Bioptimale, Fermete Buste (Krem ujędrniający do biustu)

Bioptimale, Fermete Buste (Krem ujędrniający do biustu)

Krem ujędrniający do biustu. Bogaty w wyciąg ze skrzypu polnego (3%) i zielonej herbaty (1%) oraz proteiny roślinne (1%), ujędrnia i wzmacnia włókna podtrzymujące biust oraz pomaga im zachowac naturalną elastyczność.
Efekty widoczne po miesiącu kuracji - odżywiona skóra, napięta w miejscu mięśni podtrzymujących biust.

Ah, mój znkający skarb;(

Moje "nie wiem" odnośnie zakupu wynika tylko i wyłącznie z niesmiałej nadziei, że gdzieś jeszcze upoluję buteleczkę tego cuda... Też mam mały zapas w lodówce, ale niestety się kończy i jestem niepocieszona z tego powodu... Kosztował niemało, ale pachnie ślicznie i baaardzo miło się go stosuje. Ma konsystencję kremu-żelu, szybiutko się wchłania i dobrze nawilża, przy tym nie zatyka porów. Używam go regularnie odkąd skończyłam 19 lat;) Nie mam małego biustu, ale dzięki temu kremowi (na pewno dzięki niemu, bo nie cwiczę:D) jest ładnie podniesony, skóra jest nawilżona i napięta, nie mam w ogóle rozstępów i jestem posiadaczką gładzutkiego dekoltu... Raz go zdradziłam i tęskniłam bardzo, nie mogę się pogodzić z tym, że za jakiś czas będziemy musieli się rozstać na zawsze ;( Obawiam się, że żaden inny mi go nie zastąpi...;(

Niezastąpiony!

Dla mnie niezastąpiony. Mam jeszcze 2 i 1/2 buteleczki zapasów i już się boję co będzie jak się skończą - od bardzo dawna nie widziałam go na sklepowej półce.
Po żadnym, nie wiem jak ekskluzywnym kremie nie należy spodziewać się cudów, czyli efektu jak po operacji plastycznej. Jeżeli sobie to uświadomimy, to zauważymy, że ten preparat: świetnie napina, wygładza i nawilża skórę.
Kiedys chciałam go opuścić. Wytrzymałam tydzień i pobiegłam do sklepu. Inny preparat poszedł "w odstawkę".

Używam tego kosmetyku od: niepamiętnych czasów
ilość zużytych opakowań: nie zliczę

Żart czy co?

NIe wiem, ale uparcie smaruję nim biust od dwóch miesięcy i efektu nie ma żadnego :( Wchłania się dobrze, nawilża, ale przecież to nie balsam do ciała! Zapach przyjemny, ale tego typu preparat powinien przede wszystkim działać! Przerzuciłam się na niego z preparatu Avonu i jestem kompletnie rozczarowana :( Za pięc dych można kupić solidne trzygwiazdkowe brandy, które na pewno ujędrnia humorek i unosi e w górę nasze samopoczucie :)

Manicure - mat i błysk

przyjemny

preparat zawiera krzem ze skrzypu, a takze wyciag z tej rosliny i zielonej herbaty. Przyjemnie sie go stosuje ladnie sie wchlania i u mnie nie brudzi bielizny. Uzywam od 2 dni wiec czy ujedrnia to nie wiem chodz w moim przypadku chyba sie jeszcze nie przekonam bo mam jedrne piersi. Kupilam bo wkoncu jestem juz coraz starsza( dobiegam 30-tki) wiec mysle ze trzeba juz zaczac o siebie bardziej dbac, lepiej zapobiegac niz leczyc. Poza tym planuje powiekszyc rodzine i mam takie przekonanie ze jesli teraz wzmocnie moja skore to moze po dziecku nie bedzie tak trudno ja do pierwotnego stanu doprowadzic. Mimo wszystko preparat przyjemny w stosowaniu i skora naprawde juz po pierwszych uzyciach robi sie lepiej nawilzona i sprawia wrazenie napietej. Acha na opakowaniu pisze ze nie nalezy go uzywac w okresie karmienia piersia, wiec kochane panie nie zapomnijcie o tym lepiej poczekac troche, bo moze sie dziecku zaszkodzi a tego chyba nie chcecie?...

