Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Essence, Longlasting Eye Pencil (Długotrwała kredka do oczu)

Essence, Longlasting Eye Pencil (Długotrwała kredka do oczu)

Pojemność 0,28 g

Automatyczna, trwała kredka do oczu Essence Longlasting Eye Pencil. Miękka, umożliwiająca precyzyjna aplikację.
Essence Longlasting Eye Pencil jest dostępna wielu odcieniach: 01-black fever, 02-hot chocolate, 05-c'est la vie!, 09-cool dawn, 12-i have a green, 17-tu-tu-tourquoise, 20-lucky lead, 26-deep-sea baby, 27-purple rain, 28-life in pink, 29-berry fantastic.

Świetna

Moja ulubiona kredka. Jest dosć mięka dobrze napigmentowana (używam czarnej). Dobrze się rozciera pędzelkiem. Nie rozmazuje się ani nie znika. Jest wydajna i bardzo tania.

02 hot chocolate

Przyznaję się bez bicia, że nie lubię kredek do oczu. Zawsze rozmazywały mi się na dolnej powiece, dlatego podziękowałam za efekt pandy. Te kredkę znalazłam w przypadkowo w koszyku przy kasie, więc uznałam, że to przypadek i warto ją w końcu wypróbować.
Nauczyłam się prawidłowo malować nią oczy i teraz chętnie po nią sięgam. Dodam, że jestem jasną blondynką i odcień kredki bardzo mi odpowiada. Nie jest to czerń, która w moim przypadku jest zbyt agresywna. Ciemna, gorąca czekolada, jak sama nazwa wskazuje jest głębokim odcieniem, ale też delikatniejszym od typowego czarnego węgla.
Nie widzę żadnych wad i polecam serdecznie.

przecietna

Mam kilka odcieni tych kredek. Kolory moze I ladne ale to na tyle. Trwalosc srednia , pigment zanika w ciagu dnia. Przy rozcieraniu rowniez traci na kolorze. Taka dla poczatkujacych Z makijazem zeby sie zapoznac Co I jak

Długotrwała???

Kupiłam pod wpływem recenzji i szukałam jakiejś dobrej kredki. Poprzednia mi się prawie już kończyła. Posiadam kilka czarnych kredek i tylko jedna cielistą na linie wodną.
Kupiłam w dm, co zauważyłam że czarny kolor był często wykupiony.
Więc myślę że skoro jej brakuje musi być przyzwoita.
Kredka jest szeroka i nie dało się nią precyzyjnie narysować kreski i najmniej trwała z dotychczas używanych.
Znikła po trzech, czterech godzinach.
Jest zbyt miękka i łatwo się łamała. Męczyłam ją jakieś dwa miesiące z powodu łamliwości mało wydajna.
Dodam że nie nosiłam jej w torebce ani nie wzięłam jej na wyjazd.
Nie kupię ponownie nie tego się spodziewałam po produkcie.

Agnieszka Broda błędy w makijażu 01

Nie

Kredka ma grubą końcówkę, przez co nie można wyrysować precyzyjnej kreski, nie jest trwała, z linii wodnej przesuwa się na powiekę. Nie takiego produktu się spodziewałam i nie taki produkt opisuje producent.

Przeciętna

Próbuje rozgryźć ten "hit" już ładnych parę lat. Zachodzę w głowę jak tym grubaśnym rysikiem rysujecie ciemne kreski np czarne, bo nie wyobrażam sobie by oko wyglądało jak u pandy tak na serio.

Kredki matowe są dość twarde, suchawe i toporne. O aplikacji na linię wodną nie ma mowy- nie osiadają na niej. Z metalicznymi sprawa ma się inaczej. Są miększe, pięknie suną po powiece, mogą sobie być w formie grubszych kresek bo w przypadku kolorów wygląda to fajnie. Trzymają się przyzwoicie prawie cały dzień, niestety jaskółki wycierają się dość szybko.

Nie rozumiem fenomenu, ale przyznaję, że mają ładne kolory i są poręczne. Nie mniej ja dla nich zastosowania na stałe w moim makijażu nie widzę. Ale lubię kupić jakiś szalony sezonowy kolor i trochę się nim pobawić :)

Bardzo lubię :)

Mam ją w kolorze fioletowym i cielistym, obie kredki sprawdzają się bardzo dobrze. Pigmentacja i trwałość jest bardzo dobra, kredki nie rozmazują się. Cielista utrzymuje się na linii wodnej bez zarzutów, fioletową nakładam na dolną powiekę i również utrzymuje się cały dzień bez zmian. Aplikacja jest bardzo wygodna, wiadomo jest to kredka automatyczna nie trzeba jej temperować co jest dla mnie bardzo dużym atutem.

kiepska

Kolor 01 - Black Fever niestety kredka się u mnie nie sprawdziła. Plusy to głęboka dobrze napigmentowana czerń, kredka jest miękka, nie drażni oka. Minusy: ciężko nią operować, wysuwana końcówka jest gruba i można nią wyrysować grube kreski a przecież nie zawsze o takie chodzi. Rozmazuje się. Nie jest trwała. Użyta na linię wodną często już podczas nakładania migruje na dolną powiekę.

