AA, AA Plus AquaZen, Tonik odświeżający

AA, AA Plus AquaZen, Tonik odświeżający

Tonik odświeża skórę i ożywia jej koloryt. Wyciąg z chińskiej fioletowej orchidei oraz bogata w magnez źródlana woda SPA łagodzą podrażnienia i nawilżają skórę. Efekt relaksujący zapewnia zawarta w preparacie aromaterapeutyczna kompozycja zapachowa na bazie cytryny, mandarynki, melona, róży i mimozy. Rezultat: cera nawilżona, pełna witalności i świeżości.

Drogi ale nic więcej

Też kupiłam w promocji, i zdecydowanie stwierdzam że normalna cena była stanowczo zbyt wysoka.
Nie mam o tym toniku dobrego zdania. Ot taki zwykły sobie tonik, nic złego ale i nic specjalnego ze skórą nie robi.
Myślę nawet że tonik z serii Oligovital jest lepszy a o połowę tańszy.
Zapach jak dla mnie delikatny. Łagodził tak sobie choć oczy po nim nie "płakały'. Ogólnie pozostawiał skórę taką jakby obojetną na jego działanie, tak jakbym ja przetarła wodą mineralną (???)
Najbardziej w tym temacie podobało mi sie opakowanie, takie wiarygodne, przekonało mnie że kupuję pełnowartosciowy dobry kosmetyk. Jednak stwierdzam iż forma opakowania przewyższyła działanie zawartości.
No cóż trudno, teraz kupiłam tonik z 1-wszej serii dla wrażliwców i jestem o niebo bardziej zadowolona z jego działania.

bez zbędnych emocji

kupiłam ten tonik na szczęście o 50% taniej, bo chyba wycofują serię. Pomyślałam, że musi być dobry, skoro tylko kosztował normalnie. Tymczasem zachwytów nie ma. Ot tonik. Jakoś rewelacyjnie nie nawilża, zapach może być, ale również nie zachwyca. Tonik jak tonik. Nie jest zły, ale dobry szczególnie też nie. Zużyłam około 1/3 buteleczki i mam ochotę na nowy...

przekombinowany zapach

Ciężko mi ocenić ten tonik, bo ewidentne wady mieszają się tu z zaletami, ale spróbuję, może w punktach:Wada 1: drogi jak choleraWada 2: ma pudełeczko, folijkę itp pierdoły, więc nie można go powąchać wcześniejWada 3 wynika z Wady 2: niezbyt ładnie pachnie, chyba jakimiś liliami, a ja ich nie lubięWada 4 wynika z Wady 2 i powoduje Wadę 1: przez to całe opakowanie rośnie cena...tyle wad, dobrze że to koniec, bo już się zapętliłam :PZaleta jest jedna: nawilża i dobrze łagodzi podrażnienia, jest delikatny i nie szczypie, nawet kiedy się tego spodziewamy ;)Zasługuje na 2,5 ale mimo wszystko daję 3 gwiazdki, bo zapach to kwestia gustu, a tonik naprawdę dobrze łagodzi i nawilża - a o to chyba chodzi.Aha, zużyłam jakąś 1/3 opakowania, ale będę walczyć dalej ;)Hmm podobno to nie lilie tylko mimoza... Mimoza to jest ten, co wymyślił tą całą folijkę ;PP

Jak zrobić makijaż Modern Marilyn

kiepski

Skusiła mnie obietnica aromaterapii - tymczasem, wg. mnie zapach jest zdecydowanie zbyt intensywny i agresywny, więc raczej drażni niż koi :(Poza tym, wbrew obietnicom producenta, tonik nie działa kojąco, odradzam go wszystkim 'wrażliwcom'.