Bell, Let's Talk About Trend, Perfect Powder (Puder do twarzy)

Bell, Let's Talk About Trend, Perfect Powder (Puder do twarzy)

Transparentny puder do twarzy Perfect Powder zapewnia matowe wykończenie pozostając przy tym niewidoczny. Doskonale wyrównuje koloryt cery, wygładza ją oraz redukuje widoczność porów. Jest bardzo łatwy w użyciu i nie osypuje się przy nabieraniu na pędzel. Dodatkowo pięknie pachnie owocem mango!

prasowany
matujące, utrwalające
Krycie
średnie

Nie polubiliśmy się

Kupiłam w biedronce przy okazji zakupów razem z kilkoma innymi produktami z tej nowej kolekcji.

Ucieszyłam się, że fajna opcja pudru prasowanego na wyjazd (nie bardzo lubię wozić sypkie ze sobą).

Okazało się, że jednak nie.

Pierwsze co się rzuca w nozdrza to zapach - jakiś taki kwaśno-słodko duszący. Dodatkowo dość długo utrzymuje się on na twarzy.

Puder jest bardzo twardy, nie ma opcji żeby się nabrał na gąbeczke. Z pędzlem też ciężko. Po jego użyciu mam wrażenie, że twarz w ogóle nie jest przypudrowana tylko ma na sobie lekko lepką warstwę. Zdarza się, że robi plamy. Nie wygląda ładnie ani pod oczami, ani na strefie T. Na policzkach mam trądzik i blizny, i ten puder też jakby jeszcze to uwydatnia i podkreśla. Do tego bardzo tępo się nakłada. Pierwszy raz w życiu mam tak kiepski puder.

Bardzo dziwny kosmetyk. Plusy to wydajność, kompaktowość, cena i fajne opakowanie, ale dla mnie to niewystarczające. Może na innej cerze niż mieszana z tłustą strefą T sprawdzi się lepiej.

Warto kupić

Byłam w biedrze i jak zobaczyłam ten waniliowy puder i zółty korektor to wzięłam w ciemno. Jak na razie jestem zadowolona, puder matuje chociaż nie jest to total mat na cały dzień ale utrwala, nie bieli dzięki swojemu kolorowi i jest tani. Korektor do kompletu też jest niezły bo mocno żółty chociaż nie ma wielkiego krycia. Do neutralizacji pod oczy jak i do zażółcania podkładu/korektora sprawdzą się idealnie!

Fajny puder

Używam ten korektor pod oczy i jestem zachwycona. Rozjaśnia cienie pod oczami i pomaga korektorowi je ukryć. Nie wysusza i ładnie wygląda. Zapach jest przyjemny, nie przeszkadza mi on. Nie używałam go na całą twarz więc nie wiem jak tam się sprawdzi ale pod oczy jest jak najbardziej ok.

Świetny puder modelujący! :)

Puder znalazłam w biedronce. Akurat szukałam pudru w jasnym, żółtym odcieniu pod oczy aby rozjaśnić tą partię. Jak się okazało ten puder świetnie się do tego nadaje!
Pięknie rozświetla strefę pod oczami przez to że ma jasny odcień, nakładany gąbęczką ma calkiem niezłą pigmentację. Matowi, ale nie jest to taki "tępy" mat. Mam cerę suchą i świetnie się u mnie sprawdza właśnie do rozświetlenia okolic oczu, strefy t. Dzięki niemu mogę otrzymać trochę efekt makijażu kim k gdzie pewne partie twarzy są mocno rozjaśnione. Świetny do konturowania twarzy.
Puder do tego jest tani, ma bardzo ładne opakowanie i ładnie pachnie :)
Do matowienia całej twarzy u cery tłustej może być za delikatny.
Mimo wszystko polecam go wypróbować zwlaszcza jako puder modelujący za małe pieniądze :)

Plusy:
-cena
-opakowanie
-jasny, delikatnie żółty odcień
-zapach
-dobra pigmentacja
-nadaje sie do konturowania twarzy i tak go zdecydowanie polecam
-ładny, "nie płaski" mat
-nadaje się pod oczy
- dostępność
- trwały ( nakładam gąbeczką)

Minusy:
- póki co nie znalazłam

Fajny puder o cudownie ciasteczkowym zapachu :)

Ten puder przypomniał mi dzieciństwo <3 Kiedyś jako dzieci zajadaliśmy się ciasteczkami biszkoptowymi z białą, słodką masą i marmoladą w środku. Miały wtedy charakterystyczny, słodki zapach i wierzcie mi - tak dobrze odtworzonego zapachu już dawno nie czułam:) Dosłownie przenoszę się 20 lat wstecz i przy każdorazowym użyciu pudru mam ochotę/potrzebę powąchania go choćby tylko dla miłych wspomnień. Super, na samym wejściu zyskał w moich oczach.

Puder stworzony jest do matowienia i wykończenia makijażu, ale może również służyć do lekkiej zmiany koloru podkładu na bardziej żółty (a to za sprawą żółtego koloru pudru). W moim przypadku ten kolor zdaje egzamin, bo mój kolor skóry wpada w żółte tony a obecny podkład jest bardziej beżowy i ładnie się to wyrównuje. Jeśli chodzi o wykończenie makijażu to faktycznie dobrze matowi cerę, ale nie pozostaje przy tym matowa jak pergamin, tylko jest mała nutka satyny.

