Cień perłowy w żelu

Cień perłowy w żelu

Perłowe cienie w żelu w tubce, 6 kolorów.
Dzięki żelowej konsystencji równomiernie i gładko się rozprowadzają, tworząc na powiece cieniutką, połyskującą, trwałą, elastyczną warstewkę. Nie wysuszają powiek. Można je stosować jako bazę pod cienie prasowane.

Cena: ok. 8 zł / 10 ml

najlepszy cien !

najlepszy cien jaki mialam okazje uzywac. Mialam fiolet i ciemna zielen. Przepiekne kolory, intensywne, perlowe. Baardzo trwale. I do tego smieszna cena. Jakies 7 zlotych za tubke ktora mi wystarczyla prawie na rok. Ja nakladalam palcem i wyglada swietnie. Tylko od pol roku szukam i szukam a tego cienia nigdzie nie ma :(. Probowalam kupic w internecie i tez nie ma. Jesli ktos wie, gdzie mozna go kupic, to prosze o kontakt!

Świetny

Jest naprawdę dobry.Mam kolorek taki jak na zdjęciu i bardzo ładnie wygląda na powiece.Jeżeli chodzi o konsystencję to mi jego nakładnaie nie stanowi problemów,bardzo ładnie się błyszczy i ochładza powiekę-idealny na upalne dni :-) Poza tym jest bardzo trwały trzyma się na powiece cały dzień.Jak za taką cenę to jest godny poolecenia

bleBleBle!

kupilam na wyprzedazy za 5zl i zaluje. rozprowadza sie kiepsko, uzywam pedzelka do ust, ale i tak nie jest latwo.
nakladajac na cala powieke luszczy sie. fajnie wyglada jako eyeliner, bo mam kolor ciemny zielony. i jako eyeliner to da sie przezyc, chociaz strasznie nietrwaly. nie polecam. nie kupujcie dziewki. zal hajsu:)

Manicure - geometryczny french

raczej nie

RecenzjaZdecydowanie nie przypadł mi do gustu bo:
-cholernie trudno go dobrze rozprowadzić
-trudno go aplikować-z tubki wypływa zbyt duża ilość produktu
-zbiera się w załamaniu powiek
aczkolwiek
-jest tani
-baaardzo wydajny...

Świecące powieki ;)

Kupiłam go 2 lata temu tuż przd Sylwestrem.
Miałam wersję białą/srebrną. Używałam go z powodzeniem przez ponad rok i nie wiem czy ubyło z 15% cienia. NIe zużyłam go do konca, bo złodzieje zakosili mi torebkę wraz z zawartościa, w której była kosmetyczka, a tam m.in był ten cień!! :(
Bardzo fajny i wydajny cień w żelu.
Ja nakładałam go pędzelkiem i w zależności od potrzeb robiłam nim kreskę lub nieco mocniejszy, świetlisty makijaż.
Palcem nie opanowałam techniki, bo robiły się zacieki.
NO jakoś wolę do takich rzeczy pędzelki, aplikatory.
Trzyma sie rzeczywiście długo. Wadą może być to, ze jeśli sie go nałoży zbyt duzo, po jakimś czasie się obkruszy, spadnie z powieki!
Naprawdę godny polecenia i niedrogi cień ktory daje taki śietlisty makijaż!!

ilość zużytych opakowań: ...1,5 roku/1 nie do końca!

Ładny efekt

Długo szukałam tego cienia i po wielu wycieczkach po różnych sklepach w końcu znalazłam :) Mam mieszane uczucia; z jednej strony daje bardzo ładny efekt, lekko opalizujący, pięknie lśni w słońcu (jedna warstwa jest bardzo delikatna, przy następnej bardziej intensywna). Za ten efekt daję trzy gwiazdki, byłoby więcej, lecz niestety gdy nałoży się go nieumiejętnie powstają smugi które trudno usunąć i poprawić (szybko wysycha). Trzeba nakładać bardzo oszczędnie i cienką warstwę, gdyż inaczej efekt jest opłakany. Niestety to poważna wada. Na powiece utrzymuje się dość długo; u mnie chyba parę godzin. Kolorki błyszczące, ładne. Można wypróbować za tą cenę.

fajniutkie:-)

Cienie z Vipery sa w stosunku do swojej ceny naprawde dobre.Nalezy je dobrze rozetrzec i nie nakladac od razu zbyt duzo.Lepiej poczekac az pierwsza warstwa wyschnie i stopniowo stosowac nastepne.Pomimo niewielkiego wyboru,mozna znalezc dla siebie cos odpowiedniego(wszystkie odcienie sa perlowe).Polecam stosowanie razem z sypkimi cieniami badz tez na uprzednio nalozana baze(ewentualnie puder czy fluid),wtedy sa bardziej trwale.Ogolnie-bardzo dobre

Bardzo trwały

Bardzo lubie ten cień,choć maluje się nim tylko na wieczór - daje wyrazisty bardzo połyslujący efekt,w dziennym świetle troszq za mocny(mam złoty).Kupiłam przed Sylwkiem,używam do dziś-jest bardzoo wydajny.Trzyma się cały dzień-u mnie pozostały w tej samej formie(żadych wałków czy blednięcia koloru)przez całą Sylwestrową noc.Po nałożeniu można o nim poprostu zapomnieć :) Po 4 miesiącach trochę zgestniał...Szkoda że inne kolory nie są tak ładne...Polecam bo to naprawdę przydatna rzecz :)

Świetny i niezbędny

Cień ten używam głównie jako bazę pod cienie prasowane i do rozjasniania pod łukiem brwiowym i świetnie się w tym sprawdza.Jest bardzo elastyczny, zaraz po nałożeniu wysycha tworząc dobrze przylegającą do powieki, lekko połyskującą warstwę. Nałożone na niego cienie są trwalsze i bradziej wyraziste.Jestem mile zaskoczona jakością tych cieni i naprawdę polecam.