KillyS, Witaminowa bomba, Preparat do pielęgnacji paznokci

KillyS, Witaminowa bomba, Preparat do pielęgnacji paznokci

Przeznaczona do odżywiania osłabionych, łamiących się paznokci. Intensywnie odżywiająca kuracja. Zawiera opóźniające procesy starzenia i intensywnie odżywiające witaminy - A, E, B5, C oraz olejek migdałowy. Specjalna formuła utrzymuje odpowiedni poziom nawilżenia płytki, wzmacniając paznokcie i pozwalając im rosnąć bez pękania.
Sposób użycia:
Stosowanie jako BAZA pod lakier – nałóż jedną warstwę
na czysty i suchy paznokieć, pozostaw do wyschnięcia.
Stosowanie jako LAKIER BEZBARWNY – nałóż dwie warstwy.

Beznadzieja

Bardzo nietrwała, szybko schodzi z paznokci.
Nie zauważyłam żadnych efektów jeśli chodzi o stan płytki. Nie nadaje koloru, nie widać jej na paznokciu. Szybko traci blask, ściera się.

Jest wydajna, ma konsystencję wody.
Nie polecam nawet za tak małe pieniądze.

wzmacnia

Jest to moje drugie opakowanie :) Na co dzień noszę na paznokciach lakier hybrydowy, jednak co jakiś czas daję im odpocząć i własnie wtedy nakładam tą odżywkę. Dobrze zabezpiecza, paznokcie szybciej dochodzą do siebie. Nie uczula mnie, nie ma szkodliwych substancji. Kupiłam ją w małej osiedlowej drogerii całkiem przypadkiem. Zawsze nakładam 2 warstwy, szybko schnie. Lubie ją :)

do tej pory najlepsza

W ramach ratowania moich słabych, rozdwajających się paznokci próbowałam już różnych odżywek- z różnym skutkiem- począwszy od braku jakichkolwiek efektów na podrażnieniu kończąc.
Odżywka KillyS zdecydowanie się w tym niechlubnym rankingu wyróżnia.
To właściwie pierwszy specyfik odżywiający paznokcie, który przyniósł widoczne efekty.
Najważniejszy jest dla mnie fakt, iż odkąd używam tej odżywki moje paznokcie mniej się rozdwajają. Jest to efekt widoczny i długotrwały. Kosmetyk możne nie zniwelował rozdwajania całkowicie, ale efekt jest i tak naprawdę zadowalający w porównaniu do tego co było. Poza tym niestety funduje swoim paznokciom różne atrakcje typu częste malowanie, sprzątanie bez rękawiczek itp więc to je na pewno dodatkowo osłabia.

Preparat jest transparentny, nie barwi paznokcia, nadaję się jako lakier podkładowy pod kolorową emalię. Trzeba jedynie poczekać aż dobrze wyschnie bo lubią się niestety tworzyć małe bąbelki powietrza.

Odżywkę mam ok. 2 miesięcy i zaczyna już trochę gęstnieć, ciężej ją rozprowadzić. Wydaję mi się, że te 2 miesiące to właśnie maksymalny czas kiedy należałoby ją zużyć.

Ja polecam, na pewno kupię drugą buteleczkę.

patrol kosmetyczny brwi

Uniwersalny i skuteczny

Bardzo fajny preparat, który stosowałam jako bazę, top coat i samodzielny lakier. Efekt wzmocnienia paznokci nie jest może oszałamiający, ale zauważalny.

Plusy:
+dostępność
+cena
+uniwersalny (stosowałam jako bazę, top coat, bezbarwny lakier)
+stosowany jako top coat przedłuża trwałość lakieru (do 6-7 dni)
+wzmacnia paznokcie
+wygodne opakowanie i pędzelek
+wydajny

Minusy:
-typowy zapach lakieru

Może to nie jest kosmetyk, który zachwyca i robi rewolucję, ale robi kawał dobrej roboty :)

Dla mnie lepsza od Eveline

Swoją przygodę z odżywkami do paznokci rozpoczęłam od odżywek Eveline. Ta 8w1 nie dała żadnych efektów, po diamentowej były efekty ale moje paznokcie szybko się do niej przyzwyczaiły. Postanowiłam więc zmienić odżywkę i trafiłam na tą z Killys BiO2 witaminowa bomba.

Odżywka jest przeźroczysta, producent zaleca stosować 2 warstwy, tak też robiłam. Nie podrażniła mnie, nie miałam żadnych zmian na płytce paznokcia, w dodatku ten preparat nie zawiera formaldehydu, więc jest bezpieczny dla osób na niego uczulony.

Po odżywce od razu zobaczyłam efekty, paznokcie zaczęły rosnąć zdecydowanie szybciej niż po Eveline. Są wzmocnione, mniej się łamią i rozdwajają, ale niestety nadal się to dzieje. Widocznie taką mam już naturę. Ładnie sprawdza się jako baza pod lakier i jako sam lakier bezbarwny.

Ja ją bardzo lubię i mam zamiar do niej wracać.

Plusy:
+ Działanie lepsze niż u Eveline
+ Ni trzeba się bawić z nakładaniem jednej warstwy co dziennie
+ Nie zawiera formaldehydu
+ Składniki pochodzenia roślinnego
+ Dostępność w Rossmannie

+/- Cena bo na promocji jest za trochę ponad 9 zł

Minusów chyba nie zauważyłam.

Polecam!

