Lirene Dermoprogram, Body Arabica, Balsam brązująco - ujędrniający

Lirene Dermoprogram, Body Arabica, Balsam brązująco - ujędrniający

Balsam brązujący Lirene Body Arabica stopniowo tworzy opaleniznę. Olej z karotki i składnik samoopalający, wzmacnia naturalny kolor skóry, nadając efekt naturalnej opalenizny. Kompleks Slim, oparty na ekstrakcie z ziaren kawy arabskiej i ostrokrzewu paragwajskiego, wyszczupla i ujędrnia skórę, a zawarta witamina E dba o odpowiednie nawilżenie i kondycję skóry.
Dostępny w dwóch wersjach:
- Cafe Latte (do jasnej karnacji)
- Cafe Mocha (do ciemnej karnacji).

Ulubiony

Nie opalam się...mam jasną karnację i dlatego uwielbiam ten samoopalacz :)
Od razu samruję się tym do ciemnej karnacji na rękawicy peelengującej dzięki czemu mam szybszy i ładniejszy efekt opalenizny.
Opalenizna po tym produkcie jest miła dla oka bo jest złota a nie pomarańczowa....Uwielbiam go i jego piękny kawowy zapach :D
Polecam wszystkim aby spróbowali.

Średni

Trzeba uważać, żeby nie przesadzić z tym balsamem, bo ten w jaśniejszym kolorze nałożony niedokładnie powoduje powstawanie pomarańczowych plam. Kupiłam go jako alternatywę dla balsamu brązującego z Dove i różnią się one- Dove zdecydowanie wygrywa. Ten balsam po nałożeniu słabo się wchłania, a dodatkowo jego efekt jest bardzo mocny.

Jeśli ktoś lubi efekt bardzo opalonej skóry- ten będzie OK, ja chyba wolę delikatniejszą formułę, która subtelnie ociepli kolor mojej cery zamiast nadawać jej lekko pomarańczowego odcienia.

Super

Używam tego balsamu od dawna. Uwielbiam jego zapach! Dobrze nawilża, nadaje skórze naturalny kolor opalenizny. Fantastyczny.
Jedyny minus to to, że brudzi jasne ubrania,np stanik. To jednak nic,przy jego świetnym działaniu.

Cudowny!

Ojeju, jakiż on jest wakacyjny i pachnący!
Przede wszystkim działa! Miałam jaśniejszą wersję i pachniał cudownie kawą... Balsam miał w sobie malutkie drobinki. Szybko się wchłaniał, zapach utrzymywał się bardzo długo. Różnicę w kolorycie skóry można było zauważyć już po tygodniu stosowania. Dla mnie bajer. Do tego jest mega wydajny! Zawsze odczekałam chwilę, zanim się w cokolwiek ubrałam i nigdy nie pobrudził mi ubrania.
Jeden z najlepszych, to na pewno!

depilacja opóźnianie porostu włosów

Śmierdzisz na jasnożółto

Jeżeli marzysz o żółciutkim jak kurczaczek kolorze skóry w połączeniu z zapachem w sumie to nawet nie wiem czego (poza tym że niczego przyjemnego) to polecam.... a nie, nie polecam. Kolor, zapach i to tempo wchłaniania powodują, że chyba nigdy wiecej nie sięgnę po samoopalacz. Miało być naturalnie ale nie wyszło bo nie jestem z tego kontynentu... albo planety.

Letnia opalenizna

Mam wersję dedykowaną dla ciemnej karnacji. Balsam już po 1-2 aplikacjach sprawia, że skóra wygląda na zdrowo opaloną. Pozostawiony kolor wygląda naturalnie, nie jest żółty. Jeśli przestrzegamy zasad aplikacji samoopalacza, nie ma najmniejszych szans, aby balsam Lirene zostawił smugi, czy plamy. Nie pachnie jak typowy samoopalacz.

naprawdę działa

Używałam wersji dla ciemnej karnacji- po 3 użyciach zauważyłam efekt brązowej skóry. Przy regularnym codziennym stosowaniu jesteśmy opalone bez konieczności wystawiania się na słońce.Produkt jest wydajny, nie wysusza skóry, wręcz przeciwnie, przyjemnie ją nawilża. Jedynym minusem jest zapach- nie jest to wprawdzie typowy zapach samoopalacza, ale dla mnie ta woń nie była specjalnie przyjemna. Niemniej produkt mogę spokojnie polecić- fajny efekt brązowej skóry za niewielkie pieniądze.

ladny efekt

balsam dobrze spelnia swoja role. mam wersje do ciemnej karnacji. daje widoczny efekt juz po 2-3 razach wyglada bardzo ladnie. niestety brudzi ubrania i smierdzi dosc mocno. nie tyle takim typowym samoopalaczem co kwasna kawa. kwasny zapach na skorze jest chyba jeszcze gorszy.

