Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Pat & Rub, Rozświetlający olejek

Pat & Rub, Rozświetlający olejek

Cena już od 88,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Rozświetlający olejek do ciała i twarzy. Opalizuje, odżywia i pielęgnuje. Skomponowany z tłoczonych na zimno olei oraz rozświetlających cząsteczek. Odżywia, regeneruje i chroni skórę. Idealnie i szybko się wchłania, a złote drobinki dodają skórze słonecznych refleksów.

Przed użyciem koniecznie wstrząśnij.

Fajny produkt, po którego sięgam i latem i zimą.
Używam nie tylko do ciała, na ramiona, kości obojczykowe, ale czasem też i na włosy i do bardziej ekstremalnych makijaży na kości policzkowe.
Olejek przyjemnie pachnie i nie zapycha skóry. Ma w sobie masę zatopionych złotych drobinek, które pięknie się mienią na skórze, włosach. Jest wydajny, nie wymaga użycia dużych ilości.
Używam miniaturki produktu, którą dostałam w jednym z boxów.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1351586].usefull || 0 }}% pomocna.

Idealny na lato

W buteleczce znajdziemy kompozycję wielu olei, m. in. sezamowego, z pestek winogron, babassu, z oliwek, a także naturalną witaminę E i jeszcze kilka innych dobrych dla naszego ciała składników naturalnych. Kosmetyk zawiera również kilka substancji obojętnych i na szczęście żadnych niewskazanych czy alergennych.

Ma piękny, złocisty kolor, zawiera mnóstwo drobinek, które pięknie rozświetlają naszą skórę, a do tego bardzo przyjemnie pachnie.

Używam tego produktu od: Tylko w wakacje
Ilość zużytych opakowań: 1 - w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[911079].usefull || 0 }}% pomocna.

może być

Żeby była jasność: nie należę do grona zwolenniczek brazerów, rozświetlaczy do ciała. Nie kupuję takich rzeczy, bo mi to nie potrzebne, a jak dostaję to oczywiście zużywam głównie latem na nogi. Ten olejek też dostałam.
W szklanej butelce znajduje się lekka oliwka z dużą ilością złotych drobinek z tym, że nie są one duże. Jak już wspomniałam nakładam ten olejek na nogi latem i tak się sprawdza. Drobiny nie są duże, w zasadzie na mojej jasnej skórze nawet słabo widoczne, coś tam niby błyszczy, ale lepiej to widać z bliska. Generalnie efekt jest naturalny. Odejmuję jednak gwiazdkę za pielęgnację, bo mojej skóry ten olejek nie nawilża. Dla mnie to gadżet.

Używam tego produktu od: kiedy pojawił się na rynku
Ilość zużytych opakowań: ciągle mam 1 opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[891089].usefull || 0 }}% pomocna.

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Nie tylko rozświetla ale i pielęgnuję

Olejek rozświetlający mieści się w szklanej butelce, której szkło jest dusyć grube, a więc nie ma co się obawiać, że one przy pierwszej lepszje okazji nam się zbiję doatkowo firma PAT&RUB zabiezpiecza przesyłki ;)
Zapach jest wyczuwalny olejku tylko w butelce-następnie zanika.
Olejek rozświetlający na pewno jak sama nazwa wskazuję rozświetla ciało ale również sprawia, że jest ono gładkie, miekkie i zadbane. Swięcace drobinki utrzymują się na ciele przez conajmniej 1 dzień, czyli cała mm zabwawę przytrzymają ;) Wydajność jak na 100-ml również jest i dobra. Konsystencja oleista ale bardzije gęsta przez co olejek również bardzo dobrze się wchłania i nie pozostawia tłustych plam. Jedynie to co to można przyczepić się do ceny ;P

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[851063].usefull || 0 }}% pomocna.

