..naprawdę bardzo..Kazdy włos miałam w innym kolorze mimo, ze wybrałam odcien trochę ciemniejszy niz miałam. Na pewno jest w tym trochę mojej winy, bo jednak na starą farbę dosc ciemną ale wypłowiałą, nałozyłam nową, ale nie spodziewałam się, ze odrosty będą rudo-blond kolejne 5 cm miedziane a reszta ciemnym brazem..to był szok i zarazem ostanie uzycie tej farby.Włosy wtedy miałam jeszcze zdrowe, niezniszcone a np Loreal nigdy sie w ten sposob na mojej głowie nie zachowywał. Daje jedną gwiazdkę, nie dam drugiej szansy niestety..

słabizna

Jak dla mnie to jest ona za słaba już po kilku myciach kolor się po prostu spiera i wychodzi poprzednie farbowanie.

makijaż kreska

dobra

Jest to całkiem dobra farba do włosów. Dobrze sie rozprowadza, ładnie pachnie, pielęgnuje włosy, sprawia, że są lśniące i nadaje im ładny, wyrazisty kolor, który nie blaknie zbyt szybko. Podsumowując: byłam zadowolona. Ilość zużytych opakowań: 2

Średnia

Piękny zapach i połysk + krótka trwałość koloru. Mały wybór odcieni (ciemnych).

hmmm

Farby, które należą do "wyższej półki" powinny dawać lepsze efekty. Kiedy płacę za farbę powyżej 20zł, to oczekuję wiecej, niż po tych, których cena kręci się wokól 10 zł. Połysk był, włosy miękkie też, kolor super, ale żebym była zachwycona i nie szukała innych - raczej nie. Brakuje mi trwałości...

taka sobie

Włosy mają połysk,ale używana regularnie może niszczyć je nadmiernie . Kolor nie jest zbyt trwały, więc lepszy jest szampon koloryzujący, bo działa łagodniej,albo farba jeśli zależy nam na trwałym efekcie.

Za krótko się trzyma

Ta farba wcale nie daje bardziej trwałego efektu niż szampon koloryzujący. Owszem, jest przyjemna i łatwa w użyciu, nie niszczy włosów, odcienie ma ładne, daje piękny połysk. Jednak dla mnie za krótko, ponieważ myję włosy codziennie.

Oceniam na 5.00

Od kilku lat rozjaśniam włosy, wypróbowałam w ciagu tego czasu kilka różnych farb, ale żadna tak jak Lumia nie przypadła mi do gustu. Dlatego przyznaję jej maksymalna ilość gwiazdek!

Oceniam na 2.00

Ojej!!!!!! No cóż...chyba dobra ale nie rewelacyjna bardziej wolę Paletę..

super NIEtrwała

Wszystko było fajnie, dopóki farba nie zlazła - niestety nastąpiło to już po 2 tygodniach. Co z tego, że kolory ciekawe, włosy ładne, i połysk był. Za krótko...

Oceniam na 2.00

Akurat, nie płowieją. Z moich włosów ta farba spłynęła po paru umyciach. Uczciwie muszę przyznać, że wiele farb nie może długo zagrzać miejsca na mojej głowie, ale są też takie, które trzymają się zadowalająco. O Lumii mogę powiedzeć, że kolor wyszedł całkiem przyjemny, ale ja raczej trzymam się w obrębie ciemnych brązów lub ostatecznie czerni, więc trudno o niespodzianki. Zaraz po farbowaniu włosy mają ładny połysk. Mnie jednak te zalety nie wystarczają, wymagam nieco więcej trwałości.