Generous Mascara (Tusz pogrubiający)

Generous Mascara (Tusz pogrubiający)

Kremowa maskara, która trzykrotnie zwiększa objętość rzęs nie sklejając ich.
Zawiera superpogrubiający rzęsy kompleks Lifidrem (biomolekuły pochodzenia roślinnego, łączące proteiny pszenicy i kwasy tłuszczowe), naturalne woski, w tym wosk pszczeli oraz olejki roślinne (jojoba, palmowy).
Unikalna, rzeźbiąca rzęsy szczoteczka i czworokątnym przekroju została stworzona aby osiągnąć precyzję aplikacji i maksymalny efekt pogrubienia za jednom pociągnięciem.
Dostepna w trzech kolorach.

średni

Kupiłam maskarę kilka miesiecy temu, w sumie nie jest taka zła, jednak nie zachwyca, spodziewałam sie czego więcej.

Zalety:
- ładny, głęboki kolor
- dobra szczoteczka, ładnie rozdziela rzęsy
- tusz nie wysycha
- jest bardzo wydajna

Wady:
- pozostawia drobne grudki na rzęsach
- osypuje sie o kilku godzinach
- nie pogrubia rewelacyjnie, tusz muszę nałożyć przynajmniej 3 razy, aby efekt był zadowalający

Nie powtórzę zakupu, będę nadal szukać idealnego pogrubiającego tuszu :)

Edit 16/11/2007
W momencie zakupu nie byłam świadoma, ale teraz już jestem, wiec NIE POWTÓRZĘ ZAKUPU, ponieważ perfumy te należą do firmy, która testuje na zwierzętach. A tego nie popieram.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy

Mieszane uczucia

Sama nie wiem... Z jednej strony widzę efekt - pogrubione, podkręcone, głęboko czarne rzęsy (maluję 2 razy). Z drugiej strony, gdy przyjrzę się bliżej denerwuja mnie drobne grudki. Może jestem zbyt wymagająca ale trudno nie wymagać od tuszu za takie pieniądze. Odrobinke się osypuje ale nie powoduje podrażnienia wrażliwych oczu. Nie mam też problemów ze zmywaniem (zasługa odpowiednich preparatów zapewne).Niestety to raczej jeszcze nie TO.

11.01.2006
Dodam jeszcze, że jest bardzo wydajny i nie zasycha w opakowaniu. Mam go już ponad pół roku i wymazać nie mogę, mimo, że nie oszczędzam. Teraz, gdy jest mniej świeży nawet jakoś ładniej wygląda na rzęsach. Szkoda, że chyba nie można dostac go w Polsce (nigdzie nie widziałam).

Dobry,ale...

Wlasciwie nie planowalam zakupu tego tuszu,ale stalo.Przy okazji zakupow i Genrous maskara HR rowniez powedrowala do domu.Moje pierwsze wrazenie po uzyciu-ladnie rozdziela rzesy,modeluje je i nadaje glebie.Czarny kolorek jest taki intensywny jakiego dotad nie spotkalam.Ma fajna kremowa konsystencje,sliczne zlote opakowanie.Natomiast niewybaczlnie jest robienie ksera na gornych powiekach,zbyt maly efekt za pierwszym pociagnieciem.Do wymarzonego efektu musze nalozyc 3 warstwy.Mysle,ze tusz ten bedzie dobry na dzien a kiedy bedzie duzo czasu na wykonanie wieczorowego make-upu to rowniez sie przyda.Dobry dla kobietek,ktore nie lubia efektu sztucznych rzes tylko ladny i staranny makijaz.