Taki tam bajer

Powiem szczerze, że olejek podkradłam mamie. Używałam go na kości obojczyka. W domu byłam lekko w szoku. Jak to, tyle kasy i nic nie widać?! Zdziwiona wyszłam na dwór, w piękną słoneczną pogodę i nagle, w szybie samochodu ujrzałam efekt tego olejku :) Ładne, złote drobinki, mieniące się na ciele bez nachalności, ale z klasą. Szkoda tylko, że widać je albo w mocnym sztucznym świetle albo w słońcu. Tak normalnie w domu, to bez szału. Ale kto używa tego w domu? :)

Produkt nie uczula, nie nawilża, nie brązuje. Po prostu rozświetla.

Nie kupiłabym ponownie bo wiem, że gdzieś w świecie jest coś identycznego za zdecydowanie mniejszą sumę :)

Nic szczególnego, jak za takie pieniądze.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[812731].usefull || 0 }}% pomocna.

miłe zaskoczenie

sama nie kupiłabym go, ale dostałam w prezencie i musiałam obiecać, że nie oddam dalej, ale na pewno wypróbuję. Nie przepadam za olejkami, a zwłaszcza do twarzy. Ale jak obiecałam, tak zrobiłam i jestem mile zaskoczona. Fajniutki kosmetyk do podrasowania koloru twarzy, efektownie i odmładzająco rozświetla moją bladą skórę

Używam tego produktu od: 2-3 mies.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[460082].usefull || 0 }}% pomocna.

genialny

skusiła mnie odżywcza formuła olejku - kosmetyk zawiera tłoczone na zimno oleje, a roślinne substancje nie zatykają porów. Latem olejek sprawdzał się jako podkład, wspaniale podkreślał kolor skóry. Zimą słoneczne refleksy dodają skórze blasku i odmładzają. Używam go do twarzy i dekoltu, a gdy wymaga tego wyjściowa sukienka to też do ramion i pleców.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[460071].usefull || 0 }}% pomocna.

Wspaniały efekt

Kosmetyk przerósł moje oczekiwania!
Jestem zachwycona! Skóra jest nawilżona, kokieteryjnie błyszcząca i zadbana!
Mam bardzo jasną karnację i byłam pewna ,iż ten kosmetyk jest nie dla mnie. Bardzo się pomyliłam i jestem zachwycona.

Używam tego produktu od:miesiąca.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[425015].usefull || 0 }}% pomocna.

tylko dla opalonych, na plażę

Rozumiem, produkt wakacyjny, dla podkreślenia opalenizny, no ale nie przesadzajmy. Mam bardzo jasną, praktycznie białą skórę i ten olejek bardzo silnie ją barwi. To mogę przeboleć, mogę posmarować nim nogi i udawać, że się opaliłam na złoto ;) Jednak ilość drobinek w nim przerosła moje oczekiwania, w negatywny sposób. Skóra po nim okrutnie się świeci, jakbym wpadła do wiadra z brokatem. Produkt brudzi wszystko wokół, meble, ubrania. Nawet długo po aplikacji przypadkowe dotknięcie oznacza ubrudzenie się tym złotkiem.
Znam lepsze produkty rozświetlające w dużo niższej cenie.

Daję dwie gwiazdki, ponieważ olejek sam w sobie ma świetnie właściwości pielęgnacyjne. Jest mniej tłusty niż standardowa oliwka, nie tylko natłuszcza ale faktycznie nawilża skórę. Myślę, że mogłabym się skusić na olejek bez tych słonecznych bajerów, gdyby takowy istniał, jednak ten używam tylko po to, żeby zużyć (ma krótki okres przydatności do użycia). Dostałam go, więc nie żałuję ale na pewno nie jest wart swojej ceny.

Używam tego produktu od: paru tygodni
Ilość zużytych opakowań: męczę pierwsze i ostatnie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[422003].usefull || 0 }}% pomocna.

Rewelacyjny

Olejek doskonale nawilża, nie pozostawiając na skórze tłustej warstwy. Doskonale się wchłania, nie plami ubrań, a także nie pozostawia smug. Ma przyjemny zapach i świetnie opalizuje i rozświetla. W pierwszej chwili ma się wrażenie, że drobinki zbyt mocno "świecą się" na skórze, jednak już po kilku minutach ten efekt zanika, a skóra jest dyskretnie, ale wyraźnie rozświetlona. Najlepszy dla skóry opalonej.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[241338].usefull || 0 }}% pomocna.