L`biotica, Cudo, Silky Feet Express Pedicure, Tarka do stóp

L`biotica, Cudo, Silky Feet Express Pedicure, Tarka do stóp

Pojemność 1 szt

CUDO Silkyfeet Tarka do stóp Express Pedicure - ekspresowe usuwanie twardej i zrogowaciałej skóry stóp

Natychmiastowy efekt miękkich stóp już po pierwszym użyciu. Błyskawicznie usuwa nawet najtwardsze zrogowacenia, odciski i twardą skórę stóp. Prosta, wygodna i bezpieczna w użyciu.

97% osób z problemem twardej skóry stóp uznało SilkyFeet za przełom w pielęgnacji stóp. Aż 95% testujących osób stwierdziło, że jest to najlepszy przyrząd do pielęgnacji stóp jaki do tej pory używało! *

Silky Feet to najnowszy, najszybszy i najskuteczniejszy sposób, aby szybko i bezpiecznie przywrócić swoim stopom zdrowy wygląd. Sekret skuteczności SilkyFeet to precyzyjne minipilniczki ścierające, które delikatnie i skutecznie usuwają zgrubienia i martwy naskórek, tak by przywrócić stopom dziecięcą gładkość, delikatność i komfort jaki każdy z nas uwielbia.

Prosty, szybki i bezpieczny - przed użyciem nie ma potrzeby moczenia stóp, skutecznie usuwa nawet bardzo twardą skórę. Dzięki ergonomicznej rączce bardzo łatwa w użyciu. Wielokrotnego użytku.

* test przeprowadzony na 67 osobach

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Dla mnie bomba

Tarka do stóp- bomba! Estetyczna, ładnie wygląda z praktycznym pojemnikiem na obcięte skórki. Bardzo skuteczna - mocno ściera naskórek - w pojemniczku zostaje parmezan :) ha . Skuteczna ale wydaje mi się że bezpieczna w użyciu. Polecam

Prawdziwe cudo

Moje pierwsze myśli na widok tego cuda to rany boskie tartka do marchewki i nią mam pięty obrabiać!Byłam w szoku i bałam się jej użyć bo oczami wyobraźni widziałam teksańską masakrę.Jakież było moje zdumienie gdy zdecydowałam się ją w końcu użyć.Jest mega delikatna,nie kaleczy ani nie podrażnia moich stóp.Dokładnie oczyszcza martwy i zrogowaciały naskórek.Wszystko to odbywa się higienicznie ponieważ "strużyny"lądują w pudełku z którego łatwo je wysypać.Nic dodać nic ująć nie ma się czego bać tylko nabywać to cudo.Warte swej ceny.

Świetny produkt do pielęgnacji stóp

Bardzo ostrożnie dobieram produkty do pielęgnacji stóp ponieważ boje się że mogą mi wyrządzić jeszcze więcej krzywdy niż pożytku
Ta tarka wbrew pozorom jest naprawdę delikatnym sposobem na pozbycie się martwego naskórka
Już od pierwszego użycia bardzo łatwo się nią operuje i przywraca skórze zdrowy wygląd
W porównaniu do innych narzędzi z tej kategorii jest również w rozsądnej cenie dlatego polecam wypróbować aby pozbyć się szorstkiego naskórka

Cudo love ❤️

Na początku podeszłam do produktu z rezerwa, wydawał się bardzo ostrym i groźnym sprzętem. Po jakimś czasie spojrzałam na stopy, były w stanie opłakanym, popękane pięty, zrogowacialy naskórek, więc się z tarka przeprosiłam i zabrałam się za testy. Już po chwili zauważyłam że moje obawy były nie słuszne, a tarka w szybki, skuteczny i nie bolesny sposób usunęła wszystkie niedoskonałości stóp i pięt. Jeden minus za to że ciężko dostrzeć nią do zakamarków np dużego czy małego palucha. Ogółem super produkt, pumeksy I inne tarki nie mogą się z nią równać. Polecam

Niepozorny "gadżet", a efekty wow!

Niby jest to tylko tarka do stóp, ale teraz nie wyobrażam sobie ich pięlęgnacji bez tej tarki.
To faktycznie cudo!
Efekt w postaci wygładzonych stóp jest widoczny już po pierwszym użyciu.
Tarka ma pojemnik na usunięty naskórek - higieniczne, ułatwiające używanie rozwiązanie.

Świetny

Produkt taki niepozorny a taki dobry! Inne tarki się chowają przy nim! Świetnie usuwa zrogowaciały naskórek w bardzo szybkim tempie. Wydaje się, że jest bardzo ostry ale nie zrobimy nim sobie krzywdy. Po prostu super!