Make up no make up H&M

poprawny+

Używałam już całe mnostwo tuszy do rzęs, ale jak dotąd nie znalzałam "tego jedynego". Mialam jednak nadzieje, ze ten tusz pomoze mi w spelnieniu oczekiwań, ale jeśli chodzi o mnie to niestety nie jest to. Tusz bardzo ładnie rozprowadza się, rzeczywiście oddziela każdą rzęsę od siebie, nie skleja i nie tworzy grudek. Jak dla mnie za delikatnie pogrubia, odrobinę wydłuża rzęsy. Wymarzony efekt uzyskałam dopiero po nałożeniu trzech warstw, to trochę za dużo ... Ma jedną fatalną jak dla mnie wadę, bardzo cięzko zmywa sie, pozostawiając czarne obwódki.
Zobaczymy, jak będzie sprawdzał sie po miesiącu.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie
Recenzja: ...

świetny efekt

Efekt wcale nie różni się od tego jaki daje tusz Faux Cils YSL. Rzęsy są rozdzielone, mocno podkreślone, oko "otwiera się" i staje bardziej wyraziste. Kosmetyk znacznie wydłuża i pogrubia rzęsy. Świetnie sprawdza się przez cały dzień - nie osypuje się, makijaż wygląda tak samo jak zaraz po aplikacji. Mam tusz w kolorze ciemnego brązu, który na rzęsach wygląda niemal jak czarny.

nawet OK

przetestowalam X rodzajow tuszow do rzes - ten przynajmniej od reszty markowych maskar odroznial sie tym, ze lekko pogrubil rzesy i otworzyl oko - to dzialanie daje mu plus, gdyz wiele tuszow po prostu "poczernia" mi rzesy, a nie tego oczekuje. Znam jednak lepsze maskary, dlatego - nie mogac dac trzy i pol gwiazdki, daje trzy - cztery bylyby jednak nieco na wyrost

polecam

Dostałam go z Niemic , gdzie jego cena jest niższa niż w Polsce , co niewątpliwie jest istotne . Pomalowałam rzęsy jedną warstwą i od razu wiele osób zauważyło bardziej niż zwykle wyrazisty makijaż . Cudownie pogrubia i wydłuża rzęsy , nie osypuje się . Ładnie wygląda przez cały dzień . Polecam dla osób , które lubią wyrazisty makijaż .Problemy sprawia przy demakijażu , ciężko go usunąć ....

Ulubieniec :))))

Jest to mój ulubiony tusz do rzęs. Ma wszystkie te cechy,których oczekuje i których poszukuje w tuszach. Mam ciemną oprawę oczu, długie i wywinięte rzęsy, więc wszystkie tusze, które wydłużają lub/i wywijają rzęsy są dla mnie za delikatne jeśli chodzi o efekt. Lubię wyrazisty makijaż, co nie oznacza tuszu kapiącego z rzęs :) Stosowałam tusze Diora,Lancome i niestety żaden nie dorównywał temu HR. Po pierwsze rewelacyjnie pogrubia, rozdziela rzęsy, nie skleja ich, rzęsy są miłe w dotyku, nie osypuje się i nie rozmazuje. Wystarczy już jedna warstwa żeby oko "się otworzyło". Mam kolor czarny, który jest naprawdę czarny i pieknie otwiera oko. Po zastosowaniu dwóch albo trzech warstw na rzęsach nie pojawiają się owadzie nóżki. Jeśli chodzi o efekt to podobny dawał tusz pogrubiający Loreala, ale ten pięknie rozdziela rzęsy i nie tworzy tych owadzich nóżek nawet, jak mamy już dłużej ten tusz. Polecam wszystkim osobom, które oczekują takiego właśnie efektu:) Niestety teraz jest połowa stycznia i jakoś moje rzęsy nim pomalowane nie robią na mnie już takiego dobrego wrażenia :(( Może się przyzwyczaiłam , a może mam zbyt duże wymagania ??? Znowu minął czas jakiś, mamy koniec roku, ja w tym czasie przetestowałam kilka innych tuszy w tym podobnego w działaniu Diora Diorshow i wracam potulnie do Helenki ;) I dodaje gwiazdkę, bo to ideał na razie jesli chodzi o tusze dla mnie :) Jesli bedzie cos lepszego to ewentualnie zweryfikuje ocenę :)