Lirene Dermoprogram, Body Arabica, Balsam brązująco - ujędrniający

Lirene Dermoprogram, Body Arabica, Balsam brązująco - ujędrniający

Balsam brązujący Lirene Body Arabica stopniowo tworzy opaleniznę. Olej z karotki i składnik samoopalający, wzmacnia naturalny kolor skóry, nadając efekt naturalnej opalenizny. Kompleks Slim, oparty na ekstrakcie z ziaren kawy arabskiej i ostrokrzewu paragwajskiego, wyszczupla i ujędrnia skórę, a zawarta witamina E dba o odpowiednie nawilżenie i kondycję skóry.
Dostępny w dwóch wersjach:
- Cafe Latte (do jasnej karnacji)
- Cafe Mocha (do ciemnej karnacji).

Ulubiony

Nie opalam się...mam jasną karnację i dlatego uwielbiam ten samoopalacz :)
Od razu samruję się tym do ciemnej karnacji na rękawicy peelengującej dzięki czemu mam szybszy i ładniejszy efekt opalenizny.
Opalenizna po tym produkcie jest miła dla oka bo jest złota a nie pomarańczowa....Uwielbiam go i jego piękny kawowy zapach :D
Polecam wszystkim aby spróbowali.

Godny polecenia

Ze względu na moją baardzo jasną karnację i tymczasowy brak słońca za oknem, postanowiłam poszukać czegoś, co choć trochę pozwoli mi się "opalić". Trafiło właśnie na ten balsam. Wiele kobiet bardzo go sobie chwaliło, więc zdecydowałam się na zakup. Muszę przyznać, że początkowo nie widziałam żadnego efektu, w dodatku spodziewałam się, że balsam będzie miał raczej ciemną barwę, a okazał się być biały (za co ogromny plus, bo nie brudzi ubrań). Dopiero następnego dnia po kilkunastu minutach od nałożenia było widać naprawdę widoczną różnicę. Skóra była ciemniejsza i promienna oraz dodatkowo nawilżona. Po paru tygodniach opalenizna wygląda, jakbyśmy wróciły z długich słonecznych wakacji:) Trzeba jednak pamiętać, by balsam był stosowany regularnie, żeby osiągnąć pożądany efekt, a jeśli komuś wystarczy lekkie muśnięcie słońcem, użycie raz na kilka dni też podziała. Mogę się przyczepić tylko do zapachu. Jest bardzo intensywny, co innym może się podobać, jednak mnie zdecydowanie drażni, gdy np. zmiesza się z lekkimi perfumami.

Ok

Balsam nadaje lekkiego odcienia brązu jeśli skóra jest dość biała, jest bardzo wydajny łatwo się rozsmarowuje, nie ma zapachu jak samoopalacz, nie jest żółty tylko lekko brązowy, cena przystepna

Cud miód i malina!!

Jedyny balsam brązujący który nie zostawia smug.Kocham go za to że nie trzeba się skupiać na tym czy jest idealnie rozłożony na skórze . Chociażby nie wiem co nie zostawia zacieków.Przetestowałam już kilka i żaden nie jest tak dobry jak ten.Zapach jest dość intensywny ale wcale mi to nie przeszkadza. Pozostawia piękny kolor opalenizny.Polecam go wszystkim z czystym sumieniem

Piękna opalenizna

Co dwa dni wieczorem po kąpieli nakładam ten balsam ,jest bardzo wygodny w aplikacji ,nie pozostawia kompletnie żadnych smug ani plam , przyjemnie pachnie, wygląda bardzo naturalnie ,tzn opalenizna nie jest żółta, szybko się wchłania.Używam od ponad półtora roku,w tym czasie chciałam sprawdzić również inne produkty i dwa razy kupiłam inne balsamy brązujące -PORAŻKA. Pianka i masło z bielendy to koszmar, od razu po jednym użyciu poleciały do kosza , a ja wróciłam do niezawodnego lirene :)

Całkiem ok, jeśli się nie przesadzi

Balsam jest całkiem ok, ale trzeba na niego uważać. Jestem blada, lecz wzięłam wersję dla ciemnej karnacji, ponieważ zależało mi na szybszym efekcie. Balsam pięknie pachnie, łatwo się rozprowadza, ale lubi robić plamy. Tak samo w sytuacji, gdy np. pociłam się pod kolanami, szybko robiły mi się biale plamy i wyglądało to slabo. Zmywa się bardzo nierównomiernie. Sam efekt opalenizny był bardzo szybko zauważalny, więc za to plus.

