Artdeco, Liquid Liner Original (Płynny eyeliner w pisaku z wymiennym wkładem)

Artdeco, Liquid Liner Original (Płynny eyeliner w pisaku z wymiennym wkładem)

Dzięki cienkiemu i elastycznemu aplikatorowi można nim wykonać precyzyjną kreskę, która jedynie optycznie zagęści rzęsy. Bardzo trwały. Dostępny w kilku odcieniach niebieskiego, fioletu, brązu oraz czarny. Można dokupić sam wkład do pisaka. Dostępny również w wersji wodoodpornej.

Cena: ok. 115zł; wkład ok. 50zł

Bardzo dobry produkt. Jest łatwy w użyciu i bardzo trwały. Po całym dniu wygląda jak świeżo pomalowany.Nie jest tani ale mam nadzieję, że będzie wydajny!Podoba mi się możliwość wymiany wkładu. Posiadam kolor czarny i ten uważam za prawie doskonały.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

Kupie ponownie!

Jestem wizazystka i eyeliner nie jest dla mnie problemem. Ale szukalam czegos co nie bedzie az tak wodniste i sztuczne na oku. Taki eyeliner na dzien. I ten sie swietnie sprawdza. Bardzo latwy w aplikacji, pozwala na duza precyzje - nie musisz miec steady hand:) Zostaje na oku caly dzien, nie rozmazuje sie. Zdecydowanie zakupie wiecej kolorow!

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

niesamowicie drogi badziew

Zaznaczam, że mama dużą wprawę w posługiwaniu się różnymi linerami - a z tym nie mogę sobie poradzić niestety. Piórko jest twarde trzeba naciskać i kilka razy rysować po powiece aby uzyskać jako taki efekt /bo obiecywana idealna cienka kreska nigdy mi nie wychodzi/. Mój najdroższy liner i najgorszy. Mam kolor granatowy i za ładny kolor nagradzam go tą gwiazdką. Jedyne wytłumaczenie tej fatalnej jakości to przeterminowanie /ale zakupiłam go w GC więc chyba raczej nie/.

Używam tego produktu od:kilka razy
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Manicure - odwrócony french

nie lubię

Ma ładne, ciężkie, podobne do pióra opakwanie. Pędzelek jest dosyć twardy, ale wygodny w użyciu. Natomiast sam tusz.. mam odcień 12, czyli brązowy, który jednak na powiece wygląda jak rozmyty szary. Jedna warstwa jest zupełnie transparentna, bardzo wodnista. Okropnie mnie to denerwuje! Żeby uzyskać mocny efekt musze pociągnąć linię dwa, trzy razy. A wtedy kreska nie wychodzi już taka cieńka jak lubię. Najdziwniejsze, że aplikując tusz na dłoń uzyskuje się zupełnie inny kolor-taki jak powinien być . Uh! :(
Jest dosyć trwały i zmywa się bezproblemowo.

Swietny

Rzeczywiscie genialny eye-liner.Nigdy nie potrafilam namalowac sobie kreski a z tym linetrem okazalo sie to calkiem proste.Ma kilka swietnych kolorow, ja mam akurat zielony.Kreska jest cieniusienka, subtelna i trwala.Daje cztery gwiazdki, bo troche drogi jest jak na eye-liner i ta firme:(