Pilnik do paznokci szklany

Pilnik do paznokci szklany

Pojemność 1 szt

Przeznaczony do pielęgnacji paznokci naturalnych i sztucznych. Usuwa zrogowaciałą skórę (zabieg należy przeprowadzić na wilgotnej skórze). Regularne stosowanie zapobiega pęknięciom paznokci. Jest higieniczny - można go dezynfekować, sterylizować, myć wodą z mydłem i delikatną szczoteczką.
Wykonany jest z hartowanego szkła. Mikroskopijna powierzchnia ścierna zapewnia doskonałą pielęgnację i modelowanie paznokci!

pilniki

Znasz skład tego produktu?

Napisanych recenzji: 15

Badziewie

Na temat tego pilniczka czytałam wiele dobrych recenzji co skłoniło mnie do jego zakupu i.. Żałuję. Użyłam go parę razy i juz się do niczego nie nadawał. Starł się i Przestał pilowac paznokcie. Nawet mycie i dbanie o niego nic nie pomogło. Jedyne za co można pochwalić producenta to wygląd pilniczka bo jest ładny i estetyczne etui :-)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1006711].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 57

Napisanych recenzji: 425

solidny

Ponieważ w markecie obok mnie jest cała półka z produktami KillyS chcąc nie chcąc w przybory do paznokci (w większości ;) ) mam tej firmy:rolleyes:
To mój kolejny pilniczek, nie dlatego, że tak szybko się ścierają;), tylko ZAWSZE mi gdzieś giną.
Pilniczkiem dobrze piłuje się pazury, jest dość ostry, więc chwila moment i po szponach ;) Ostatnio dowitaminizowuje się i pazury zrobiły mi się strasznie mocne i rosną tak szybko...zdecydowanie za szybko :eek:
Dobrze piłuje.
Nie robi zadziorów.
Wygodny w użyciu.
Łatwy w utrzymaniu.
Higieniczny.
Estetyczny.

Używam tego produktu od:jakiś czas
Ilość zużytych opakowań:kilka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[357232].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 9

Napisanych recenzji: 114

Daremny.

Pilnik jest nie udanym zakupem. Nie jestem zadowolona z jego trwałości. Użyłam go ok.5-10 razy i wyrzuciłam do kosza bo nie nadawał się do niczego.Był mocny-nie stłukł się i ładnie piłował ale nie mam zamiaru co 2 miesiące kupować nowego pilnika.

Używam tego produktu od:jakiś czas temu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[260478].usefull || 0 }}% pomocna.

Manicure - marynarskie paski

Dodanych produktów: 32

Napisanych recenzji: 608

warto wydać większą kasę

Pilnik ten kupiłam pomimo rozczarowań po podobnym ale innej firmy. Stwierdziłam ze tyle wizazanek nie mogło się mylić i miałam rację :)
Pilnik jest trwały, może nie całą wieczność bo widzę na nim różne etapy starcia ale mogę go używać z powodzeniem jeszcze pół roku. Krawędz paznokcia jest spiłowana na gładko niestety za szybko się piłuje i łatwo skrócić paznokcie do samej nasady :( Uważam jednak że jakosć spiłowania jest o niebo lepsza niż w przypadku pilników tekturowych. Nie żałuję zakupu mimo iż mnie kosztował dużo jak na pilnik.

Używam tego produktu od:3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[158521].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 10

Napisanych recenzji: 89

oj nieeee....

Na swoim końcie mam użytkowanie 3 szklanych pilników, ten jest (a raczej był) z nich najdroższy...i najgorszy!!! Jest jednostronny, za tą cenę mógłby być dwu ale takiego "drobiazgu" nie bede się czepiać ;) ale ścieranie się w ekspresowym tempie!! tego juz nie wybaczam!!! Jest do niczego. Po pierwszym generalnym piłowaniu paznokci był już praktycznie do wyrzucenia :( nie spodziewałam się że szklany pilnik może brakiem trwałości dorównywać pilnikom tekturowym...

Używam tego produktu od:coś koło 2 tygodni

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[158085].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 32

wieczny to on nie jest!

Pilnik jest przeciętny, jak na tą cenę zużywa sie błyskawiczne ( a producent zapewna dokładnie co innego) po kilku użyciach nie jest juz odpowiednio ostry; po kilkunastu praktycznie nie ściera...
Mimo tego daje 3 gwiazdki za nieinwazyjność i poprawę stanu paznokci.

Używam tego produktu od:2 m-cy
Ilość zużytych opakowań:1 szt

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[133783].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 263

Napisanych recenzji: 976

po co przepłacać?