Kawowa opalenizna.

Zaskoczeniem dla mnie jest zapach balsamu, nie pachnie jak samoopalacz ale ładnie delikatnie kawowo. Konsystencja jest rzadka lejąca ,ale dzięki temu łatwo rozprowadza się na skórze. Równomiernie nadaje koloryt,nie pozostawia
smug ani plam , i tak samo równomiernie schodzi z ciała.
Niestety dość wolno się wchłania
Opalenizna jest bardzo naturalna ,nie ma odcieni wpadających w kolor
pomarańczowy, lecz wymaga kilkukrotnego użycia by efekt opalenizny był widoczny.Nawilża skórę i leciutko natłuszcza.
Nie powoduje żadnych podrażnień.
Efektu ujędrnienia mimo długotrwałego stosowania nie zauważyłam.

Bardzo dobry produkt

Kupuję balsam do jasnej karnacji co roku kilka tygodni przed wyjazdem na wakacje żeby na plażę nie wychodzić całkiem blada. Nadaje skórze delikatny kolor złoto-brązowej opalenizny, a nie pomarańczowy tak jak niektóre balsamy. Zapach nie jest całkiem kawowy, ale też nie jakoś bardzo chemiczny. Po zastosowaniu balsamu skóra jest nawilżona i miła w dotyku. Balsam ma fajną konsystencję, dobrze się nakłada i jest bardzo wydajny.

Niezły

Jako balsam opalający - jak najbardziej, jako balsam pielęgnujący może nie do końca. Opala nieźle, na naturalny odcień, nie na pomarańczowo. Ma ten specyficzny zapach ale nie aż tak intensywny jak tradycyjny samoopalacz. Opala dość intensywnie. Natomiast nie jest to balsam nawilżający czy ujędrniający, żadnego takiego efektu nie zauważyłam.

Nie zauroczył mnie

Uwielbiam zapach kawy jednak zapach tego balsamu nie przypadł mi do gustu, nawet muszę przyznać, że zaczął mi przeszkadzać. Balsam brązuje bardzo delikatnie, raczej nie pozostawił plam, ale podczas jego stosowania miałam do tego duże zastrzeżenie. Wydaje mi się, że to przez konsystencje. Balsam nawilża, ale to takie raczej złudne odczucie nawilżenia, które trwa tylko przez chwile. Balsam raczej nie ujędrnia.

Jeden z lepszych

Balsam brązujący Lirene to dla mnie jeden z lepszych produktów tego typu. Od lat jestem mu wierna. Robi to co robić powinien.
Jak na balsam brązujący posiada w miarę przyjemny kawowy zapach. Jest gęsty i nie ścieka. Dobrze się nakłada i rozsmarowuje. Szybko się wchłania, nie lepi się i nie zostawia żadnej warstwy. W ciągu kilku kolejnych dni stopniowo nadaje ładny i naturalny odcień złocistej opalenizny. Nie robi plam, ani zacieków. Równomiernie schodzi.
Dla mnie super produkt.

Rewelacja

Rzadko się zdarza aby balsam samoopalający miał tak realny odcień opalenizny ,po przetestowaniu kilkunastu mogę powiedzieć że znalazłam ten właściwy.Dobrze się nakłada ,świetnie nawilża skórę nadaje jej stopniujący odcień opalenizny .Jest mega wydajny a przy dokładnej aplikacji nie pozostawi zacieków ,dodatkowy plus za to że opalenizna równomiernie schodzi po zaprzestaniu stosowania .No i ten zapach -super.

jest ok

próbowałam oba.
Przed użyciem obowiązkowo należy wykonać peeling, aby zapobiec plamom. Czy balsam ujędrniał? NIe zwracałam na to uwagi, iż moim głównym celem była poprawa kolorytu. Zważając na zawartosć kofeiny/kawy podejrzewam, że takie działanie jest.
Co jest miłe? Na pewno zapach i konsystencja. Typowo balsamowa, lekka w aplikacji i dość szybko się wchłania. Jeżeli wykonasz peeling nie ma bata, zeby zrobić sobie krzywdę