Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Joanna, Sensual, Żel do golenia dla kobiet z ekstraktem z miodowego melona

Joanna, Sensual, Żel do golenia dla kobiet z ekstraktem z miodowego melona

Unikalna formuła żelu do golenia Sensual została opracowana specjalnie dla delikatnej kobiecej skóry. Żel rozcierany na wilgotnym ciele zmienia się szybko w kremowa pianę, która zmiękcza włókno włosa oraz zapewnia łagodne i dokładnie golenie. Po zabiegu skóra staje się jedwabiście gładka i miła w dotyku. Żel zawiera ekstrakt z miodowego melona, który działa na skórę nawilżająco i łagodząco. Polecany do golenia zarówno nóg, jak i delikatnych obszarów pach, rak i okolic bikini.

Bardzo dobry

Ogolem jestem bardzo zadowolona z tego produktu i uzywam go od dluzszego czasu.
Zalety:
+ wydjanosc
+cena
+zapach
+podobny do innych drozszych pianek

Wady:
nie zauwazylam zadnych wad jak dotad

Bardzo dobry

Część dziewczyn zachwyca się zapachem tego żelu - ja nie, lekko mnie denerwuje, ale to w 100% kwestia gustu, więc trudno komentować. Tak czy tak zapach nie zostaje za bardzo na skórze, więc nie ma problemu. Jest słodkawy, ale moim zdaniem mało kobiecy.

Moim zdaniem żel Sensual to dobry kompromis cena/jakość: do tej pory używałam pianek Venus (tanie, ale średnie) lub Gilette (dobre, ale drogie). Joanna jest dokładnie po środku - droższa od Venus, tańsza od Gilette, wyraźnie lepsza od Venus i chyba równie dobra jak Gilette.

Pianka dobrze się rozprowadza, jest w miarę wydajna, nie spływa ze skóry od razu w kontakcie z wodą (jak Venus), ale nie jest też trudno ja spłukać. Dzięki niej golenie jest łatwiejsze, dokładniejsze i trudniej się zaciąć, a więc spełnia swoją rolę. Fajny kosmetyk, na pewno jeszcze nie raz go kupię, chociaż wypróbuję drugą wersję zapachową.

Podobny do innych produktów

Żel jak dla mnie niczym nie różni się od innych proponowanych na rynku, żelów do golenia. Chociaż może największym plusem jest przyjemny zapach. Polecam, bo używam go regularnie.

Bądz FIT: ćwiczenia na zgrabną pupę

Miód i melon to duet idealny!

Nie wyobrażam sobie tego żelu bez tych esencji! Dzięki tym nutom zapachowym, golenie jest nie tylko przyjemnością, ale idzie jak z płatka! Moja skóra po goleniu jest gładka i co najważniejsze zachwyca dobrą kondycją! Żel jak dla mnie jest niesamowicie wydajny - jeszcze nie skończyłam pierwszego opakowania, a używam już od dwóch miesięcy (szkoda, że od tego czasu cena potrafiła wzrosnąć)

Najlepszy

Dzięki temu żelowi depilacja staje się o wiele bardziej przyjemna.
Żel po nałożeniu zmienia się w piankę która nie spływa co często się dzieje przy tego typu produktach. Łatwo się rozprowadza i ładnie pachnie.
Dużym plusem jest to, że nie podrażnia ani nie uczula.
Opakowanie bardzo wygodne i wydajne. Jak żel do golenia to tylko ten. Polecam

Żel jak żel.

Opakowanie wygodne, pojemność całkiem spora, więc to akurat na plus.
Od takiego produktu wymagam niewiele, a jedynie tyle, by ułatwiał mi golenie i zapobiegał podrażnieniom skóry przez ostrza maszynki.
W tym przypadku wszystko się zgadza i produkt Joanny radzi sobie nieźle.
Do tego zapach jest miły i łagodny.
Co jest dla mnie minusem to wydajność.
Dość szybko się skończył - mam wrażenie, że dużo szybciej niż inne podobne produkty.

Bardzo dobry

Żel po nałożeniu na skórę zamienia się w piankę, dzięki której depilacja staje się znacznie przyjemniejsza. Nie uczula, ma piękny zapach. Po goleniu skóra jest gładka. Ma bardzo wygodne opakowanie, które starcza na długi czas. Za taką cenę warto się skusić.

wart wypróbowania

Żel zamienia się w piankę przy aplikacji na skórę. Łatwo się rozprowadza i wystarczy niewielka ilość, żeby pokryć znaczny obszar ciała. Dobrze zmiękcza skórę, nie podrażnia i pięknie pachnie.

IDEALNY

Kocham ten żel :) Kupiłam go dosyć dawno po przeczytaniu recenzji na Wizażu. Sprawdza się idealnie. Ma piękny zapach, co jest dla mnie ważne w kosmetykach ;) Wystarczy naprawdę niewielka ilość na rozprowadzenie go np. na całe nogi, przez co jest naprawdę wydajny. Żel ułatwia golenie i zostawia skórę gładką. Porównując do wydajności cena jest naprawdę niska - zapłaciłam za niego ok. 10zł. Polecam!

bardzo dobry

Żel kupiłam ze względu na wiele pochlebnych recenzji na wizażu i jestem z niego bardzo zadowolona.
Podczas aplikacji ma bardzo gęstą,żelową konsystencję,która nie spływa ze skóry ale już podczas rozprowadzania go na skórze zamienia się w przyjemną piankę.
Żel ułatwia golenie zmiękczając włoski i sprawiając, że maszynka gładko sunie po ciele nie powodując podrażnień ani skaleczeń.Jest bardzo wydajny.Żel-pianka mimo swojej gęstej konsystencji nie zapycha maszynki. Opakowanie bardzo wygodne i poręczne mimo dużej pojemności,posiada wygodny aplikator, który się nie zacina. Zapach produktu całkiem przyjemny. Cena i dostępność również na plus.

Żel

Zel do golenia dla kobiet jest bardzo dobry, super się pieni i dba przy okazji o ciało kobiety. Jest delikatny , ale spełnia swoja funkcje. Używam go całkiem nie długo i powiem że jestem zaskoczona jakością. Do tej pory podkradałam piankę od męża a teraz mam swój żel. Pięknie pachnie, jest wydajny i kobiecy. Polecam

Przyjemny w użyciu

Z tym żelem depilacja jest przyjemniejsza i dokładniejsza.Żel szybko zmienia się w kremową piankę.Działa kojąco,skóra po goleniu jest mniej podrażniona,gładka i miła w dotyku.Nadaje się do golenia nóg,jak i do delikatnych obszarów pach i okolic bikini.Produkt jest bardzo wydajny,świetnie się rozprowadza.Nie wysusza skóry,co jest następną zaletą tego żelu.Dozownik jest wygodny,łatwo dostępny i zapewnia komfort użycia.