Najlepsza!

Ta kredka to cudo za grosze. Jest idealna i o wiele wiele lepsza niż drogie kredki innych firm po 20 zł i więcej. Mam nadzieję, że jej nigdy nie wycofają :)

Świetna do codziennego makijażu

Oceniam kolor 25 - say hi light
Jest to jasna, kremowo-bezowa kredka, którą stosuję do linii wodnej oka, w celu uzyskania świeżego spojrzenia. Wcześniej stosowałam biała z miss sporty, ale na youtubie wyhaczylam filmik o tym że ta jest bardziej naturalnym odcieniem niż taka śnieżna i rzeczywiście efekt stosowania takiego kremowego koloru do dziennego makijażu jest bardzo dobry.
Sama kredka jest trwała. Nie trzeba jej temperować. Dobrze się ją aplikuje na linię wodną oka. Ładnie rozświetla też wewnętrzny kącik. Opakowanie solidne. Mam ją prawie rok, a napisy niezdarte w ogóle. Wygląda jak nowa. Cena jest przystępna.
Nie stosowałam jej w innych kolorach. Oceniam jedynie ten kolor nr 25. I to też aplikowany jedynie na linię wodną. U mnie produkt się sprawdził. Widoczna nawet po całym dniu w pracy. Nie podrażniła mnie. Nie piecze. Nie mam spojrzenia "za mgłą", co czasem zdarzało się w przypadku innych kredek.

Bardzo przeciętna

Ta kredka jest kolejnym produktem, po który sięgnęłam przez recenzje w internecie oraz jej przystępną cenę. Posiadam, używałam i oceniam odcień 02 Hot chocolate.
Niestety trochę się nią rozczarowałam. Jest nijaka, ani dobra, ani zła. Ale na pewno do niej nie wrócę, lepiej trochę dołożyć i kupić kredkę o lepszej konsystencji.

Za taką cenę-najlepsze.

Na początku tych kredek nie lubiłam-mam bardzo trudne powieki(tłuste i opadające) i nawet te nie były na nich trwałe, odbijały się i rozmazywały, a do tego nie były tak precyzyjne jakbym chciała. Jednak z czasem w końcu wpadłam na pomysł, że na moich gołych powiekach to nic nie wytrzyma, wzbogaciłam więc makijaż oczu o cień do powiek nałożony na korektor i wtedy nastąpił przełom-kreski namalowane o 6.30 przetrwały wszystkie sytuacje ekstremalne(nawet szalony spacer w deszczu!) i o godzinie 17 nadal były kreskami-troszkę rozmazanymi w kącikach i przetartymi, ale to nadal były nasycone i wyraźne kreski. Zero obijania się i większego rozmazywania, a więc rachunek prosty-najtrwalsze z tego co przetestowałam(a dodam, że nie należę do klasy burżuazyjnej i na kolorówkę wydaję jak najmniej). Mimo, że kredka jest automatyczna to potrafi być precyzyjna-taka ciota manualna jak ja umie narysować tymi kredkami naprawdę cienkie i precyzyjne kreseczki(nie wypowiem się na temat tzw. jaskółki, bo nie praktykuję czegoś takiego), do tego nasycone, bo kredki są idealnie napigmentowane i nasycone, a do tego miękkie w sam raz-gładko suną po powiece, nie zostawiają grudek i prześwitów, nie trzeba poprawiać tysiąc i jeden raz, a jeśli chcę poprawić kreskę to następna warstwa nie zmazuje poprzedniej. Nie mam problemu z łamaniem się rysika, bo go wysuwam jak najmniej. Opakowanie jest porządne, trwałe, nie pęka, a mechanizm działa bez zarzutów. Wydajność kredek jest dobra, ale ja nie używam ich codziennie-raduje mnie więc fakt, że w miarę upływu czasu nie tracą swych właściwości(jedną mam dwa lata, dalej rysuje świetnie i dopiero teraz mi powiedziała, że ona to chyba się tak powoli zaczyna kończyć). Dla mnie są to kredki idealne, zwłaszcza, że są śmiesznie tanie i łatwo dostępne. Jednak mam dziwne wrażenie, że kredki w odświeżonym opakowaniu(mam jedną jeszcze ze starej wersji i jedną już z nowej) są ciut mniej trwalsze i bardziej miękkie, maślane takie, ale może to tylko takie moje czepialstwo i przewrażliwienie, bo jednak nie jest to rażące uchybienie-kredki nadal są świetne, a więc nasycone, precyzyjne, wygodne w malowaniu i trwałe. Mam czarną i brązową oraz ochotę na wszystkie z tej serii :D

Uwielbiam

Mam czarną, brązową, oraz kremową na linię wodną. Nie mogę się nadziwić, jak dobrej jakości są te kredki, tym bardziej za taką cenę. Po pierwsze są wysuwane i nie trzeba się trudzić z temperowaniem. Są bardzo kremowe, mocno napigmentowane, nie rozmazują się, na górnej powiece trzymają się cały dzień, na linii wodnej trochę blakną, ale nie są wodoodporne, więc to i tak sporo. Bardzo polecam!