Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Pro, Program do Pielęgnacji Stóp, Krem na pękającą skórę

Pro, Program do Pielęgnacji Stóp, Krem na pękającą skórę

Cena już od 24,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Preparat uzupełnia niedobór substancji odżywczych, regeneruje oraz aktywnie wzmacnia strukturę skóry. Dodatkowo intensywnie zmiękcza naskórek i skutecznie zapobiega pękaniu i nadmiernemu przesuszaniu skóry pięt.

Rozczarowanie

Spodziewałam się po nim naprawdę spektakularnych efektów...
W koncu jest z serii PRO a ta docelowa miałaby być dedykowana do gabinetów kosmetycznych. Mam ogólnie spory problem z pękającą skorą na piętach, mocno wysuszoną i zwłaszcza zimą podrażnioną-zazwyczaj używam kremów do zadań specjalnych bogatych w wysokie stężenia moczniku, olejki, glicerynę itd.
Póki co u mnie rządzi Oxedermil i nic go chyba nie zdetronizuje. Po kremie Ziaji obiecywałam sobie wiele ale okazał się za słaby. Na pękające pięty sobie nie poradzi, dla normalnej skóry, jako krem pielęgnacyjny będzie jak znalazł ale do zadań specjalnych będzie niestety nieco za słaby.

Plus za higieniczną butlę i wielką pojemność!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1414601].usefull || 0 }}% pomocna.

Skuteczny i wydajny

Używam go regularnie już od kilku lat. Kończy mi się.... co kilka miesięcy. I to jest w sumie największy plus. poza tym naprawdę działa. Z natury mam dość mocno rogowaciejącą skórę na piętach, a ten krem dość ładnie ją zmiękcza. Właściwie nie pękają mi po nim wcale pięty, a pumeksu muszę używać zaledwie raz na kila tygodni (w lecie wiadomo częściej). Minus jest taki, że jak już się skończy, muszę iść do sklepu firmowego Ziaja. No i skład mógłby być ciut lepszy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1274081].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie polecam

Moje stopy są bardzo wymagające, ale oczywiście kluczem do sukcesu jest regularna pielęgnacja. Przy codziennym (a przy najmniej co drugi dzień) peelingowaniu i nawilżaniu, wyglądają całkiem schludnie;)

Krem Ziaja jest bardzo wydajny i oczywiście kocham to opakowanie. Na tym koniec plusów.

Bardzo słabo nawilża, powiedziałabym, że wręcz minimalnie. Jest to drugi krem w moim życiu, który nie radzi sobie z piętami.
Opakowanie ogromne, więc naprawdę się namęczyłam, zanim się skończył i mogłam sięgnąć po coś innego.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1184483].usefull || 0 }}% pomocna.

depilacja bikini rodzaje

świetnie się wchłania i zapobiega pękaniu

Krem jest bardzo intensywny
dobrze się wchłania
zapobiega pękaniu
jest bardzo wydajny
nawilża skórę

Krem zawiera w swoim składzie elementy, których nie mają produkty wielu firm. Poza tym 150 ml nie kosztuje więcej niż 20 PLN. Jest to preparat do uzytku profesjonalnego, można powiedzieć, że jest to koncentrat a nie krem. Czego więcej chceić???

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[545816].usefull || 0 }}% pomocna.

może być

Nawet jeszcze nie jestem w połowie opakowania, a używam go od wielu tygodni. Takie duże opakowanie może być fajne jak kosmetyk przypadnie do gustu. Tutaj mam kilka zastrzeżeń.
Krem pachnie delikatnie, zawiera cytrusową nutę. Jest raczej płynny, bardzo lekki. Jak dla mnie za lekki - po chwili się wchłania i praktycznie nie czuć, że stopy zostały posmarowane.
Używam go zapobiegawczo - kilka wieczorów w ciągu tygodnia, czasem zmieniam na inny krem. Od czasu, gdy zaczęłam go stosować nie maiłam większych problemów z pękaniem skóry.
Nie do końca jednak jestem zadowolona, ponieważ krem nie chroni przed narastaniem twardej suchej skóry. Powinien co najmniej mocniej zmiękczać i pozostawiać stopy ze skórą aksamitną.
Pewnie drugi raz nie kupię, bo to przygoda na kilka miesięcy.

Używam tego produktu od:2-3 miesiące
Ilość zużytych opakowań:ciągle pierwsze

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[264024].usefull || 0 }}% pomocna.