KillyS, Pęseta pozłacana 24-karatowym złotem

KillyS, Pęseta pozłacana 24-karatowym złotem

Pojemność 1 szt

Zagięte końce-kraby pozwalają skutecznie i szybko usunąć niechciane włoski.
Pęsety z gamy KillyS są dokładnie sprawdzane pod względem jakości, tak, aby zapewnić ich trwałość i precyzję:
- złocenie 24-karatowym złotem
- wysoka precyzja ostrzenia
- obróbka antykorozyjna

SUPER :)

Podpisuję się pod zachwytami innych recenzentek :) Ta pęnceta naprawde jest bardzo dobra, łatwo wyciąga sięnia włośki, nawet najmniejsze. Nie urywa włosków, tylko wyskubuje je. POLECAM :)

Używam tego produktu od:3 lat

po prostu świetna :)

Podpisuje się całkowicie pod recenzjami poprzedniczek. Pęseta dobrze radzi sobie z nawet najmniejszymi i najbardziej opornymi włoskami. Dobrze leży w dłoni, jej kształt pomaga w dokładnym uregulowaniu brwi. Szczerze polecam.

Ilość zużytych opakowań: nie powiem,że jest niezniszczalna,bo zapewne kiedyś nastąpi jej koniec ;)

bardzo dobra

Bardzo dobra pęseta. Przetestowałam kilka zanim trafiłam na tę. Nie urywa włosków, łatwo nią uchwycić nawet te najmniejsze. Bardzo poręczna i trwała. Dostaję szału, kiedy gdzieś mi się zawieruszy i zmuszona jestem użyć innej.

Używam tego produktu od:kilku lat

Manicure - pastelowe paski

Skuteczna i wytrzymała !

Bardzo dobra pęseta, wyrywa nawet najmniejsze i najcieńsze włoski, mam ją już od roku i i dalej jest bardzo dobra.Nie urywa włosków. Polecam.

Używam tego kosmetyku od 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 ...

Bardzo dobra

Bardzo podpasowała mi ta pęseta - używam ją codziennie od kilku miesięcy i nic nie straciła na swojej skuteczności. Bardzo dobrze i dokładnie można wyrwać nią niechciane włoski, nawet te mocniejsze, ważne ,że nie ucina włosków.