Po tym co paskudna, przeokropna odżywka EVELINE z FORMALDEHYDEM!!! zrobiła moim calkiem w porządku paznkociom, myślałam że juz nigdy nie będe miała paznokci jak z okładki gazety. Paznokcie były pełne białych plam, suche, ścierające się jak papier, rozdwajały się i były łamliwe, niezdolne do tego by móc je nazwać nawet średnio długimi i zadbanymi. Probowałam odżywek Inglota, Sally Hansen, Sephory i innych marek, ale byłą to zawsze strata pieniędzy i brak jakichkolwiek efektów.

Zrozpaczona spędziłam w Rossmanie pół godziny przeglądając skład wszystich preparatów od deski do deski i próbując wśród wytestowanego badziewia znaleźć coś dla siebie.

Przekonał mnie skład, witaminy i brak formaldehydu, toluenu, kamfory i DBP. Dodatkowo cena ok 10 zł była zachęcająca na tyle by wziąć ten produkt do kasy.

Muszę powiedzieć z dumą po 4 miesiącach stosowania tego produktu, że to najlepsza odżywka jakiej używałam. Stosowałam ją najpierw w rytmie intensywnej kuracji, a później już tylko jako bazę pod lakiery. Teraz mam piękne, długie, twarde paznokcie, bez żadnych przebarwień, nie ścierające się jak suchy papier. Dzięki tej odżywce malowanie paznokci to mój ulubiony zabieg kosmetyczny i dobry sposób na relaks, a moja gama kolorystyczna lakierów powiększyła się o kilkanaście sztuk :)

OK, ale to nie jest odżywka

Jestem zadowolona z tego kosmetyku, ale to dlatego, że nie oczekiwałam cudów z odżywieniem - od tego mam olejek. Kupiłam go jako bazę pod lakier

+ dobry lakier bezbarwny
+ długo utrzymuje się na paznokciach
+ paznokcie nie są po nim wysuszone jak po innych lakierach bezbarwnych
+ idealna baza pod lakier: nie ma odbarwień, przedłuża trwałość lakieru

ale
- to nie jest odżywka a tym bardziej bombowa, więc odejmuję 1,5 gwiazdki za kłamstwo producenta

Dobry

Odżywka ładnie nadaje paznokcie, wydaje mi się, że sprawia, ze są twardsze oraz długo utrzymuje się na paznokciach. Maluje je co tydzień, póltora i do tej pory widać preparat. Nie daje on jednak długotrwałych efektów i po zmyciu nie widac róznicy.

Ilość zużytych opakowań: 2, małe

to się powinno inaczej nazywać

Mam tę odżywkę od dłuższego czasu i niestety, nie stwierdziłam żadnych właściwości odżywczych produktu. Jest to dobry, owszem, ale lakier bezbarwny. Pięknie nabłyszcza paznokcie i u mnie trzyma się dość długo jak na odżywkę, bo nawet i tydzień. Bardzo szybko wysycha, co również niewątpliwie jest plusem. Jest to również bardzo wydajny produkt, o rzadkiej konsystencji (takie wolę :) ).
Mimo wszystko nie nazwałabym tego odżywką, a raczej lakierem nabłyszczającym i dlatego daję zaledwie 2 gwiazdki.

bomba niewypał

Odżywką do końca bym tego nie nazwała, gdyż mimo stosowania preparatu już 4 miesiące stan moich paznokci jednynie nieznacznie się poprawił, chociaż nadal sie rozdwajają, są dość cienkie i nie mogę ich zapuścić.
Plusem jest to, że dłużej utrzymuje się lakier, jeśli bazą jest KillyS, a także to, że szybko schnie. Kupiłam ją przede wszytskim dlatego, że nie zawiera formaldehydu i jest bezpieczniejsza dla paznokcia w przeciwieństwie do słynnych odżywek eveline, które poprawiły mi stan płytki, a potem znacznie go pogorszyły.
Plus za wydajność

Ilość zużytych opakowań: 1/4 opakowania

jak zwykły bezbarwny lakier

Stosowałam tą "odżywkę" (choć jeśli chodzi o działanie - nie użyłabym tej nazwy) kilka miesięcy temu przez jakiś miesiąc; używałam jej wtedy regularnie.
Niestety żadnych, nawet najmniejszych efektów nie widziałam. Paznokcie nadal się rozdwajały, nie stwardniały, ani trochę nie odżyły.

Plusami są: bezbarwny kolor, dość dobre trzymanie się bez odpryskiwania, zapach ok - normalny, nie drażniący jak w niektórych odżywkach.

Te plusy to za mało, żeby odżywkę polecić. Nie poprawia ona kondycji paznokci, nie zauważyłam jakiegokolwiek pozytywnego działania, ot... zwykły, bezbarwny lakier. Teraz stosuję "odżywkę" wyłącznie w takim celu - nabłyszczeniu paznokcia.

Ilość zużytych opakowań: prawie 1 całe

Chyba raczej się nie polubimy

Skusiłam się na tę odżywkę, bo była akurat na promocji w Super-pharm. Co prawda cudów nie oczekiwałam, ale szukałam czegoś, co zregeneruje paznokcie po codziennym używaniu lakierów do paznokci i pomoże na delikatne rozdwajanie się płytki.

Odżywka jest bezbarwna i ma gęstawą konsystencję. Bardzo szybko wysycha na paznokciach, za to duży plus. Tworzy na nich przezroczystą warstewkę i nadaje ładny połysk, wygląda jak lakier bezbarwny. I to tyle jeśli chodzi o plusy.
Stosuję ją ponad 2 miesiące i nie widzę znaczącej poprawy w stanie paznokci.

Minusem jest to, że nie da się na nią nałożyć lakieru, po prostu odłazi on całymi płatami razem z odżywką :nuda: W dodatku sama odżywka też często się odrywa od płytki i można ją zdjąć jednym ruchem.

Używam tego produktu od: ponad 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 buteleczka