AA Cera wrażliwa, Żel pod oczy odżywczo-kojący

AA Cera wrażliwa, Żel pod oczy odżywczo-kojący

Żel z bisabololem i roślinnym czynnikiem głęboko nawilżającym do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju cery
Łagodny, beztłuszczowy, szybko wchłaniający się żel intensywnie nawilża skórę, działa odżywczo i kojąco. Zawiera bogaty zestaw naturalnych substancji aktywnych. Preparat zmniejsza kurze łapki w kącikach oczu, likwiduje oznaki zmęczenia i cienie pod oczami.

Pozdrażnia

Niestety ma jeden duży minus - mocno podrażnia i szczypie w oczy. Próbowałam podchodzić do niego kilka razy, nawet myślałam że jak trochę się z nim przemęczę to będą jakieś efekty :]. Niestety nic z tego, po prostu bubel. Nie polecam.Używam tego produktu od: 2 miesiące temu
Ilość zużytych opakowań: zaczęłam 1

masakra

Nie polecam, znikome a wlasciwie zadne dzialanie. Wcale nie koi zmeczonych oczu, nie zmiejsza cieni ,obrzeki jak byly tak sa. Jedyny plus- dobrze sie wchlania.Pieniadze wyrzucone w bloto (moze nie straszna to suma, bo okolo 14 zl. ale w porownaniu do jakosci...ehh)

Jedyny i najlepszy

Używam go już kilka ładnych lat. Próbowałam innych, tańszych i droższych, ale zawsze wracam do tego. Jest dla mnie po prostu niezastąpiony. Mam pod oczami olbrzymie sińce, zwłaszcza jak się nie wyśpię, i sądzę ,że na to żaden kosmetyk nie pomoże, taka moja uroda. Nienawidzę ciężkich kremów pod oczy.Żel ten wspaniale nawilża skórę, nie podrażnia, wchłania się dość szybko, pozostawia uczucie komfortu- żadnego ściągania czy pieczenia. Jest tani i mega - wydajny.Super pod makijaż, podkład się na nim nie wałkuje. I to chyba tyle, jeśli chodzi o zalety. Wad nie zauważyłam, ale 5 gwiazdek nie dam ( w końcu nie takie znowu cudo z niego).

Manicure - glitter nails

krem - nic

Ten krem całkowicie zawiódł moje oczekiwania, nie działa.Cienie nie znikaja,"kurze łapki" ja były tak są. Używam go codziennie rano i wieczorem,żadnych efektów nie widze. Lekko napina skóre pod oczami - trudno nałożyć korektor, nie radze również przez przypadek włożyc paluch do oka, bo beda łzy:)Używałam z tej samej serii krem pod oczy, ale efekty również mizerne. Coś musi byc złe w tym składzie.

szczypie

Chciałam jakiś lekki żel pod oczy, żeby kremami aż za nadro nie rozpieszczać skóry (choć teraz wiem, że chyba krem byłby lepszy), no i mam. Żel jest przeznaczony niby dla alergików, do których nei należę, ale kupując go miałam już pewność, że będzie delikatny. Niestety, po posmarowaniu żel strasznie zaczął szczypać w oczy, które potem zaczęły łzawić. Podejrzewam, że zawiera jakiś drażniący oczy składnik, bo po jego ulotnieniu z oczami było już w miarę ok.
Nie pozostawia tłustej warstwy wokół oczu, wchłania się faktycznie szybko. Nie działa kojąco - z pewnością. Używałam go zbyt krótko, by ocenić pozostałe jego właściwości, ale to pieczenie i szczypanie odrzuciło mnie całkowicie. Nie wyobrażam sobie jak zareagują na niego prawdziwi alergicy:(

ilość zużytych opakowań: napoczęte pierwsze

bubel

Żel kupilam gdyż czesto mam podraznione oczy. Jest to zel dla cery wrazliwej i bardzo mnie zawiódł!!!Podczas apilkacji dostalo mi sie go troszke do oka;(,piekło okropnie!!!.Zel zawiera jakies okropne skladniki drazniace oczy!.Co do obietnic kremu- nie czyni nic ze skóra pod oczami,słabo nawilza,nie koi i nie odżywia.Nie polecam-bubel