Producent obiecuje także zmniejszenie widoczności porów. Tutaj bym powiedziała, że jest tak pół na pół, ponieważ przez ostatni tydzień faktycznie te pory maskuje i cera wygląda gładko mimo rozszerzonych porów z natury. Myślę, że jest to w dużej mierze zasługa pielęgnacji, bo ostatnio pory skóry domywają się u mnie zaskakująco dobrze (nie idealnie, ale lepiej niż zazwyczaj). Wcześniej zdarzyło się ze 2-3 razy, że odnosiłam wrażenie, że puder dodatkowo podbija widoczność porów w okolicy policzków, na nosie wygląda to od początku całkiem dobrze.

Czy puder nadaje się pod oczy? Tak i nie. I znowu przywołam tu dużą wagę pielęgnacji. Jeśli okolica pod oczami jest dobrze przygotowana (nawilżona, odżywiona, pozbawiona skórek) to puder zaaplikowany pędzlem lub gąbką na mokro wyglądał całkiem ok i nie wchodził w zmarszczki. Na suchej skórze jak każdy puder - nie będzie wyglądał dobrze. I odnosi się to także do reszty twarzy - z bazą nawilżającą (u mnie jest to serum i krem do twarzy) puder nie wchodzi w załamania i trzyma podkład w ryzach naprawdę dobrze.

Cena produktu to 12,99zł a pojemność to 9g. W mojej opinii za takie działanie i sentymentalny zapach jest wart nawet wyższej kwoty, ale marka Bell ma to do siebie, że oferuje coraz lepsze kosmetyki a nie kosztują miliona monet. Za to markę bardzo cenię i z przyjemnością kupuję ich kosmetyki :)

Opakowanie - wystarczy na nie spojrzeć i już kojarzy się bardzo dobrze (przynajmniej dla mnie). Dodatkowo nie jest tak tandetne jak to czasem bywa, już z nim podróżowałam kilka razy i nic się z nim nie dzieje. Po miesiącu wytłoczenia są już mało widoczne, ale i tak oceniam go jako wydajny. Puder jest dostępny w limitowanej ofercie dla Biedronki, więc jest łatwo dostępny, bo Biedronki są już chyba wszędzie i strefa Beauty jest (jak się nie mylę) w każdej. Fajny produkt na co dzień, marko Bell - tak trzymać :)

szkoda

Pokładałam w nim wielkie nadzieje - kiedyś używałam innych pudrów w kamieniu Bell i byłam zadowolona, do tego co chwilę widzę jego reklamy z opisem, że jest taki super...

Opakowanie miłe dla mojego oka, szkoda, że nie ma lusterka, a do nakładania pudru trzeba dodatkowo nosić jakiś pędzel, w mojej torebce mieszka za krótko, żebym mogła powiedzieć coś więcej; no ale o sam produkt się rozchodzi. Zapach - mnie urzekł, uwielbiam pudrowe cukierki, sam zapach na twarzy nie jest wyczuwalny. Produkt w tak mocnym kamieniu, że prawie wcale nie pyli - bez względu na to czy używamy pędzla, gąbki czy płatka.

Puder przyjemnie się nakłada, nie podkreśla suchych skórek, właściwie ledwo go widać. Kolor rzeczywiście transparentny. Matu na długie godziny nie dostaniemy. Ale na mojej twarzy puder robi magię - po kilku godzinach zaczynam błyszczeć bardziej niż gdybym nie użyła żadnego specyfiku. W dodatku podkreśla pory - nie od razu, właśnie po kilku godzinach. Więc przymusowo trzeba nanosić go w ciągu dnia jeśli ktoś chce mieć matową twarz. Sam mat op nałożeniu nie jest tępy, raczej taki zdrowy. Co ciekawe lepiej wygląda nakładany wyłącznie na twarz pokrytą tylko kremem, bo z podkładem nie bardzo współpracuje (próby na Catrice HD Liquid Coverage i Clinique Superbalanced) - cera przetłuszcza się szybciej. A dodam, że mam skórę raczej normalną/wrażliwą, a nie przetłuszczająca się.

Jak dla mnie - taki średniak niczym z kiosku w latach 90-tych. W tej cenie można już dostać dużo lepszy kosmetyk w drogerii. Trzyma mnie tylko zapach.

Cukierkowe zaskoczenie

Puder zakupiłam z myślą o stosowaniu w okolicę pod oczami, ze względu na piękny żółtawy odcień. W tym celu też się najlepiej sprawdza. Dobrze współpracuje z podkładem i korektorem, nie przesusza. Nie jest to jednak typowy bananowy puder. Kosmetyk mimo żółtawego odcienia na skórze jest transparentny. Produkt ten nie jest kosmetykiem długotrwałym ani mocno matującym, zdejmuje jedynie lepką warstwę podkładu dlatego zapewne nie sprawdzi się w przypadku skóry tłustej. Mimo wszystko uważam że warto zwrócić na niego uwagę, szczególnie że jest to edycja limitowana.