Lirene Dermoprogram, Body Arabica, Balsam brązująco - ujędrniający

Lirene Dermoprogram, Body Arabica, Balsam brązująco - ujędrniający

Balsam brązujący Lirene Body Arabica stopniowo tworzy opaleniznę. Olej z karotki i składnik samoopalający, wzmacnia naturalny kolor skóry, nadając efekt naturalnej opalenizny. Kompleks Slim, oparty na ekstrakcie z ziaren kawy arabskiej i ostrokrzewu paragwajskiego, wyszczupla i ujędrnia skórę, a zawarta witamina E dba o odpowiednie nawilżenie i kondycję skóry.
Dostępny w dwóch wersjach:
- Cafe Latte (do jasnej karnacji)
- Cafe Mocha (do ciemnej karnacji).

Kuszący

Skusił mnie zapach tego balsamu, ale po dłuższym stosowaniu zaczął odstraszać, dobrze nawilża ale trzeba uważać bo zostawia smugi raczej ujędrnienia po nim nie odczułam, niewiem czy skuszę się kupić ponownie.

Daje najlepszy efekt

Zawsze gdy potrzebuję opalenizny do niego wracam. Daje ładny naturalny brązowy efekt. Pięknie pachnie kawą. Łatwy w aplikacji. Nie zostawia smug i plam. Efekt opalenizny można stopniować. Nie brudzi ubrań co jest najlepszą dla mnie wiadomością bo nie lubię czekać. W trakcie kąpieli schodzi równomiernie. Jak dla mnie numer 1.

Naturalna opalenizna

Bardzo cenie sobie ten produkt w okresie letnim, ponieważ często latem pracuje w godzinach gdzie warto się opalać a kończę gdy już słońce zachodzi.

Zapach cudowny, taka słodka kawa. Bardzo mi się podoba ten zapach, dlatego ogromny plus. Fajnie nawilża skore oraz dodatkowo zostawia efekt NATURALNEJ opalenizny. Po tym kosmetyku mie staniemy się od razu ciemni, ale przy codziennym użytkowaniu stopniowo zostawia po sobie coraz większa opaleniznę. Nie brudzi ubrań. Raz (po zmianie szaty graficznej - przypadek?) zaczął zostawiać mi między palcami brudne slady - chodź na ciele nigdy nie miałam tak zwanych "zacieków" czy plam. Mimo to bardzo polecam dla osób, które maja problem z opalaniem, po tygodniu stosowania rano i wieczorem miałam super opaleniznę. Minusem było to ze jednak bardzo szybko się kończył, jednak żeby mieć super opaleniznę musiałam smarować całe ciało i bardzo szybko się zużywał.

Dobrze brązuje

Ładnie, naturalnie brązuje skórę. Nie tworzy plam, ani zacieków. Nie brudzi ubrań. Trochę żałuję, że zawiera połyskujące drobinki, akurat tego nie lubię w nim, ale nie świecą się aż tak mocno. Wydajność super, starcza na długo. Zapach może się nie podobać.

zawsze powaraca wlasnie do Lirene

Bardzo lubie ten balsam za to, że nadaje skorze lekką poswiatę opalenizny, ktora mozna stopniowac. Pachnie kawą i przyjemnie sie go stosuje, nie smierdzi. Zmywa się rownomiernie pod prysznicem, nie tworzy plam. Idealny na jesien zime kiedy nie stosuje samoopalacza. Bardzo wazne jest to, ze nie brudzi ubran. Balsamuje sie po prysznicu i ubieram piżame i jest zawsze czysta. Komfort jaki daje powoduje, ze nie mam ochoty na zdrade z innym balsamem brazujacym. Najczesciej kupuje zapas na promocji, potrafi byc za ok 10zł poza sezonem. Cena sama kusi a sam produkt jest naprawde godny polecenia.

Daje radę

Posiadam mieszane uczucia co do produktu, gdyż nie jestem zwolenniczką samoopalaczy.
Balsam spełnia jednak swoją rolę - delikatnie nadaje skórze ciemniejszy odcień. Zawiera w sobie świecące drobnki, przez co od razu po aplikacji wygląda rewelacyjnie.
Na widoczne efekty jednak trzeba się naczekać i regularnie stosować produkt.
Na szczęście nie ma tu obawy o plamy, zacieki itp gdyż jest naprawdę delikatny.
Nie podoba mi się zapach.
Rezultaty niestety szybko znikają jesli zaprzestaniemy używać balsamu.
Efektu ujędrnienia nie zauważyłam.

Ogólnie warto spróbować, jest tani i działa.

Dobry!

Nieźle brązuje -opala w dość szybkim czasie. Zapach trochę nieznośny - niestety taki jak przy większosci tych kosmetyków. Lekko nawilża, trochę mniej ujędrnia. Miewałam gorsze produkty, a ten nie zostawia smug.

Dobry

Swojego czasu używałam regularnie produktów o działaniu brązującym i samoopalaczy więc przetestowałam dziesiątki balsamów, kremów i pianek. Lirene wielokrotnie gościł na mojej półce. Zazwyczaj wybierałam opcję do ciemnej karnacji choć kiedyś spróbowałam także tej jasnej wersji. Całkiem dobry produkt w swojej kategorii cenowej.

Odrobina luksusu

Zima to nie czas żeby chodzić do solarium.. skusiłam się kupując ten balsam brązujący. Z natury mam raczej jasną skórę... i nie spodziewałam się tego, że uzyskam taki efekt. Skóra zrobiła się lekko ciemniejsza...balsam również nawilżyl moją skórę. Jestem bardzo zadowolona z efektów jakie uzyskałam. Tylko ten zapach trochę mnie drażni. Nie robią się smugi.. balsam brązujący nakłada się bardzo dobrze.

Średni

Trzeba uważać, żeby nie przesadzić z tym balsamem, bo ten w jaśniejszym kolorze nałożony niedokładnie powoduje powstawanie pomarańczowych plam. Kupiłam go jako alternatywę dla balsamu brązującego z Dove i różnią się one- Dove zdecydowanie wygrywa. Ten balsam po nałożeniu słabo się wchłania, a dodatkowo jego efekt jest bardzo mocny.

Jeśli ktoś lubi efekt bardzo opalonej skóry- ten będzie OK, ja chyba wolę delikatniejszą formułę, która subtelnie ociepli kolor mojej cery zamiast nadawać jej lekko pomarańczowego odcienia.

Super

Używam tego balsamu od dawna. Uwielbiam jego zapach! Dobrze nawilża, nadaje skórze naturalny kolor opalenizny. Fantastyczny.
Jedyny minus to to, że brudzi jasne ubrania,np stanik. To jednak nic,przy jego świetnym działaniu.

Ulubiony

Nie opalam się...mam jasną karnację i dlatego uwielbiam ten samoopalacz :)
Od razu samruję się tym do ciemnej karnacji na rękawicy peelengującej dzięki czemu mam szybszy i ładniejszy efekt opalenizny.
Opalenizna po tym produkcie jest miła dla oka bo jest złota a nie pomarańczowa....Uwielbiam go i jego piękny kawowy zapach :D
Polecam wszystkim aby spróbowali.