przeciętniak

Nie jestem zachwycona tym żelem, jest bardzo przeciętny. Fakt, nie podrażnia oczu, nie piecze nawet jak wsadzi sie przez przypadek palucha do oka ;), (za co ogromny plus), szybko sie wchłania, nawilża, ale na tym koniec zalet. Producent obiecuje zlikwidowanie kurzych łapek, śladów zmęczenia i cieni pod oczami, ja jednak pomimo długiego stosowania nic takiego nie zauważyłam, a głównie o to mi chodziło :(. Zaletą jego jeszcze jedną jest ogromna pojemność - 30ml, a przez to niesamowita wydajność, jednak w moim wypadku, przy braku oczekiwanych efektów, można to potraktować jako kolejną wadę. Poszukam lepszego. W zasadzie nie jest najgorszy, ale rewelacyjny też nie.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań:

biorąc pod uwagę niesamowitą wydajność jedno opakowanie starczyło mi prawie na 2 lata. Zużyłam jedno, na następne raczej się nie skuszę.

delikatny

z reguly moja skora pod oczami zachowuje sie calkiem przyzwoicie ;) tylko czasem jak sie nie wyspie albo jak za duzo czasu slecze przed monitorem ,to mam worki pod oczami, wiec tego zelu uzywam raczej profilaktycznie i jako taki specyfik sprawuje sie niezle. czyli nawilza, nie podraznia, koi srednio, ale chyba z opuchlizna nie za bardzo sobie radzi, no i kurzych lapek na bank nie likwiduje (choc ich nie mam, ale tak mniemam ;) )
na ogol jak sie nim smaruje to robie to w pospiechu (ach ten wieczny brak czasu ;) ) i czesto wpakuje sobie palucha do oka, ale to nic bo zel ten obchodzi sie z oczkiem delikatnie. podoba mi sie tez to, ze jest w tubce. no i jest mega-wydajny

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań:
jedno cale i drugie w trakcie

raczej dla nastolatek

Nie mam jeszcze wysokich wymagań co do kremów pod oczy, ten jednak średnio spełnia te, które mam. Jest rzeczywiście AA bo nie podraznia, gdy przypakiem dostanie sie do oczu. Średnio nawilża,, dobrze sie wchłania, słabo koi (wspomagam sie świetlikiem).Cena i wydajność ok.Ale wiecej nie kupię. Polecam dla nastolatek.

krem-nic

No, tragedia to nie jest, ale tez nie odebrałam tego kremu jakoś pozytywnie. Wchłania się, ale krótko potem pojawia się uczucie suchej skóry pod oczami. Nie ściąga skóry, ale też nie zauważyłam jakiegoś spektakularnego nawilżenia. Do zalet zaliczę to, że nie podrażnia i że jest wydajny, a jeszce cena - bardzo apetyczna, ale to wszystko, co można o nim dobrego powiedzieć. Po zużyciu jednego opakowania nie stwierdzam u siebie jakiejkolwiek poprawy stanu skóry, ale też uczciwie przyznam, że tego nie oczekiwałam ;)

coś dla wrażliwej skóry

Przede wszytkim nie uczula, a to jest dla mnie najważniejsze. Stosuję go na noc i patrząc rano w lusterko od razu poprawia mi się humor, skóra wokół oczu jest wypoczęta i nie mam cienii pod oczami (tak jak zapewnia producent). Jest wydajny, wystarczy niewiele nałożyć, dobrze się rozprowadza, skóra się nie świeci. Polecam szczególnie dla osób z wrażliwą skórą :)

beznadziejny

skora po zastosowaniu sie strasznie lepiła i wcale nie nawilzal,co mnie bardzo zawiodlo,nie mowiac juz nic o usuwaniu cieni czy obrzmien!!!