AA, Vegan, Nawilżający peeling do ciała `Bambus`

AA, Vegan, Nawilżający peeling do ciała `Bambus`

AA VEGAN to więcej niż kosmetyki – to możliwość świadomego wyboru pielęgnacji pozbawionej składników pochodzenia zwierzęcego. Wierzymy, że idea wege stanowi idealne rozwiązanie dla Twojej skóry! Nawilżający peeling do ciała z bambusem to idealny sposób na efektywne złuszczanie naskórka i łagodzącą pielęgnację. Wyjątkowo nawilżająca formuła, będąca połączeniem bambusowego mleczka roślinnego z drobinkami migdała, doskonale wygładza skórę, nadając jej aksamitną miękkość i elastyczność.
Wyciąg z bambusa, dzięki wysokiej zawartości dobroczynnego krzemu, poprawia poziom nawilżenia i sprężystość skóry, wzmacniając mechanizmy ochronne.
Drobinki z łupinek migdała delikatnie złuszczają i usuwają martwy naskórek –pozostawiając gładką i miękką skórę.
Wyciąg z liści aloesu to odżywczo-kojący kompres, który pielęgnuje skórę – stymulując procesy odnowy naskórka. Kompleks łagodzący ogranicza ryzyko występowania podrażnień, a skórze zapewnia komfort i ukojenie

Porażka

Nie dla mnie. Ma prawie niewyczuwalne drobinki, ohydną, ślimaczącą się konsystencję, i nie tyle rozsmarowuje się go po skórze ile ją nim pokrywa, bo bardzo słabo się rozprowadza, a potem ciężko spłukuje. Ma delikatny, ładny zapach, którego praktycznie nie czuć póki się nie podstawi go pod nos, co dla mnie jest dużym plusem. Jest też mało wydajny, opakowanie starczy max. na 7 razy. Opakowanie łatwo się gniecie, i muszę się nieźle namęczyć żeby zamknąć tubkę.

Fajny :)

Wrzuciłam do koszyka podczas zakupów w Rossmannie, za namową Pani już przy samej kasie. Cena coś koło 10zł zachęcała do wypróbowania nowości.

Z peelingu jestem bardzo zadowolona i na pewno kupię go ponownie. Z całą pewnością nadaje się do suchej skóry, drobinki są małe i delikatne, zatopione w gęstej i kremowej konsystencji. Fajnie masuje, oczyszcza, peelinguje skórę bez jej podrażniania i wysuszania. Jest gęsty, dzięki czemu jest wydajny. Przyjemnie pachnie, opakowanie wygodne. Polecam :)