Plamy !

Balsam o ciekawym aromatycznym zapachu zużyłam do końca i przyznać muszę że jest ciężki w obsłudze. Pierwszą połowę nakładałam sam balsam, drugą w połączeniu z innym balsamem.

jestem na tak

Produkt uzywam od kilku lat. Ładne złote opakowanie, znana firma. Mam cerę raczej bladą ale polecam ten w wersji do ciemnej karnacji ponieważ wersja do jasnej karnacji nie robi absolutnie nic, żadnych efektów.
Balsam nawilża skórę i oczywiście zmienia jej kolor.

Ładnie brązuje

Mam ciemniejszą, żółtą karnację, więc zakupiłam ten w wersji dla ciemnej karnacji. Krem jak krem, łatwo sie aplikuje, nie jest lejący, wchłania się około 15 minut, nie raz jak włożyłam ubranie zaraz po aplikacji to nie zabarwił ubrań. Problem, że mimo wszystko tworzy paskudne zacieki. Próbowałam wszystkiego. Dawać mniej w te okolice, smarowałam oliwką jak najdokładniej umiem a potem nakładałam krem brazujacy a i tak tworzą mi się zacieki. Wspomnę, że to nie pierwszy produkt który stosuje tego typu i wiem jak aplikować. Ogólnie ładnie pachnie, nie czuć tak bardzo charakterystycznego zapachu samoopalacza.

Od zawsze na zawsze

Balsam kupuję od kiedy tylko pojawił się na rynku i początkowo kupiłam go totalnie w ciemno, ale widząc opinię- nie tylko ja go pokochałam ;)) Posiadam wersję do ciemnej karnacji, ten do jasnej daje prawie niewidoczny efekt.
Plusy:
- daje piękną opaleniznę - bardzo naturalną
- łatwo się rozprowadza
- nie smuży, chyba że nałożymy go na wilgotne ciało, co parę razy mi się przydarzyło i naprawdę radzę na to uważać ;)

Minusy:
- zapach - początkowo pachnie kawą, ale po kilku godzinach, zwyczajnie śmierdzi samoopalaczem
- efekt, który daje jest stosunkowo nietrwały- wystarczy, że nałożymy sandałki z paseczkami i już się ściera pod nimi; nie ma też mowy o jakimś delikatnym żelu pod prysznic z drobinkami, bo opalenizna od razu schodzi

Ogólnie jednak uuuuwielbiam efekt, który daje :)

To, czego szukałam

W związku z nadchodzącym latem, postanowiłam oszczędzić ludziom oślepienia moją bladą cerą i znaleźć dobry balsam, który delikatnie "opali" moją skórę ;)
Długo przeglądałam opinie różnych balsamów na KWC, bo nie ma się co oszukiwać, w przypadku balsamów brązujących czy samoopalaczy, trzeba najpierw zrobić rzetelny risercz :D
Balsam z Lirene sprawdził się u mnie idealnie. Nie pozostawia smug, jest łatwy do równomiernego rozsmarowania, szybko się wchłania, kolana czy łokcie (kostki też :D ) nie są dużo ciemniejsze od reszty ciała. Efekt jaki można uzyskać po pierwszej aplikacji, to skóra delikatnie muśnięta słońcem (czyli pewnie efekt, jaki ludzie których słońce faktycznie "chwyta" uzyskują przy pierwszym ciepłym długim weekendzie :D ).
Zmywa się równomiernie, trzyma się tak do dwóch pryszniców. Przy goleniu nóg maszynką/kremem do depilacji niestety schodzi praktycznie w całości, ale jeszcze nie spotkałam się z balsamem który zachowałby się inaczej.
Nie śmierdzi :) po jakimś czasie jest minimalnie wyczuwalny charakterystyczny zapach dla tego typu produktów, jednak nie jest on drażniący.

a, używam wersji do jasnej cery ;)