Jedna z lepszych

Jedna z lepszych jeśli nie najlepsza tarka do stóp jaką miałam. Przyznam,że w pierwszej chwili troszkę się jej bałam bo jest ostra ale okazało się,że jest tak skonstruowana ,że nie zrobimy sobie krzywdy. Świetnie usuwa wszelkie nagniotki, odgniotki i zrogowaciały naskórek. Ma wbudowany pojemniczek dzięki czemu większość z tego co uda nam się zetrzeć ląduje właśnie tam - to wygodne i higieniczne. Skóra po takim zabiegu jest gładka i miękka. Bardzo dobra tareczka do stóp.

Cudo dla Twoich stóp

lbiotica ponownie podarowała mi produkt, który zachwycił mnie tak jak czekoladka dziecko.Tarka do stóp @biutiq.pl posiada bardzo poręczną rączkę dzięki czemu używanie tarki jest bezproblemowe. Posiada również w tylnej części pojemniczek, do którego wpada nasza twarda starta skóra, to ułatwienie bo nie musimy po sobie sprzątać. Pojemnik dobrze się wyciąga i można wysypać całą zawartość. Tarkę należy użyć przed kapielą, kiedy skóra stóp nie jest jeszcze zmiękczona.Szukałam wad, ale kochani naprawdę ich nie znalazłam. Produktem jestem mega zachwycona (zwłaszcza, że mam bzika na punkcie pięknych stóp). Moje stopy po użyciu tarki są miękkie, delikatne, jak u niemowlaka. Polecam z czystym sumieniem ten produkt.

Hit hitów

No ta tarka jest po prostu bomba!
Świetna radzi sobie zrogowaciałym naskórkiem zarówno z moim mniej ale i mojej mamy mocnym. Na początku bałam się jej użyć że pokaleczy czy coś ale tak się w ogóle nie stało. Jest prosta w użyciu, szybko radzi sobie z problemami skórnymi. Łatwo ją wyczyścić , jest wydajny na parę razy . Stopy jak nowe!

Cudo

Tarka super! Usuwa tylko zrogowaciały martwy naskórek także nie można sobie zrobić nią krzywdy, jest tak jak producent napisał na opakowaniu, po pierwszym użyciu pięty gładkie jak po frezarce.Jest ostra, a zarazem nie kaleczy skóry, nie szarpie, pozostawia skórę tak wygładzoną ze nie trzeba sięgać po inne produkty typu peeling jak w przypadku np. Pumeksu. Naprawdę działa cuda.

Bałam się takich wynalazków, a ta tarkę kocham

Podeszłam do tej tarki z ogromną dozą niepewności, strachu a nawet lęku o swoje stopy, Obawiałam się zacięć, zarysować , dziwnych i brutalnych efektów, ciężkiego stosowania. Nic z tych rzeczy to Cudo to naprawdę cudo. Przykładamy do suchych stóp i jedziemy- raz, dwa, trzy- starty naskórek zbiera się w pojemniku (bardzo wygodne- nie zostawia brudu, widzimy ile starej skóry już pożegnaliśmy, ale muszę też dodać że pojemniczek jest malutki, trzeba go często opróżniać , nie jest to trudne, ale też nie idealnie jest szczelny więc i tak trochę się pokruszy). Ogromnym zaskoczeniem jest dla mnie fakt, że tarka jest bardzo skuteczna- szczerze nigdy nie używałam niczego skuteczniejszego, tarek zawsze się bałam, peelingi, pumeksy - nawet nie ma co porównywać działania. a to - jest banalna w użyciu, bardzo szybko ściera nawet gruby i stary naskórek, nie zacina, nie podrażnia- nie wiem jak oni to zrobili, ale ten sprzęt powala . Jestem ciekawa jak będzie z żywotnością i jak długo będzie się tak dobrze spisywał. Na razie jest po kilku użyciach i działa bez zarzutu. Należy jeszcze dodać , że takie tarki do usuwania naskórka na sucho są najbardziej higieniczne . Chmm cena jest dość wysoka, ale jeżeli starczy na kilka miesiecy to zastępują tą tarką pumeksy, pumeks można sobie zostawić by wyszorować piętki całkiem na gładko :))). Polecam.

Rewelacja

Miłą niespodzianka❤❤❤
Tarka jest rewelacyjna, mile mnie zaskoczyła , nie spodziewałam się że naprawdę z niej takie cudo.
Tarka ładnie wygląda ma przyjemny" świeży" kolor. Jest łatwa i przyjemna w stosowaniu. Posiada pojemniczek w którym zbiera się starta skóra, więc podczas używaniu nie robimy "bałaganu".
Wygląda łagodnie, ale niech nie zawiedzie Was jej niewinny wygodą- naprawdę spełnia swoje zadanie. Doskonale radzi sobie z zrogowaciałą skórą. Sprawia, żę w parę chwil możemy cieszyć się piękną , gładką i zadbaną skórą na stopach.
Jest o niebo lepsza od słynnego Scholl-a !
Trzeba używać jej rozważnie bo naprawdę jest ostra trzeba uważać by nie przesadzić.
Polecam to mój Hit!!!