Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Sensual (Żel do golenia dla kobiet z ekstraktem z miodowego melona)

Sensual (Żel do golenia dla kobiet z ekstraktem z miodowego melona)

Cena już od 8,30 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Unikalna formuła żelu do golenia Sensual została opracowana specjalnie dla delikatnej kobiecej skóry. Żel rozcierany na wilgotnym ciele zmienia się szybko w kremowa pianę, która zmiękcza włókno włosa oraz zapewnia łagodne i dokładnie golenie. Po zabiegu skóra staje się jedwabiście gładka i miła w dotyku. Żel zawiera ekstrakt z miodowego melona, który działa na skórę nawilżająco i łagodząco. Polecany do golenia zarówno nóg, jak i delikatnych obszarów pach, rak i okolic bikini.

Produkt lubię, opakowania nie

Idealny żel do depilacji polskiej firmy! Gęsta konsystencja, która bardzo wydajnie się rozprowadza, bo niewielkiej ilości żelu trzeba użyć do jednego zastosowania. Nie znika po nałożeniu na skórę. Delikatnie zmiękcza i wygładza skórę. Dla mnie to niezbędny produkt. Zapach przyjemny, orzeźwiający, owocowy.
Jedyne minusy wiążą się z opakowaniem. Po pierwsze jest bardzo nieładne, nieprzyjemna dla oka grafika, kolory, takie toporne, nienowoczesne opakowanie przegrywa na sklepowych półkach z konkurencyjnymi produktami, a szkoda bo to doskonałe i polskie! Przy aplikacji ciężko naciska się "atomizer", ciężko się tym operuje zwłaszcza mokrymi dłońmi. Takiego problemu nigdy nie miałam przy stosowaniu konkurencyjnych produktów. No i bardzo brudzi się pod nakrętką, zawsze zostaje odrobina produktu, która potem zamienia się w pianę.
Cena przystępna.
Mimo tego opakowania ja i tak sięgnę ponownie po ten produkt, bo pasuje mi sama konsystencja żelu. Chętnie oceniłabym na 5, ale opakowanie i komfort użytkowania są dla mnie ważne

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1566221].usefull || 0 }}% pomocna.

zmiękcza skórę przed depilacją

Bardzo lubię ten żel, ponieważ dobrze przygotowuje skórę przed depilacją, przyjemnie pachnie, dobrze się rozprowadza na wilgotnej skórze.
Jedynym małym minusem jest opakowanie - nieważne jakbym wytarła aplikator po użyciu, i tak wydostanie się z niego żel i cała zatyczka jest w lepkiej piance ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1562506].usefull || 0 }}% pomocna.

Cudowny

Żel tworzy bardzo gęsta pianę, która idealnie pokrywa powierzchnię do golenia. Nie podrażnia skóry, a maszynka bardzo dobrze sunie po skórze. Skóra po zmyciu żelu jest bardzo nawilżona i miekka. Produkt jest bardzo wydajny i starcza na wiele użyć. Zapach jest bardzo przyjemny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1556536].usefull || 0 }}% pomocna.

Zrób sama kosmetyk - oliwka na cellulit

idealny

Żel ma same zalety. Przede wszystkim doskonale ułatwia golenie. Dobrze rozprowadza się na skórze, a po spłukaniu pozostawia ją miękką i nawilżoną. Oprócz tego, jest łatwo dostępny, tani i wydajny. No i bardzo przyjemnie pachnie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1546211].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobra

w tej kategorii mój faworyt, zawsze do niej wracam

+nie podrażnia
+daje poślizg maszynce
+nie wysusza
+wydajna
+cena
+dostępność
+ładny zapach

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1541596].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry

Używam tego żelu do golenia od kilku miesięcy i śmiało mogę go każdemu polecić. Naprawdę ułatwia depilację,nie powoduje podrażnień. Po zastosowaniu tego żelu na skórze nie mam czerwonych krostek.Jest bardzo wydajny i starcza na bardzo długo.Jeśli chodzi o cenę to czasami można go kupić za 9 zł.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1484801].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy!

Po wypróbowaniu niezliczonej ilości różnych żeli i pianek do golenia uważam, że ten jest najlepszy. Żel ma piękny zapach, nawilża skórę przy goleniu, jest bardzo delikatny i wydajny. Mogę go spokojnie polecić każdej kobiecie!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1458867].usefull || 0 }}% pomocna.

fajny

Bardzo dobry żel - w dobrej cenie.
Po nałożeniu na skórę żel zamienia się w przyjemną piankę. Przez to produkt jest znacznie wydajniejszy niż standardowa pianka.
Nie podrażnia, nie wysusza. Pięknie pachnie.
Polecam spróbować.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1418541].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry

Od jakiegoś czasu do golenia wybieram raczej żele niż pianki z uwagi na kiepską wydajność tych drugich.
Żel natomiast podczas rozsmarowywania zamienia się w piankę, szczelnie otula golone miejsce, znacząco ułatwia golenie dając poślizg maszynce, zapobiegając zacięciom (większy komfort golenia) nawilżając i zapobiegając podrażnieniom po goleniu.

Uważam też, że nie ma sensu kupować zbyt drogich żeli, gdyż nie jest to kosmetyk o strategicznym znaczeniu pielęgnacyjnym, lepiej przeznaczyć więcej pieniędzy na coś innego. Joanna jest wystarczająco dobra, tania i dostępna.
Polecam z ręką na sercu ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1402106].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobra i wydajna

Żel bardzo ładnie pachnie i daje dobry poślizg maszynce. Nie zauważyłam zmiękczenia włosków, ale też nie mam ich nigdy zbyt długich, także może dlatego ciężko mi to ocenić. Po goleniu nie pojawiają mi się podrażnienia. Żel starcza na stosunkowo długo i na promocji można go nabyć w bardzo fajnej cenie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1379456].usefull || 0 }}% pomocna.