AA Eye Perfect, Delikatny płyn do demakijażu oczu

AA Eye Perfect, Delikatny płyn do demakijażu oczu

Krystaliczny płyn niezwykle skutecznie i błyskawicznie usuwa makijaż oczu. Zawarty w nim ekstrakt z Centella asiatica przywraca skórze świeżość, likwiduje cienie i obrzęki oraz zapobiega ich powstawaniu, a ekstrakt z kwiatów Róży stulistnej tonizuje, łagodzi i zmniejsza podrażnienia skóry.

kiepski

Najgorszy płyn do demakijażu jaki zdarzyło mi się używać. Trzy waciki zużywam a rano i tak budzę się jako miś panda. Ok - ładnie pachnie i ok - jest delikatny. I tylko dlatego dałam dwie zamiast jednej gwiazdki. Ale chyba za bardzo delikatny. Zdecydowanie nie polecam
Używam tego produktu od: około miesiąca

nie dziala

nie dziala na opuchlizne itd. zwykly plyn. nie radzi sobie z makijażem wodoodpornym. Ściąga i napina skóre co jednych może zadowolić ale mnie to cieszylo na krótką metę gdyż przy mojej z czasem podrażnionej skórze powiek (przez testowanie różnych kremów przeciw opuchliźnie) po ok 3 tyg stosowania zacząl mnie piec i szczypać więc natychmiast musialam przemyć oczy wodą. Do polowy niezużyte opakowanie wylądowalo w koszu... Jeśli chodzi o opakowanie to mialam ten produkt w wersji z pompką z którje niemal wystrzelal plyn przy dozowaniu (tak więc również minus za opakowanie).

Używam tego produktu od:mam go od 3m-cy używalam ok. 1miesiąc
Ilość zużytych opakowań:1/2

Łagodny, dokładny ale za drogi

Kosmetyk sprawdza się doskonale, łagodnie, ale niezwykle dokładnie usuwa makijaż oczu. Dość wydajny, wystarczy 1 wacik by zmyć cały tusz z oka, nie pozostają smugi. Nie szczypie i nie podrażnia, nawet gdy dostanie sie do oka. Aha- trzeba przytrzymać wacik na powiece przez kilka, nawet kilkanascie sekund, aby tusz sie rozpuscił, co moze byc dla niektorych wadą. Odejmuje 1 * za to że kosmetyk nie odświeża skóry pod oczami i wcale pozytywnie nie wpływa na jej wygląd a moim zdaniem (za taka cene) powinien, ale to już dodatkowa rzecz. Podsumowując: doskonały kosmetyk, jeśli nie oczekujemy od niego niczego poza dokładnym usunieciem makijżu.
21.03.2007 Wypróbowałam kilka innych płynów do demakijażu oczu w dużo niższych cenach i uważam ze ten jest niewart swojej ceny- inne kosztują 1/3 jego ceny a spisują sie bardzo podobnie! Za wysoką cene odejmuje 1 *Używam tego produktu od:ok. 1 miesiaca
Ilość zużytych opakowań:1/3

Max Factor 3

Dobry, ale dość drogi

Nie mam do działania tego kosmetyku żadnych zastrzeżeń, dobrze zmywa makijaż oczu, bez zbędnego tarcia. Nie uczula i nie szczypie - jestem alergikiem i wiele kosmetyków niestety uczula :-(. Bardzo ładnie pachnie (przynajmniej mi się podoba ten zapach).
Bardzo ładne opakowanie z pompką. Niestety niekiedy przez nieuwagę poleci gdzieś indziej, nie na wacik, ale to pewnie przez moje gapiostwo.
Jest dość drogi. Za cenę tego kosmetyku można kupić 2 o bardzo podobnym działaniu i jakości, np. Płyn do demakijażu twarzy i oczu z serii AQUAice Oceanica.

moje oczy lubia

Po doświadczeniach z Avonem, Ziają i Rossmanem ten kosmetyk jest dla mnie super. Mam oczy nieco zniszczone ponad 10-letnim użytkowaniem soczewek, zawsze zaczerwienione, a ten płyn nie powoduje ich podrażnienia, oczka mnie nie szczypią. Fakt, że mam podczas demakijażu oko zamknięte, ale po co miałoby być otwarte? Przykładam dobrze nasączony wacik do oczka, przytrzymuję parę sekund i makijaż zmyty. Może mają tu znaczenie inne kosmetyki do oczu, których się używa - ja używam tuszu Manhattan do oczu wrażliwych i cieni Isadory i jeszcze pod tym mam podkład lumene. I wszystko pięknie gra i buczy i się trzyma. Nie daję max gwiazdek za cenę, zapłaciłam 29 pln.

