Sensual (Żel do golenia dla kobiet z ekstraktem z miodowego melona)

Sensual (Żel do golenia dla kobiet z ekstraktem z miodowego melona)

Unikalna formuła żelu do golenia Sensual została opracowana specjalnie dla delikatnej kobiecej skóry. Żel rozcierany na wilgotnym ciele zmienia się szybko w kremowa pianę, która zmiękcza włókno włosa oraz zapewnia łagodne i dokładnie golenie. Po zabiegu skóra staje się jedwabiście gładka i miła w dotyku. Żel zawiera ekstrakt z miodowego melona, który działa na skórę nawilżająco i łagodząco. Polecany do golenia zarówno nóg, jak i delikatnych obszarów pach, rak i okolic bikini.

fajna i przyjemna pianka do golenia

Posiadam juz drugą tą piankę. Jest na prawdę wydajna i jak za tą cenę to OK.
Zapach ogólnie nie jest jakiś PIĘKNY ale umówmy się, jest to produkt do golenia.

NAJLEPSZY!

Sensual żel do golenia jest najlepszym żelem jakiego używałam.
Pachnie obłędnie, ponieważ uwielbiam wszystko co pachnie melonem albo arbuzem. Świetnie się rozprowadza i pieni. Z pojemnika wydobywa się odpowiednia ilość żelu który po rozprowadzeniu np. na nogach zmienia się w gęstą pianę, która idealnie pokrywa skórę i daje efekt poślizgu tak że golenie staje się przyjemnością. Rzeczywiście na pewno mogę potwierdzić, że włoski po tym żelu odrastają wolniej.
Nogi oraz pachy po tym żelu nie są podrażnione a wręcz delikatnie nawilżone.
Jego cena np w drogerii hebe to około 13zł

Cudo

Koniec z nogami pełnymi czerwonych kropek! Ten żel odmienił moje podejście do depilacji. Po goleniu nóg nie mogę przestać ich dotykać, są tak gładziutkie! W życiu bym nie pomyślała, że żel za 9zł przyniesie takie efekty, jak dotąd używałam męskiego żelu, który udało mi siesie podkradać, jednak ten jest o niebo lepszy. Tylko uwaga na opakowanie!!! Ostrożnie należy dozowac produkt, bo za pierwszym razem umaziałam pół kabiny prysznicowej.

Zrób sama kosmetyk - oliwka na cellulit

Super

Cudowny żel do golenia, nie podrażnia, doskonale zmiękcza włoski. Nie ma po nim czerwonych kropek na nogach. Nie wysusza skóry wręcz ją nawilża. Piękny zapach i produkt jest wydajny. Warto polować na niego na promocjach.

Coś cudownego

Pierwsza moja relacja z żelem do golenia. I od razu takie zaskoczenie!
W końcu po goleniu moje nogi nie są pokryte całe małymi czerwonymi kropeczkami a i wcale się nie zacinam. Żel jest delikatny dla skóry i nie wysusza jej. Ma przyjemny zapach, jedyne co mnie w tym drazni to dozownik, który "wyrzuca" zbyt wiele produktu. Cała reszta jak najbardziej na 5!

Fajny

Duży plus za zapach - piękny melonowy, uwielbiam. Żel zmiękcza włoski , nie podrażnia skóry , golenie z tym żelem jest szybkie i bezbolesne. Po goleniu nie mam żadnych czerwonych krostek , a lubią mi wyskoczyć . Cena jest niska a wydajność duża żel starczył mi na kilka miesięcy . Polecam

Produkt lubię, opakowania nie

Idealny żel do depilacji polskiej firmy! Gęsta konsystencja, która bardzo wydajnie się rozprowadza, bo niewielkiej ilości żelu trzeba użyć do jednego zastosowania. Nie znika po nałożeniu na skórę. Delikatnie zmiękcza i wygładza skórę. Dla mnie to niezbędny produkt. Zapach przyjemny, orzeźwiający, owocowy.
Jedyne minusy wiążą się z opakowaniem. Po pierwsze jest bardzo nieładne, nieprzyjemna dla oka grafika, kolory, takie toporne, nienowoczesne opakowanie przegrywa na sklepowych półkach z konkurencyjnymi produktami, a szkoda bo to doskonałe i polskie! Przy aplikacji ciężko naciska się "atomizer", ciężko się tym operuje zwłaszcza mokrymi dłońmi. Takiego problemu nigdy nie miałam przy stosowaniu konkurencyjnych produktów. No i bardzo brudzi się pod nakrętką, zawsze zostaje odrobina produktu, która potem zamienia się w pianę.
Cena przystępna.
Mimo tego opakowania ja i tak sięgnę ponownie po ten produkt, bo pasuje mi sama konsystencja żelu. Chętnie oceniłabym na 5, ale opakowanie i komfort użytkowania są dla mnie ważne

zmiękcza skórę przed depilacją

Bardzo lubię ten żel, ponieważ dobrze przygotowuje skórę przed depilacją, przyjemnie pachnie, dobrze się rozprowadza na wilgotnej skórze.
Jedynym małym minusem jest opakowanie - nieważne jakbym wytarła aplikator po użyciu, i tak wydostanie się z niego żel i cała zatyczka jest w lepkiej piance ;)

Cudowny

Żel tworzy bardzo gęsta pianę, która idealnie pokrywa powierzchnię do golenia. Nie podrażnia skóry, a maszynka bardzo dobrze sunie po skórze. Skóra po zmyciu żelu jest bardzo nawilżona i miekka. Produkt jest bardzo wydajny i starcza na wiele użyć. Zapach jest bardzo przyjemny.

idealny

Żel ma same zalety. Przede wszystkim doskonale ułatwia golenie. Dobrze rozprowadza się na skórze, a po spłukaniu pozostawia ją miękką i nawilżoną. Oprócz tego, jest łatwo dostępny, tani i wydajny. No i bardzo przyjemnie pachnie.

Bardzo dobra

w tej kategorii mój faworyt, zawsze do niej wracam

+nie podrażnia
+daje poślizg maszynce
+nie wysusza
+wydajna
+cena
+dostępność
+ładny zapach

Bardzo dobry

Używam tego żelu do golenia od kilku miesięcy i śmiało mogę go każdemu polecić. Naprawdę ułatwia depilację,nie powoduje podrażnień. Po zastosowaniu tego żelu na skórze nie mam czerwonych krostek.Jest bardzo wydajny i starcza na bardzo długo.Jeśli chodzi o cenę to czasami można go kupić za 9 zł.