AA HYDRAoxygen, Maseczka hydrażelowa

AA HYDRAoxygen, Maseczka hydrażelowa

Kosmetyk ma przyjemną konsystencje żelu. Podczas nakładania odczuwamy przyjemny chłód. Jest nietłusty (dlatego dobry także dla cery przetłuszczajacej się), łatwo sie wchłania i ma jeszcze jedną zaletę - nie wymaga spłukiwania dlatego można go stosować zamiast kremu nawilżającego.. tak jak ja to robiłam. Skóra sie odwdzieczy świeżością,jędrością i ładnym kolorytem. Dlatego uważam ten kosmetyk za godny polecenia każdej kobiecie nie zależnie od wieku i rodzaju skóry, jest uniwersalny :)

są lepsze

Ma niezłą konsystencję.Dobrze rozprowadza się, ale po zmyciu nie pzostawia uczucia nawilżenia czy zregenerowania. Ma wstrętny, irrytujący zapach. Zapach który jest nachalnie chemiczny,nie zapewnia relaksu. Skóra może i staje się nawilżona/ dotleniona??/ ale też zapycha pory.
Kupiłam w pakiecie promocyjnym,więc przeżyję jej obecność w łazience.Raczej nie ponowię zakupu.

bardzo dobra!

Ja jestem z tej maseczki bardzo zadowolona. Twarz po niej jest dobrze nawilzona, jasniejsza, skora jedrniejsza. Tylko ze ja nigdy nie robie tak jak zaleca zdaje sie producent, tzn. zeby isc w tej maseczce spac, tylko po wchlonieciu przecieram twarz tonikiem. Poniewaz skore na policzkach mam sucha, nakladam jeszcze krem na noc.
Na zapach nie zwrocilam specjalnie uwagi, ale nie przeszkadzal mi. Az sie boje przyznac te gwiazdki, ale dla mnie ten kosmetyk jest swietny i wracam do niego co jakis czas.
Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...
zdaje sie 5 opakowań

Okey

Dla mnie (tzn dla mojej skóry ;) ) ta maseczka jest całkiem fajna. Nie trzeba jej zmywać, co było dla mnie zaskoczeniem, bo "jak tu nie zmywać maseczki?". Ma miłą konsystencje, zapachu wcale nie czuję. Przyjemnie "ochładza" moją buźke. Rzeczywiście nawilża, ale bez jakiegoś wielkiego efektu, dla mnie (i dla mojej miesznej cery) to plus, jednak wląscicielki cer suchych mogą nie być zadowolone... Ale daję 4****, bo nie mam jej nic do zarzucenia :P.
Używam tego kosmetyku od: raz na jakiś czas
ilość zużytych opakowań: może połowa(?) opakowania zakupionego i zapomnianego przez moją siostrę ;)

Agnieszka Broda błędy w makijażu 01

glut

Całkiem lubiłam produkty AA, wybróbowałam więc i tę maseczkę. Milałam ochotę na nawilżenie i dotlenienie, maseczka (?) ta jeszcze dużo bardziej wysuszyła moją skórę. Już podczas nakładania tak nieprzyjemnie ciągnie. Glut, w dodatu, przynajmniej dla mojej skóry, szkodliwy

mam nietypowe zastosowanie

Przeszłam przez różne wersje zastosowań tejże maseczki. Najpierw na twarz oczywiście - niby dobrze, wchłaniała się po kilku minutach, ale efektów nie zauważyłam (nie mam suchej cery, pewnie dlatego). Później na dekolt, który wymaga już więcej nawilżenia, ale jakoś bardziej pasował mi sam krem, więc też zrezygnowałam. Spróbowałam w związku z tym ze stopami - jak taka ona nawilżająca, to niech się w końcu wykazuje, tu ma spore pole do popisu. Pomaga, ale nie na dłużej niż krem - czyli w moim przypadku pół dnia; dalej szukam czegoś skuteczniejszego. Została już tylko reszta ciała - i tak właśnie jest najlepiej - czasem zamiast balsamu. Należą się brawa, skóra jest miękka i rzeczywiście nawilżona. Niestety w tym zastosowaniu szybko się kończy, choć nie trzeba jej dużo wsmarować.

ilość zużytych opakowań: 2

placebo?

