Milk & Honey, Mydełko

Milk & Honey, Mydełko

Oczyszcza, nawilża i odżywia skórę dzięki proteinom mleka i ekstraktowi z miodu.

Tylko dla zapachu.

Jak w tytule: mydło można kupić, jeśli komuś odpowiada ten zapach. Mnie odpowiadał, więc kupiłam. Zapach mnie zadowala, ale reszta już nie bardzo:

- mydło wysusza skórę
- rozłazi się
- szybko się kończy
- jest drogie

Do mycia rąk się może i nadaje, ale radzę od razu mieć w pogotowiu jakiś krem nawilżający.

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: 2 kostki, całe

fe!

Co to jest????

TO nie jest mydło, nawet jak go używałam przyszły mi do głowy opowieści na temat drugiej wojny światowej.
Mydło twarde, maśli się, ciężko pieni a zapach? Obrzydlistwo!

Dawałam mu kilka szans w końcu wyrzuciłam:/

Używam tego produktu od:używałam przez przez kilkanaście kapieli
Ilość zużytych opakowań:nieskończone 1

jak mydło

Zwykłe mydło ktore oczyszcza skore, dobrze sie pieni i nie wysuszyło mojej skory. Mojej mamie sie zapach nie podobal stwierdzila, ze smierdzi jak apteka no, ale to jej zdanie mi sie podobał. Wiecej nie kupie jest tyle mydel na rynku, ze jest w czym wybierac.

Używam tego produktu od:dawno temu

Agnieszka Broda błędy w makijażu 01

dobre

Bardzo ładny, nie przesłodzony zapach.

Mydło jest twarde (nie lubię takich maziających się, trochę wilgoci a potem cała mydelniczka jest upaprana, a mydło nie do użytku), poręczne, dobrze się pieni, dobrze spłukuje.
Skóra jest oczyszczona i delikatnie pachnie.

Po umyciu nie mam wrażenia że skóra jest ściągnięta, więc może jednak trochę odżywia? Niestety mam zbyt suchą skórę, żeby funkcjonować bez porządnego balsamu do ciała...

Bardzo je lubię. Cena mi nie przeszkadza - zawsze czekam na promocję i kupuję te mydełka hurtowo :)

Używam tego produktu od: daaawna
Ilość zużytych opakowań: dużo.

korzystne

Do produktów z tej serii mam stały dostęp, bo moja mama od lat jest ich wierną fanką. Zawsze stoją w naszej łazience. Oceniam je hurtowo, więc część mojej recenzji będzie się powtarzać przy innych produktach.
Ich największy plus to oczywiście zapach- śliczny, cieplutki, luksusowy ;) Ale jak dla mnie z miodem i mlekiem to on ma niewiele wspólnego.
Mydełko jest dobre, ale bez rewelacji. Pachnie intensywnie. Ja używam go oczywiście tylko do rąk. Nie wysusza ich, ale też nie pielęgnuje jakoś rewelacyjnie. Wolę wersję w płynie.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: dużo

przyjemne

jak na mydło mleczno-miodowe, za którymi nie przepadam, to jest bardzo dobre. zapach ma przyjemny, konsystencję odpowiedną, jest wydajne. a dzięki właśnie temu mleku i miodowi;) doskonale nawilża skórę

Używam tego produktu od:rzadko

Do rąk ok

Mydła używam tylko do rąk. Do ciała używam żeli do mojej problematycznej skóry.
To mydełko lubię. Pozostawia dłonie gładkie i nieprzesuszone. Delikatnie pachnie, jak na mój gust pudrowo i słodko. Nie roztapia się w mydelniczce. Lubię go ale bez rewelacji. Kupię go tylko w promocji bo trochę przesadzili z regularną ceną.

Używam tego produktu od:paru tygodni

fajne

Sporej wielkości mydło, wydajne. Dobrze się pieni, nie wysusza, ma kremową konsystencję. Nie rozmięka w mydelniczce. Zapach tej serii - słodki, nieco duszący - raczej mi się nie podoba.

Używam tego produktu od: ok. 1 mies.

no mydlo

Zapach niespecjalny, jaki taki sztuczny, a w dodatku duszacy i drazniacy w przypadku blizszego kontaktu z nosem. Pieni sie niezle, jest dosc kremowe. No ale generalnie to ejst po prostu zwykle mydlo, cena jest smieszna, zdecydowanie lepsze i kilka razy tansze jest Arko czy mydlo Rossmannowe.

Fajnye

Fajne ale bez rewelacji. Mydełko nawet ładnie pachnie, dobrze się pieni, nie podrażnia i nawilża skórę.
Jest wydajne. Kuszę się na nie w czasie promocji - 3 złote to nie dużo jak za takie mydełka :)

poprostu dobre

poprostu dobre,dość delikatne mydełko.Ladnie pachnie,dobrze sie pieni,może troszeczkę za szybko rozmięka ale pozatym jest ok.Zasługuje na *** z +.Jest przyjemne,ale właściwie żadnyc efektów specjalnych.Można spróbować.

delikatne

Mam mydełko Milk&Honey, ale w tekturowym pudełku (100 g) - to chyba to samo?
Jest łagodne, nie wysusza skóry, wydajne. Zapach zachwycił mnie w opakowaniu, ale już podczas użycia nie jest taki piękny. Dobrze się pieni i bezproblemowo spłukuje.
Nie kupię więcej, bo w tym przedziale cenowym jakoś bardziej pasuje mi Dove.