znikomy efekt

Smarowałam i smarowałam, ale efektu jak nie było, tak nie ma. Nie jest to tani kosmetyk, ja nie natrafiłam na żadne promocje i płaciłam po 53 zł. Efektu niestety nie zauważyłam - nie pomógł ani na rozstępy, ani na zbyt intensywnie działającą grawitację. Może trochę podziałał na skórę, ale nie tego oczekiwałam. Zapach przyjemny. Niestety ze swojej strony nie mogę polecić. Szkoda.

polecam

Bardzo fajny kremik, a raczej emulsja. Znacznie poprawia elastyczność i sprężystość skóry :) Bardzo szybko się wchłania - może nawet trochę za szybko - przydałoby się dłuższe wmasowywanie, ale w końcu nie jest to preparat do masażu, więc nie będę za bardzo narzekać. Dobrze nawilża, chociaż teraz kiedy jestem w ciąży moja skóra domaga się jeszcze więcej nawilżenia i krem ten nie jest wystarczający.Wygodne opakowanie z dozownikiem.Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

świetny

zachęcona opiniami na KW postanowiłam kupić ten krem. Jest SUPER. Mimo, że używam go od dwóch - trzech tygodni już widac efekty. Skróra jest głądka, jędrna i aksamitna. Wygląg piersi zdecydowanie poprawił się. Moje piersi po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych i schudnięciu zrobiły sie brzydkie, miękkie,flakowate i obwisłe. A po kremie są piękne. Samej mi się podobają. Próbę "ołowka" przechodzą bezbłędnie. Bardzo sie cieszę. Wczesniej używałam kremów ogólnie ujędrniających i kremu do biusu Pulana. Jednak ten firmy YR jest najlepszy. Gorąco polecam. Konsystecja kremu jest fajna, łatwo rozsmarowuje się, nie pozostawia tłustego filmu. Kupiłam go w sklepie firmowym za 53 zł, ale widziałam w katalogu, że można go nabyć o 30% taniej.

może być

Używam go od dłuższego czasu i dopiero teraz postanowiłam go ocenić. Mam mieszane uczucia, tym bardziej, że jest to produkt bardzo wychwalany. Dla mnie jest po prostu zwyczajny. Owszem szybko się wchłania, ma nawet miły zapach, nawilża. Nie zauważyłam jakichś rewelacyjnych rezultatów, może faktycznie lepiej sprawdza się na skórze pozbawionej jędrności, mnie to na szczęście nie dotyczy.Znalazłam za to jedną podstawową wadę, nad którą nie mogę przejść do porządku dziennego - fatalnie brudzi bieliznę! Poza tym zostawia na dłoniach lepką warstwę, która się nie wchłania. Po każdym użyciu muszę biec do łazienki umyć ręce.Ilość zużytych opakowań: 1

Trochę się zawiodłam

Owszem dobrze się wchłania, napina skórę, ale przyznam szczerze, że spodziewałam się lepszych efektów. Może po długim karmieniu piersią potrzebuję jednak czegoś znacznie skuteczniejszego. Albo za krótko go używam.Ciekawi mnie czy ktoś miał to samo, bo gdy odkręciłam pompkę trochę się przestraszyłam, że mój preparat jest zepsuty. Miał taką niejednolitą konsystencję, wyglądał dość nieciekawie. A był nowy. Kiedy jednak korzystałam z pompki, tak jak producent przykazał, to wszystko było w porządku. Nie przeszkadza mi to więc specjalnie, byle tylko był skuteczniejszy...

milusi

Skuteczny. naprawde podnosi biust i splyca rozstepy. Widac rezultaty... Az postanowilam porzucic push-upy ;)10.06 - dodaje jeszcze jedna gwiazdke. Uplynelo troche czasu, podczas ktorego regularne stosowanie spowodowalo, ze biuscik uwypuklil sie "od gory" przez co wydaje sie wiekszy. Cudo! Na pewno przy nim zostane.

doskonały!

Najlepszy ze wszystkich!
Poręczne, estetyczne opakowanie, przyjemny zapach, lekka konsystencja, dobra wchłanialność, no i - efekty. :)
Ładnie napina skórę, wygładza ją, pomaga pozbyć się mniejszych rozstępów, większe rozjaśnia, nie wysusza skóry.

super!

Bardzo ładnie nawilża i napina skórę. Sprawia, że skóra jest bardzo mięciutka a piersi zadbane. Przyjemnie pachnie i ma bardzo miłą konsystencję. Idealny do masażu biustu. Bardzo odpowiada mi opakowanie z pompką.