Essence, Longlasting Eye Pencil (Długotrwała kredka do oczu)

Essence, Longlasting Eye Pencil (Długotrwała kredka do oczu)

Pojemność 0,28 g

Automatyczna, trwała kredka do oczu Essence Longlasting Eye Pencil. Miękka, umożliwiająca precyzyjna aplikację.
Essence Longlasting Eye Pencil jest dostępna wielu odcieniach: 01-black fever, 02-hot chocolate, 05-c'est la vie!, 09-cool dawn, 12-i have a green, 17-tu-tu-tourquoise, 20-lucky lead, 26-deep-sea baby, 27-purple rain, 28-life in pink, 29-berry fantastic.

Świetna kredka

Jest naprawdę super - bardzo mocno napigmentowana (czarna na oku wygląda niemal jak eyeliner), miękka, nie trzeba jej temperować, stosunkowo dobrze się trzyma przez większość dnia, no i jest tania.

Uwielbiam!

Mam ją w kolorze 25 Say Hi Light i idealnie pasuje do rozjaśnienia lini wodnej i przez to pobudzenia spojrzenia. W dodatku jest bardzo trwała i jest automatyczna, więc nie trzeba jej temperować

Najlepsza do kociego oka

W moim makijażu nie może zabraknąć czarnej kreski na górnej powiece. Tej kredki używam już kilka lat i nie zamieniłabym jej na nic innego. Intensywna, głęboka czerń, trwałość i niska cena, a do tego łatwość w aplikacji - czego chcieć więcej.

Tak

Najpiękniejsza jest turkusowa kredka, której obecnie nie da się nigdzie znaleźć, a skończyła mi się pierwsza. Wygląda cudownie na powiekach. Trzyma się cały dzień, lekko błyszczy. No i cena jest bardzo zadowalająca.

Świetna

Kredkę kupiłam po przeczytaniu pozytywnych opinii. Nie zawiodłam się, jest bardzo dobra, trwała, miękka, malowanie oczu ta kredka to sama przyjemność. Bardzo ładnie się rozciera i dodatkowo jest bardzo wydajna. Nie łamie się szybko jak inne kredki. Cena również na duży plus. Polecam

Bardzo fajna

Bardzo przyjemna w uzywaniu kredeczka. Miękka, dobrze napigmentowana i przede wszystkim trwała tak jak obiecuje nam producent. Mam kilka kolorów i lubie ją uzywać też jako bazę. Ponieważ zaraz po aplikacji można ją łatwo rozetrzeć i ma ładny intensywny kolor, który podbija kolory cieni. Po chwili zastyga ładnie na powiece dzieki czamu utrzymuje się cały dzień bez problemowo.

Bardzo lubię

Mam kilka kolorów tych kredek i każda z nich sprawuje się bardzo dobrze. Mają świetną konsystencję, nie jest ona ani za miękka, ani za twarda. Bardzo dobrze rozprowadzają się na powiece, wystarczy jedna kreska, a uzyskujemy piękny, nasycony kolor. Produkt długo utrzymuje się na powiece, w moim przypadku do zmycia makijażu. Cena jest niska, jak z taką jakość produktu. Kredka jest wydajna, opakowanie nie psuje się. Na pewno kupię ponownie

Warto

Kupiłam jakiś czas temu, nie używam jej codziennie,ale zawsze kiedy po nią sięgnę to mnie zaskakuje. Łatwa w pracy, dobry pigment dający głęboką czerń i trwałość na powiece to jej główne zalety. Jest też tania, dosyć łatwo dostępna i dosyć wydajna. Dobrze narysowana trzyma się zarówno na powiece jak i na linii wodnej.

No faktycznie trwała kredka

Faktycznie ta kredka jest bardzo trwała jeszcze nie zdarzyło mi się aby przez przypadek dała się zetrzeć dłonią, jest miękka i nie podrażnia bardzo wydajna i nie trzeba temperowac polecam

Zaskoczona pozytywnie

Kredka do oczu od Essence jest na prawdę bardzo trwała. Ja używam 01 Black i uważam , ze ma piękny intensywny kolor, nie rozmazuje się, nie kruszy, nie pozostawia odbić na powiekach , nawet po całym dniu mój makijaż nadal dobrze wyglada . Zaskoczyla mnie jej trwałość ze względu na cenę . Cena tej kredki jest na prawdę przyzwoita . Polecam kredke do oczu Essence Longlasting Eye pencil .

Ta kredka to beton!

No nie dosłownie, ale trwałość ma piekielnie dobrą. Kredkę mam w kolorze takim jak główne zdjęcie (bordo?). Bardzo łatwo robi się nią kreskę, nie trzeba "drapać" powieki. Duży plus za wykręcanie, nie znoszę zwykłych kredek.

Trwałość... trwałość w przypadku tej kredki to jest coś! Jak zaaplikuję ją na powiekę o 6 rano, tak do 20 - czyli demakijażu - trwa nieruszona. Nie dzieje się z nią nic! Nie schodzi, nie odbija się nigdzie, nie ściera sama. Naprawdę dobry produkt, za mega niską cenę. Polecam!

Świetna

Moja ulubiona kredka. Jest dosć mięka dobrze napigmentowana (używam czarnej). Dobrze się rozciera pędzelkiem. Nie rozmazuje się ani nie znika. Jest wydajna i bardzo tania.