średnio-kiepsko

sama nazwa kosmetyku AA czyli anty alergiczne sugeruje że nie powinien od powodować żadnych reakcji uczuleniowych. U mnie niestety po każdym najmniejszym nawet kontakcie z okiem występowało szczypanie ,zaczerwienienie i łzawienie. troszke trzeba się namęczyć żeby zmyć tusz.ale naprawdę nie wiem o co chodzi z tym działaniem na moje oczy. ogólnie średnio-kiepsko

Skuteczny

Dobrze usuwa tusz.Wystarczy potrzymac wacik chwilke na oku i prawie caly makijaz schodzi. Poprzednio mialam mleczko erisa do demakijazu i ten plyn jest duzo lepszy.
Zapach mnie nieco drazni ale to kwestia przyzwyczajenia.
Przy pierwszym uzyciu szczypal nieco w oczy, ale teraz jest juz ok.
Ogólnie jestem zadowolona z niego, bo spelnia swoja role.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego
Recenzja: ...

kiepsko kiepsko

Noszę szkła kontaktowe ale oczu wrażliwych nie mam.
Nie polubiliśmy się z tym płynem wcale to a wcale.
Nie szczypie oraz nie wysusza ani nie ściąga skóry w okół oczu, ale co to za pociecha, kiedy trzeba oko trzec nim niemilosiernie, żeby usunąć zwykły tusz, nawet nie wodoodporny. A to jak wiemy powoduje rozciąganie skóry i szybsze powstawanie zmarszczek. Brrr.
Zmywałam nim juz różne specyfiki - tusze Nivea, Bourjois, MF i efekt ten sam - czarna podkowa i tarcie, tarcie, nic nie rozpuszcza. A mocno się nie maluję!
Kompletna klapa, chociaz firma zasłużona a butla duża.
Cała ta seria, oprócz maseczki, dośc nieudana, szkoda.

oj nieładnie

absolutnie nie nadaje się do oczu wrażliwych-a tak jest napisane!!!Oczka pieką przez pół godziny,są zaczerwienione.Użyłam pare razy i oddałam mamie-używa go ale omija okolice oczu.Taka firma nie może robić takich numerów-nieładnie

Delikatny? Żarty!

Płyn teoretycznie przeznaoczny do oczu wrażliwych, tymczasem mnie oczy po nim szczypią tak, że nie mogę go używać. Do tego bardzo słabo zmywa makijaż (nie używam żadnych wodoodpornych kosmetyków). Pozostałe kosmetyki Oceanica z serii EyePerfect bardzo lubię (zwłaszcza krem na noc), ale płyn do demakijażu zupełnie nieudany

Za wysoka cena

Odmiennie od moich poprzedniczek uwazam, ze kosmetyk ten zasluguje na jak najwyzsza ocene.Plyn bardzo dobrze zmywa makijaz, bez niepotrzebnego pocierania oczu( na co zwracam bardzo duza uwage:)), skora wokol oczu jest ladnie nawilzona, prawie tak jak bym chwile wczesniej posmarowala oczka kremem, zapach jest bardzo przyjemny. rowniez nosze szkla kontaktowe i nie odczuwam zadnego pieczenia oczek:)..

24.06.05 - jestem zmuszona zabrac jedna gwiazdke za zbyt wysoka cene, nie wiem co sie stalo ze plyn az tak podrozal, 28 zl to stanowczo za duzo. W takiej cenie wiecej go nie kupie.

Auuu, piecze :(

kasa zmarnowana, bedę używać go jako toniku po mleczku do demakijażu.
Okropieństwo jedym słowem.
Ja uwielbiam Oceanica, ale ten produkt wybitnie się im nie udał!
Nie dość, ze opornie usuwa makijaż, to jeszcze piecze i wysusza okolice oczu, co jest niedopuszczalne!
Nie znalazłam jeszcze idealnego płynu do demakijażu oczy, no cóż..