Professional Mascara with Silk (Tusz wydłużający i pogrubiający)

Professional Mascara with Silk (Tusz wydłużający i pogrubiający)

Tusz zawiera naturalny jedwab, który ma pielęgnować rzęsy i nadać im elastyczność i połysk, wydłuża je i pogrubia. Dodatkowo zaopatrzony jest w szczoteczkę do czesania brwi i rzęs.

Cena: 17,69zł / 10ml
/s/

Generalnie na tak :)

Przez moje rzęsy przewinęło się już kilka tuszy różnych marek. Manhattan wywarł na mnie lepsze wrażenie, niż droższe tusze (w szczególności l\'oreala). Na szczoteczce jest wystarczająca ilość produktu, fanie się go nakłada. Nie kruszy się ani nie skleja rzęs. Do zwykłego, codziennego użytku tusz jak znalazł :)

Plusy
+ nie skleja rzęs
+ nie kruszy się
+ ładny zapach
+ dobra konsystencja, na rzęsach nie zostają "babole"

Minusy
- nie schnie ekspresowo (da się przeżyć jednak czasem z roztargnienia można zepsuć sobie makijaż)

Ilość zużytych opakowań: 1 niepełne

Idealny.

Wśród wielu wypróbowanych tuszy wszelakich marek ten jest jedynym, który nie ma ani jednej wady.
To był mój pierwszy tusz, jaki w ogóle stosowałam. I po wielu zmianach na inne (z nadzieją, że znajdę coś jeszcze lepszego) i tak okazał się najlepszy:
+ nie skleja rzęs, nawet przy nałożeniu dwóch warstw
+ bardzo, bardzo wydajny, ale używam go okazjonalnie - nie przy każdym wyjściu z domu...;)
+ jedwab dobrze wpływa na kondycję rzęs
+ szczoteczka - nie trzeba \'obierać\' jej z nadmiaru tuszu
+ nie kruszy się
+ wiem, że wielu dziewczynom zapach nie odpowiada, ale jak dla mnie jest świetny!
+ niska cena
+ nie podrażnia oczu - nawet przy noszeniu soczewek

Jednym słowem - ideał. :)

Używam tego produktu od: około pięciu lat
lość zużytych opakowań: trzy

I tak i nie

Kupiony podczas ostatniej promocji -40%.
Skusiły mnie szczoteczka i grzebyk idealne do czesania brwi :P
Sam tusz był bardzo, bardzo rzadki, przez co obciążał rzęsy, nie wydłużał, nie pogrubiał i dodatkowo je sklejał. Początkowo pomyslałam, że ta maskara to kompletne nieporozumienie.
Na szczęście po upływie kilku tygodniu, po kilku podejściach, gdy tusz lekko się wysuszył, okazał się być całkiem znośnym produktem, dobrym dla lekkiego podkreslenia rzęs, bez szaleństw, bez spektakularnych efektów, na co dzień w sam raz.
Jedno jednak wiem- nie kupię go ponownie.

Używam tego produktu od: Ojj długo
Ilość zużytych opakowań: Wciąż pierwsze

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Ujdzie.

Wielki + za dodatkową szczoteczkę.
Mascara sama w sobie szału nie robi. Rozczesuje rzęsy i je delikatnie podkręca i pogrubia.
Jest wydajna.
3 gwiazdki, ponieważ porównuję ją z tuszami od MF, w których jestem zakochana ;) i wypada nieco gorzej.

Ilość zużytych opakowań: nieskończone 1

idealny na co dzień!

Najlepszy tusz jaki dotychczas miałam, kupiłam go kilka lat temu z polecenia przyjaciółki i ze wzgledu na niską cenę. od tamtego czasu zużyłam wiele opakowań różnych tuszy, ale ciągle powracam właśnie do tego z Manhattanu.

Wg mnie ma same zalety:

-wygodna szczoteczka (w wielu tuszach mam tak, że na szczoteczce jest tak dużo produktu,że nie jestem w ztanie go nałożyć jeżeli nie zbiorę ze szczoteczki tego nadmiaru)

-nie skleja rzęs

-jedwab w nim zawarty może nie sprawia, że moje rzęsy są dwa razy dłuższe i grubsze, ale z pewnością ich nie osłabia (co się dzieje bardzo często przy innych tuszach)

-wydajny (opakowanie starcza mi naprawdę na baardzo długo)

-dodatkowa szczoteczka (nie jest ona dla mnie jakoś bardzo istotna, ale czasem się przydaje)

pół gwiazdki odejmuję tylko za to, że ciężko mi nim uzyskać tzw. "spektakularny" efekt, idealnie nadaje się do codziennego makijażu, natomiast na większe wyjścia muszę się tochę pomęczyć