Coś mi się ubzdurało, że ten pilnik jest dwustronny, więc jak tylko zobaczyłam go w swojej rodzinnej mieścinie za jakieś 15zł nie zawahałam się go kupić, mimo iż po rozbiciu dwóch szklanych pilniczków Top Choice obiecałam sobie, że nigdy więcej szklanego nie kupię. Ale kupiłam i póki co (odpukać w niemalowane ;) ) jeszcze go nie zbiłam i z zakupu jestem nawet zadowolona. Nawet, bo rozczarował mnie fakt, że pilnik jest jednostronny :( i mało tego - jak na mój gust to nie różni się niczym szczególnym od posiadanych przeze mnie poprzedników. Nooo, może jest ładniejszy, bo cieniowany, może ma ładniejsze etui, bo pod kolor pilniczka, no i może ta kolorowa warstwa jest na nim trwalsza (na tamtych się ścierała przy pierwszym myciu), ale z drugiej strony generalnie jest prawie 3 razy droższy. Nie mówię tu o cenie, jaką sama zapłaciłam (bo to była naprawdę okazyjna cena), a o normalnej, za którą bym go chyba w życiu nie kupiła. Ale że kupiłam, to używam i stwierdzam, że dobrze piłuje paznokcie, nie tworzy zadziorków i przydaje się też do ścierania martwego naskórka. Szkoda tylko, że jest ciutkę za gruby do spiłowywania boków płytki, no i że tak bardzo trzeba się o niego troszczyć. Np. nie mam odwagi rzucić go luzem do torebki, a nawet jak już go gdzieś zabieram, to nie dość, ze go opatulam czymś miękkim, to jeszcze ciągle mam na niego oko ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[95090].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 144

polecam :)

zakupiłam go w zeszłym roku zachęcona pozytywami na wizażu.I faktycznie jest świetny. Jest delikatny i pozostawia idealnie gładkie krawędzie paznokci co zapobiega ich 'zadzieraniu'. Zauważyłam też że poprawił się ich stan -już się tak nie rozwarstwiają jak np po papierowych pilnikach. Pilnik ma dosyć miałką fakturę przez co nie jest łatwo nim znacznie skrócić paznokcii ale do nadawania kształtu jest genialny. Niestety zużywa sie jak każdy inny i po kilku miesiącach nie jest już taki skuteczny. Trzeba uważać żeby go nie upuścić bo napewno pęknie, ja swój pierwszy straciłam w podróży samolotem- wyciągnęłam go z walizki w 3 kawałkach :) Polecam wart jest tej ceny

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[74142].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 104

Innego juz nie chcę :)

Jak w podsumowaniu innego pilnika juz nie chce, naprawde warto zaiwestowac i wydac na niego te 20 zl. Pilnik jest rewelacyjny, piluje z niezykla latwoscia, bez zadnych strzepien, gladziutko, delikatnie i o wiele szybciej niz pilniki papierowe czy metalowe. Ta jego nieinwazyjnosc niewatpliwie wplywa na kondycje paznokci. Niestety daje tylko *** jesli chodzi o jego odpornosc na zuzycie, producent na opakowaniu zapewnial ze jest niezuzywalny, nie moge sie z tym zgodzic; juz po jakims miesiacu zauwazylam ze nie jest juz tak "ostry" i jednak wraz z jego uzywaniem pilnik traci te swoje "pilujace" wlasciowsci :) Mimo tego wciaz uzywam pierwszy egzemplarz.
Reasumujac - jestem z niego bardzo zadowolona i bardzo go polecam, ja juz sie z nim nie rozstane.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[73656].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 269

polecam

Zainwestowalam w porzadny pilnik i nie zawiodlam się J Wlasnie na wizazu dowiedzialam się, jak dbac o paznokcie, ze mogą rozdwajac się nie tylko z powodu braku witamin, diety, ale także przy niewlasciwym pilowaniu - z winy uszkodzen mechanicznych.
Kupilam szklany pilnik - bo takie mialy najlepsza opinie, firmy killys, bo polubilam ta firme od spotkania się z bomba witaminowa.
Przede wszystkim w koncu nie przechodza mnie ciarki i dreszcze jak piluje paznokcie, a była to moja zmora gdy uzywalam pilnikow metalowych.
Po drugie w koncu paznokcie po pilowaniu sa takie gladkie i nie poszarpane. Faktycznie mniej się rozdwaja.
Poza tym pilnik jest bardzo higieniczny - można myc go po kazdym uzyciu.
Polecam!!!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[62694].usefull || 0 }}% pomocna.