Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Essence, Longlasting Eye Pencil (Długotrwała kredka do oczu)

Essence, Longlasting Eye Pencil (Długotrwała kredka do oczu)

Cena już od 6,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 0,28 g

Automatyczna, trwała kredka do oczu Essence Longlasting Eye Pencil. Miękka, umożliwiająca precyzyjna aplikację.
Essence Longlasting Eye Pencil jest dostępna wielu odcieniach:

Idealna na lato

Bardzo lubię te kredki używać właśnie w lato. W swojej ofercie mają wiele kolorów. Moim ulubionym jest turkus. Kredka jest miekka i z łatwością można narysować kreskę na oku. W ciągu dnia nie rozmazuje się. W czasie upałów także utrzymuje się na swoim miejscu, a po deszczu jest w takim samym stanie. Nie mam problemów z zmyciem tej kredki. Schodzi bardzo łatwo z płynem micelarnym.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1565721].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie do przebicia

Jest to moja 2. konturówka. W stosunku do poprzedniej (z Avonu) jest o niebo lepsza. Czerń ma wyrazisty kolor i faktycznie, długo utrzymuje się na powiekach. Idealnie podkreśla kształt oczu i nie powoduje efektu pomniejszenia, wręcz przeciwnie ;) W dodatku wygodna wysuwana forma bez temperowania ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1527766].usefull || 0 }}% pomocna.

Nic szczególnego.

Mam tą kredkę już dość długo, ale zaprzestałam, bez żalu zresztą, jej używania na rzecz Liquid Metal z Catrice, ponieważ ta była zwyczajnie daleka od obietnic producenta.
Kredka bardzo szybko wycierała tak z linii wodnej jak i z powieki.
Jeżeli nie oczekujemy od kredki całodziennego koloru, a jedynie kilkugodzinnego, to będzie OK, w innym wypadku radzę zainwestować w coś innego.
Plusy:
-cena,
-dostępność,
-kolory,
-wysuwany rysik, którego nie trzeba temperować.
Minusy:
-słaba trwałość,
-dość twarda przy malowaniu.
Dla kogoś może być OK, dla mnie za krótko trwa. ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1522351].usefull || 0 }}% pomocna.

Bobbi Brown - nude make up - oczy

Całkiem dobra

Kredka jest miękka, trwała, wydajna i bardzo dobrze napigmentowana. Jest wygodna w użyciu i bardzo tania jak na swoją jakość. Kolory są bardzo ładne i kredka nie rozmazuje się na oczach. Jest dostępna w każdej Naturze. Polecam, kredka godna uwagi.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1516161].usefull || 0 }}% pomocna.

Warto przetestować

Kupiłam tę kredkę beżową, gdyż szukałam kredki na linię wodną oka. Nie chciałam nic drogiego dlatego skusiłam się na nią. Kredka w promocji kosztowała ok. 3 zł. Jestem w miarę zadowolona, dosyć długo się utrzymuje, nie podrażnia oczu, ma ładny kolor. Po dłuższym czasie zbiera się w kącikach oczu ale to chyba każda kredka tak ma. Na pewno będę do niej wracać, gdyż za niewielką sumę można mieć w miarę dobry produkt.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1501141].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetna, wielofunkcyjna kredka

Mam dwa kolory:

- beżową, którą używam na linię wodną. Kredka jest trwała, ma fajny, wyglądający naturalnie kolor. Bardzo wydajna (około pół roku codziennego używania). Dość twarda, więc nie łamie się i może narysować precyzyjną kreskę.

- srebrną, która jest bardzo uniwersalna: stosuję ją jako cień na całą powiekę (roztarta, daje subtelny połysk) oraz do wewnętrznego kącika oka. Jest miękka, dzięki czemu łatwo ją rozetrzeć (dużo miększa niż kolor beżowy), przez co trzeba uważać, żeby się nie złamała i może być mniej wydajna. Ładnie też wygląda na linii wodnej, ale w przeciwieństwie do beżowej koleżanki w tej funkcji jest nietrwała. Jako cień za to utrzymuje się cały dzień ( z bazą). Srebrną raczej ciężko byłoby narysować cienką, równą kreskę, bo się rozmazuje, dlatego w roli eyelinera się raczej nie sprawdzi.

Polecam obie :) nie wiem jak inne kolory, ale za tę cenę, warto przetestować :) Ciekawa jestem jeszcze niebieskiej.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1476626].usefull || 0 }}% pomocna.

WOW!WOW!WOW!

Bardzo kremowa,ale nie na tyle aby się rozmazywała
nie znika z oczu
jest w idealnym odcieniu,nie jest w tonacji różu
wysuwana,nie trzeba temperować
tania ok.7 zł
nie łamie się
mały minus,ale to niemal we wszystkich tego typu kredkach jest,że szybko się kończą,ale nie jest najgorzej

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1464747].usefull || 0 }}% pomocna.

fajna, ale szybko znika

Posiadam odcień nude - 25 say hi light.

Generalnie - jestem zadowolona, dobrze sprawdza się w kącikach oczu czy pod łukiem brwiowym, ale niestety - do nałożenia na linię wodną nadaje się tylko na chwilę... bo po chwili go tam nie ma. W tym miejscu się zupełnie nie sprawdza, nie jest w tym przypadku ani trochę długotrwały. Ale też nie czepiam się, bo nigdzie nie znalazłam info, że ma być wodoodporny. Za to jednak odejmuję symboliczne pół gwiazdki i daję ostateczne 4,5 w mojej własnej skali - taką kredkę stosuje się przecież także na linię wodną, dużo osób kupuje taki odcień właśnie w tym celu i producent powinien to przewidzieć. Poza tym "długotrwały", to długotrwały, a nie znikający po kilku mrugnięciach.

Na plus opakowanie - bardzo wygodne, z wysuwaną końcówką.

Poza linią wodną sprawuje się świetnie, więc kto wie, może będę do niej wracać, nie wiem. Ale raczej kupię coś wodoodpornego w tym odcieniu, kandydata na pełne 5 gwiazdek - będę szukać :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1458942].usefull || 0 }}% pomocna.

beżowa

Zakupiłam tą kredkę w kolorze beżowym z zamiarem używania jej na linii wodnej. I tak:

plusy:
- cena
- dostępność
- wydajność
- kolor
- łatwo się z nią pracuje

minusy:
- bardzo szybko znika nie pozostawiając po sobie śladu
- używana w kąciku oka brzydko się zbiera

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1439391].usefull || 0 }}% pomocna.

Niezniszczalna :)

Kredka jest naprawdę świetna, przy nałożeniu odpowiedniej bazy po godzinie i kilkunastu wygląda wciąż tak samo, za tę cenę to naprawdę szok. Lubi się łamać więc trzeba uważać, by nie wysuwać jej zbyt dużo podczas nakładania. Używam od paru miesięcy i nie zamierzam szukać innej :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1439196].usefull || 0 }}% pomocna.