FENG SHUI, Żel nawilżający Srebro Tybetu

FENG SHUI, Żel nawilżający Srebro Tybetu

Żel ten zawiera drobiny aktywnego srebra, wyciągi z żeń-szenia, mingu (herbaciany krzew chiński), Ho (kwiat lotosu) i witaminę C. Srebro reguluje wydzielanie łoju utrzymując skórę w równowadze, likwiduje stany zapalne. Żeń-szeń stymuluje odnowę naskórka, zaś wyciąg z mingu i Ho łagodzi i zmiękcza naskórek, chroni przed wolnymi rodnikami i znieczyszczeniem środowiska. Żel ma działanie odżywcze i nawilżające, umożliwia zachowanie odpowiedniego poziomu wilgotności naskórka. Działa również antystresowo oraz łagodząco na podrażnioną skórę. Zapach wykazuje właściwości lecznicze. Specjalnie skomponowany dla potrzeb cery bardzo wrażliwej i bardzo suchej z objawami zmęczenia. Polecany również do delikatnej i wrażliwej skóry wokół oczu - likwiduje opuchliznę, zasinienia, zmarszczki oraz "kurze łapki".

Stosować po 25 roku życia.

Cena: 14zł

Sredni

Bardzo lubię żele nawilżające do twarzy zamiast
zwyczajnych kremów, jednak ten rozczarował mnie. Nawilżenie jest kiepskie, pozatym żel zawiera owe drobiny srebra które wyglądają jak gruby brokat, co wyymagało zaraz po użyciu pozbywania się tych płatków z twarzy. Plus za niezatykanie porów. Cena też wyższa niż w zgłoszeniu - ok. 19 zł

REWELACJA

Podpisuję się pod wszystkim co napisała wizażanka Promyk. Bardzo lubię skuteczne kosmetyki w żelu a ten jest doskonały: bardzo ładny zapach, błyskawicznie uspokaja i odświeża cerę mieszaną, matuje ją na kilka godzin, super wydajny, świetny pod oczy i na powieki. Dla mnie rewelacja - już jestem od niego uzależniona...

Miłe zaskoczenie

Otrzymałam ten żelik w prezencie i trochę się martwiłam, że nie będzie dobry dla mojej tłustej cery z tendencją do wyprysków.A tu taka niespodzianka. Żel ten doskonale się wchłania (żadnej śliskiej mazi), błyskawicznie nawilża i odświeża. Cera jest gładziutka i zrelaksowana, a co dla mnie najważniejsze również na wiele godzin zmatowiona. A przy tym ten cudowny, aromaterapeutyczny zapach!!! To chyba tak działa FENG SHUI. Po prostu chciałoby się go nakładać i nakładać i wciąż odczuwać te miłe chwile. Stosowałam go również pod oczy i był superowy. Takie małe cudo 2 w 1. Naprawdę polecam!