Essence, Longlasting Eye Pencil (Długotrwała kredka do oczu)

Essence, Longlasting Eye Pencil (Długotrwała kredka do oczu)

Sprawdź ceny produktu

Pojemność 0,28 g

Automatyczna, trwała kredka do oczu Essence Longlasting Eye Pencil. Miękka, umożliwiająca precyzyjna aplikację.
Essence Longlasting Eye Pencil jest dostępna wielu odcieniach: 01-black fever, 02-hot chocolate, 05-c'est la vie!, 09-cool dawn, 12-i have a green, 17-tu-tu-tourquoise, 20-lucky lead, 26-deep-sea baby, 27-purple rain, 28-life in pink, 29-berry fantastic.

kredka Essence czyli pozytywne zaskoczenie

Potrzebowałam niebieskiej kredki a tego koloru używam sporadycznie więc postanowiłam poszukać taniej kredki o ładnym kolorze, mój wybór padł na kredkę Essence - ładny kolor, dobre krycie, niska cena i za taką cenę zaskakująco dobra trwałość.
Nie uczula, nie podrażnia.
Podsumowując - bardzo pozytywne zaskoczenie :)
W najbliższym czasie przetestuję inne kolory.

bardzo dobrze

Kupiłam przez przypadek, ale byłam przyjemnie zaskoczona, bo ta kredka jest bardzo dobra. Cena jest tak niska, a jakość nie gorzej niż w Sephorze. Tylko w Sephorze ja zapłacę 80 złotych, a tutaj do 10

Uwielbiam

Trafiłam na nią w Naturze, gdy szukałam czarnej kredki, bo potrzebowałam jej do makijażu cosplayowego
Kupiłam ją trochę "na żywioł", bo zazwyczaj sprawdzam, co kupuję, ale tu się spieszyłam. Ale cieszę się, że na nią padło.
Kolor jest intensywny, długo utrzymuje się na linii wodnej i powiekach, do tego jest bardzo tania, czego chcieć więcej?

Zaskoczenie

Nie spodziewałam się po tej kredce takiego efektu totalnie mnie zaskoczyła.Jest tania,bardzo mocno napigmentowana,utrzymuje się dość długo,nie trzeba jej temperować,nie podrażnia,nie uczula i co ważne dla mnie jest miękka a ja uwielbiam takie kredki ;)nie ma co wydawać majątku na inne skoro możemy mieć super produkt w niskiej cenie;)

Niezbędnik

Całymi latami używałam kredek z Avonu i Yves Rocher. Myślałam, że nie znajdę nic lepszego, zwłaszcza w tej cenie i w drogerii. Przeprowadzka oddaliła mnie nieco od YR i COK Avonu, a najbliższą drogerią uczyniła Naturę, gdzie odkryłam te kredki w śmiesznie niskich cenach.
Spróbowałam koloru Lucky Lead i stwierdziłam, że nie ma różnicy między nią a kredką o podobnym kolorze z YR. Trzyma się trwale na powiece, nie rozmazuje, kolor mi odpowiada, po co więc przepłacać?
Z rozpędu kupiłam jeszcze 3 kolory do przetestowania i nie mam zastrzeżeń. Kredki są rewelacyjne, do tego łatwo dostępne i tanie.
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona:)

Dobra kredka za niewielkie pieniądze

plusy:
+ intensywny kolor
+ nie rozmazuje się
+ długotrwała
+ wysuwana

minusy:
- ciężko się rozprowadza - jest zbyt miękka

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
- słaba dostępność
+ niska cena

Zależy jaki kolor

Mam dwa odcienie tej kredki i bardzo różnią się między sobą. Brązowa kredka po blendowaniu nie traci koloru i nadal jest brązowa. Bardzo ją lubię, tym bardziej, że za kilka groszy jest to kredka o bardzo trwałej formule.
Niestety czarna kreda po blendowaniu staje się grafitowa, szara, przez co nie lubimy się. Używam ją jednak na linię wodną i daje radę.
Kredki warte wypróbowania, tym bardziej za taką cenę.

Świetna kredka

Jest naprawdę super - bardzo mocno napigmentowana (czarna na oku wygląda niemal jak eyeliner), miękka, nie trzeba jej temperować, stosunkowo dobrze się trzyma przez większość dnia, no i jest tania.

Uwielbiam!

Mam ją w kolorze 25 Say Hi Light i idealnie pasuje do rozjaśnienia lini wodnej i przez to pobudzenia spojrzenia. W dodatku jest bardzo trwała i jest automatyczna, więc nie trzeba jej temperować

Najlepsza do kociego oka

W moim makijażu nie może zabraknąć czarnej kreski na górnej powiece. Tej kredki używam już kilka lat i nie zamieniłabym jej na nic innego. Intensywna, głęboka czerń, trwałość i niska cena, a do tego łatwość w aplikacji - czego chcieć więcej.

Tak

Najpiękniejsza jest turkusowa kredka, której obecnie nie da się nigdzie znaleźć, a skończyła mi się pierwsza. Wygląda cudownie na powiekach. Trzyma się cały dzień, lekko błyszczy. No i cena jest bardzo zadowalająca.

Świetna

Kredkę kupiłam po przeczytaniu pozytywnych opinii. Nie zawiodłam się, jest bardzo dobra, trwała, miękka, malowanie oczu ta kredka to sama przyjemność. Bardzo ładnie się rozciera i dodatkowo jest bardzo wydajna. Nie łamie się szybko jak inne kredki. Cena również na duży plus. Polecam