Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Sensual (Żel do golenia dla kobiet z ekstraktem z miodowego melona)

Sensual (Żel do golenia dla kobiet z ekstraktem z miodowego melona)

Cena już od 8,30 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Unikalna formuła żelu do golenia Sensual została opracowana specjalnie dla delikatnej kobiecej skóry. Żel rozcierany na wilgotnym ciele zmienia się szybko w kremowa pianę, która zmiękcza włókno włosa oraz zapewnia łagodne i dokładnie golenie. Po zabiegu skóra staje się jedwabiście gładka i miła w dotyku. Żel zawiera ekstrakt z miodowego melona, który działa na skórę nawilżająco i łagodząco. Polecany do golenia zarówno nóg, jak i delikatnych obszarów pach, rak i okolic bikini.

Bardzo dobry

Używam tego żelu do golenia od kilku miesięcy i śmiało mogę go każdemu polecić. Naprawdę ułatwia depilację,nie powoduje podrażnień. Po zastosowaniu tego żelu na skórze nie mam czerwonych krostek.Jest bardzo wydajny i starcza na bardzo długo.Jeśli chodzi o cenę to czasami można go kupić za 9 zł.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1484801].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy!

Po wypróbowaniu niezliczonej ilości różnych żeli i pianek do golenia uważam, że ten jest najlepszy. Żel ma piękny zapach, nawilża skórę przy goleniu, jest bardzo delikatny i wydajny. Mogę go spokojnie polecić każdej kobiecie!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1458867].usefull || 0 }}% pomocna.

fajny

Bardzo dobry żel - w dobrej cenie.
Po nałożeniu na skórę żel zamienia się w przyjemną piankę. Przez to produkt jest znacznie wydajniejszy niż standardowa pianka.
Nie podrażnia, nie wysusza. Pięknie pachnie.
Polecam spróbować.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1418541].usefull || 0 }}% pomocna.

wrastające włoski

Dobry

Od jakiegoś czasu do golenia wybieram raczej żele niż pianki z uwagi na kiepską wydajność tych drugich.
Żel natomiast podczas rozsmarowywania zamienia się w piankę, szczelnie otula golone miejsce, znacząco ułatwia golenie dając poślizg maszynce, zapobiegając zacięciom (większy komfort golenia) nawilżając i zapobiegając podrażnieniom po goleniu.

Uważam też, że nie ma sensu kupować zbyt drogich żeli, gdyż nie jest to kosmetyk o strategicznym znaczeniu pielęgnacyjnym, lepiej przeznaczyć więcej pieniędzy na coś innego. Joanna jest wystarczająco dobra, tania i dostępna.
Polecam z ręką na sercu ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1402106].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobra i wydajna

Żel bardzo ładnie pachnie i daje dobry poślizg maszynce. Nie zauważyłam zmiękczenia włosków, ale też nie mam ich nigdy zbyt długich, także może dlatego ciężko mi to ocenić. Po goleniu nie pojawiają mi się podrażnienia. Żel starcza na stosunkowo długo i na promocji można go nabyć w bardzo fajnej cenie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1379456].usefull || 0 }}% pomocna.

Ulubiony...

... Żel do golenia. Jest delikatny, nie podrażnia. Wręcz nawilża moją skórę. Zapach jest fantastyczny. Jak do tej pory nie miałam lepszego żelu. Dodatkowo jest bardzo wydajny. Opakowanie jest duże i dostajemy dużo produktu w świetnej cenie i bardzo dobrej jakości.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1362106].usefull || 0 }}% pomocna.

ten zapach..

Uwielbiam testować żele do golenia, miałam ich całkiem sporo, ale do tego zawsze wracam :)

plusy:
- piękny zapach
- wystarczy niewielka ilość aby pokryć duży fragment ciała
- dobrze się rozprowadza
- zmiękcza włoski
- skóra jest nawilżona
- wspomaga poślizg maszyki
- nie podrażnia
- cena

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1360346].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo fajny żel

- zapłaciłam za niego w Rossmannie kilkanaście zł, więc cena jak dla mnie może nie najniższa, ale do przyjęcia
- całkiem wydajny, ale nie jakoś szalenie, że mamy na nie wiadomo ile czasu, szczególnie, że sobie nie żałowałam
- przyjemny zapach
- żel ma bardzo fajną konsystencję, kiedy zaczynamy go rozsmarowywać zamienia się w taką przyjemną a la piankę i bardzo ułatwia golenie maszynką. Moje nogi były gładkie, maszynka miała lepszy poślizg w związku z tym lepiej chwytała włoski i je usuwała. Nie miałam standardowego podrażnienia, ranek, krostek po goleniu.
Jestem zadowolona z jej działania.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1338736].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny.

Do tej pory używałam męskich pianek, które sprawdzały się dobrze, ale ja nie chciałam pachnieć jak facet. Ten żel jest genialny.

Plusy:
+ wydajny
+ gęsty, po roztarciu tworzy zbitą pianę
+ nie zjeżdża z nóg
+ pięknie pachnie melonem
+ wygładza skórę
+ golarka sunie jak po masełku, nie wyrywa i nie ciągnie włosków
+ przyjemne golenie bez podrażnień

Bardzo polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1336186].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy :D

Plusy:
- piękny zapach
- wydajność
- nie podrażnia
- cena
- dostępność

Minusy:
- brak :)

Jest to aktualnie mój ulubiony żel do golenia, moja skóra jest po nim miękka.
Polecam! :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1247583].usefull || 0 }}% pomocna.