AA Face Q10RC, Tonik odświeżający bezalkoholowy

AA Face Q10RC, Tonik odświeżający bezalkoholowy

Łagodnie odżywia i tonizuje skórę. Daje natychmiastowy efekt czystej i odświeżonej cery. Naturalne koenzymy Q10 i R oraz naturalna witamina C (zawarta w ekstrakcie z egzotycznych owoców Aceroli) redukują głębokość zmarszczek i przywracają naturalny koloryt i jędrność skóry. Kwas hialuronowy pomaga zachować skórze odpowiedni poziom nawilżenia. Alantoina i d-pantenol działają odprężająco i łagodząco. Tonik nie powoduje podrażnienia spojówek.

Bardzo dobry

Taki sobie tonik, równie dobrze mogłabym go nie używać, ale nie mogłam zdzierżyć już alkoholizowanego "Visible Results" L'Oreal'a, który nieoptarznie kupiłam. Moim podstawowym kryterium był więc skład i ten brzmiał obiecująco, a jednak nie jestem zachwycona: tonik - jak napisała palomino - nie robi nic specjalnego poza moczeniem skóry. Mnie przynosi pewną ulgę po myciu ściągającym żelem, ale nie czuję przyjemnego nawilżenia jak po "Hydra Confort" L'Oreal'a, ani nawet ściągania porów nie czuję, ani w ogóle nic specjalnego nie czuję...
Zbawienny wpływ zawartych w toniku witamin i koenzymów można między bajki włożyć - nie istnieją techniczne możliwości, żeby te składniki wniknęły w skórę właściwą.
Krótko mówiąc może być, ale można też spokojnie odpuścić.
Krzywdy nie zrobi, na pewno jest lepszy niż cokolwiek z alkoholem.

UPDATE 9.10.2004
Odszczekuję krytykę. Bardzo przyzwoity tonik, przynosi skórze ukojenie, zwłaszcza tej bardziej wysuszonej (odczułam faktyczną różnicę pomiędzy cerą po użyciu a bez!).
Koenzym Q10 (Ubiquinone w skadzie) mnie dodatkowo przekonał - za tonik o niemal identycznym składzie, szczycący się tym Ubiquinoine'm Vichy trzeba zapłacić ponad 2 razy tyle :(
No a po co przepłacać skoro nie widać różnicy?.. ;)

cztery minus

Tonik zupełnie zwyczajny, bez rewelacji, ale też nie moge powiedzieć, żeby był kiepski. Wygładza skórę, odświeża, lekko ściąga, ale bez przesady. Nie zauważyłam nawilżenia, ale też nie wysuszał skóry. Bardzo dobrze zmywa zanieczyszczenia. Po umyciu twarzy przecieram ją tonikiem i na waciku co nieco jeszcze się znajdzie. Z toników AA jak dotąd najbardziej chwaliłam sobie ten z serii zielonej (świetny!), nanmniej zaś z serii AA Young. Ten plasuje się dokładnie po środku. Lepszy od niego jest tonik Oligovital i ten do cery naczynkowej (ten minimalnie). Ten tonik oceniłabym na minus cztery. Zapach śliczny. Cóż testuję dalej, przede mną jeszcze Hydraoxygen ;-)

nijaki

Zalety: jest bezalkoholowy, ma znośny zapachpoza tym jest tak przeciętny jeżeli chodzi o dzialanie że w zasadzie można ując to w ten sposób: przy tym toniku używając go lub nie osiąga się dokładnie taki sam efekt. Z jedną roznica - po użyciu produktu twarz jest... mokra ;) Zupelnie brak mi tutaj odświeżenia, tonizowania - w ogóle wszystkiego. W sumie: kosmetyk na ktory nie warto tracic czasu ani uwagiIlość zużytych opakowań: 1

depilacja opóźnianie porostu włosów

Taki sobie

Lubię toniki AA, ale ten jest niezbyt dobry.Owszem zapach bardzo przyjemny, ale nic nie nawilża i odświeża, za to natłuszcza buzię.Twarz bardzo się lepi i praktycznie przez cały dzień miałam uczucie "klejenia się" i nieświeżości buzi.Po raz drugi go nie kupię.