Kupiłam ją, bo polubiłam krem na dzień z tej serii, ale bardzo się rozczarowałam. Maseczka autentycznie zasycha na twarzy, tworząc suchą i ściągającą skorupę. Żadnego efektu nawilżenia czy dotlenienia nie zauważyłam. Mnie zapach odpowiadał. Produkt nie spełnia obietnic producenta, w dodatku jego używanie jest niezbyt przyjemne. Zużyłam połowę i resztę wyrzuciłam, bo nie byłam w stanie dłużej się męczyć. Więcej nie kupię.

Kiepściuchna

Bardzo nie bardzo. Kiepsko się wchłania, wysycha na twarzy w taką klejącą, ściągającą powłokę. Nie czułam nawilżenia. Prawie nie pachnie, jak się 'wwąchać' to rzeczywiście szpital...Estetyczne opakowanie. Ilość zużytych opakowań: Jedno, z trudem.

Ok

Według mnie maseczka jest całkiem ok - dobrze się rozprowadza, wchłania i czuję uczucie świeżości. Gorzej tylko z tym zapachem, który przypomina mi chlorowaną wodę... No cóż - nic nie jest idealne ;) Można mieć tylko nadzieję, że producent poprawi ten defekt w najbliższej przyszłości.Ilość zużytych opakowań: kończę 1 opakowanie

dziwna jakaś...

Byłam bardzo zdziwiona, bo po nałożeniu miałam wrażenie, że to peeling eznymatyczny. Żadnego wrażenia nawilżenia, tylko taka foliowa powłoka. Nic a nic się tego nie wchłonęło...Pomyślałam, że może coś źle robię, ale jak można źle obsługiwać maseczkę?

a mi się podoba

Zapach ma rzeczywiście trochę nieprzyjemny, ale delikatny, prawie go nie czuć. Gęsta, ale dobrze się nakłada i da się rozprowadzić równomiernie, cienką warstwą. Na mnie się wchłania, aż się zdziwiłam, bo mam cerę tłustą. Zostawiłam ją też raz na noc, wchłonęła się cała, choć rano przy myciu twarzy po zetknięciu z wodą zrobiła mi się na twarzy śliska warstwa, ale łatwa do zmycia. Dobrze nawilża, od kilku dni chodziłam z przesuszoną twarzą, ta maseczka mi pomogła. Nie wiem na czym miałoby polegać to dotlenianie, ale twarz jest gładka, rozświetlona, lekko zaróżowiona, po prostu ładna. Jak dla mnie świetna.

dobra dla cery tłustej

aż się zdziwiłam,że ta maseczka ma tyle negatywnych opini :( u mnie to wyglada zupełnie inaczej:maseczka dobrze się wchłania(mam cere mieszaną),stosuje ją na noc,chociaż musze się przyznać,że dodatkowo samruje sobie bużke kremem nawilżającym-rano moja twarz jest wypoczęta i ma jednolity koloryt,jest gładziutka...no i maseczka zmywa się dobrze :)zapach też mi nie przeszkadza,poprostu powiedziałabym,że ta maseczka nie ma zapachu ;) minusem tej maseczki jest to,że po jej nałożeniu skóra jest strasznie ściągnięta(ja mam tak ze wszystkimi żelami),dlatego ratuje mnie krem nawilżający,który dodatkowo kłade na maseczke...wydaje mi się,że jest idealna dla cery tłustej.ja mam taką na dekoldzie,skóra tam po różnego rodzaju kuracjach jest przesuszona,jednak kiedy chce ją poratować jakimś balsamem lub kremem nawilżającym automatycznie wyskakują mi wypryski i tutaj maseczka spisuje się rewelacyjnie.skóra na dekoldzie jest odżywiona ,miła w dotyku i nie ma wyprysków.

brak efektów!

Nie wiem jak można zostawić toto do wchłonięcia, chociaż mam bardzo suchą skórę,klei się niemiłosiernie, nawet spłukuje się ciężko:( Po zastosowaniu skóra wygladała tak, jak przed nałożeniem, a nawet przy dłuższym trzymaniu(bardzo chciałam jednak dojrzeć ów efekt dotlenienia) wydawała sie umęczona i lekko podrażniona. Zapach nijaki, mnie nie drażnił, ale i nie zachwycił. Wielkiej krzywdy mi ta maseczka nie zrobiła, ale nic poza tym, stąd daję jej dwie gwiazdki i jednocześnie nie polecam.