Używam tego produktu od: ponad 3 lata
Ilość zużytych opakowań: właśnie skończyłam 3 opakowanie

Dobry tusz

Tusz nie skleja moich rzęs,nakładam go dwukrotnie,ale nie uznaję tego za wadę.Mi nigdy się nie rozmazał,ani zaraz po malowaniu,ani przy deszczowej pogodzie.Może dlatego że mam super długie rzęsy i potrzebuję tylko lekko je podkreślić,dla mnie jest idealny,wolno schnie na rzęsach,ale przez dwie minuty po pomalowaniu bez trudu mogę się powstrzymać od intensywnego mrugania.W mojej opinii to bardzo dobry produkt

Najgorszy jaki miałam

Kupiłam ten tusz ze względu na mój sentyment do marki Manhattan i zawartość jedwabiu, który chciałam wypróbować. Pomimo tego, ze tusz dobrze się nakłada i rzęsy faktycznie są bardziej miękkie, żaden inny tusz nie rozmazuje się tak okrutnie jak ten. W związku z tym wyjście z domu w tym czymś na rzęsach to makijażowe sepuku. Po prostu się nie da - efekt pandy murowany! BTW, szczoteczki użyłam raz, tylko dlatego, że była, a nie dlatego, że była potrzebna. Generalnie nie polecam, ja z całą pewnością już go nigdy nie kupię.

Ilość zużytych opakowań: jedno (w trakcie)

Trudna przyjaciółka

Myślę, że wiele kobiet tak ma, że po pierwszym użyciu nowego tuszu ma cichą nadzieję na efekt jak z reklamy, a w lustrze widzą "nieco bardzo" odmienną rzeczywistość.
Co prawda nie spotkałam jeszcze reklamy tuszu z Manhattanu, ale refleksja nasunęła się po przeczytaniu mnóstwa krytycznych uwag odnośnie tego produktu, ale też mocnej krytyki wielu innych tuszy różnych firm.

Nie powiem, że ten tusz to ideał, ale uważam, że nazywanie go okropnym czy beznadziejnym to też przesada.

* zapach - ok, odpychający, ale ja go poczułam dopiero wtedy, gdy przystawiłam szczoteczkę do nosa, a przyznacie panie, że tego rodzaju kosmetyk nie musi pachnieć jak francuskie perfumy, żeby był skuteczny

* konsystencja - rzadka, to fakt i przez to dla lepszego efektu trzeba go nałożyć kilkukrotnie, ale przez to i przez skład tuszu (jedwab) rzęsy nie zamieniają się w skorupę, lecz są zaskakująco miękkie!! Tutaj duży plus dla tego produktu. Jeszcze nie miałam tak miękkich rzęs po wytuszowaniu.

* szczoteczka - moim zdaniem bardzo dobrze rozdziela rzęsy, tak że dodatkowe szczoteczki uważam za niekoniecznie potrzebne

* efekt - u mnie zauważalne wydłużenie rzęs, a pogrubienie raczej minimalne; ogólnie efekt całkiem naturalny, więc nie jest to tusz dla zwolenniczek mocnego podkreślenia i za słaby do wieczorowego makijażu

*nie zauważyłam, zeby się kruszył

* MINUS - żeby nie było, że pieję z zachwytu - jest niestety powazny minus - jak dla mnie tusz bardzo długo schnie i mam też obawy co do jego trwałości w gorące letnie dni (a konkretnie obawiam się lustrzanego odbicia pod oczami;)

Ogólnie tusz jest w porządku, ale ze względu na ostatni punkt raczej nie kupię go ponownie, ale ten obecnie posiadany w miarę możliwosci zużyję.

Używam tego produktu od: tygodnia

Nędznie...

W sklepie skusiłam się grzebykiem do rozczesywania, jednak jest on totalnie nieporęczny i do tego tuszu zupełnie niepotrzebny.
Przy aplikacji bardzo szczypią oczy. Tusz ma drażniący zapach (który po nieco ponad miesiącu zmienia się w mały smrodek) oraz rzadką konsystencję przez którą efekty są bardzo mizerne. Trzeba nałożyć wiele warstw dla jakiegokolwiek widocznego podkreślenia rzęs. No i dodatkowo trzeba uważać żeby się nie rozmazać (bardzo długo wysycha).

Słaby.

Do zakupu podkusił mnie ten grzebyczek i fakt, że tusz zawiera w sobie jedwab. Wydobycie szczoteczki conajmniej kłopotliwe, więc i tak jej nie używam. Nie podoba mi się jego bardzo intensywny zapach. Na początku aplikacji lekko szczypały mnie oczy od niego. Nie pogrubia, ani nie wydłuża rzęs, ale też nie skleja, ani nie pozostawia grudek. Efekt bardzo mizerny jak za tą cenę. Więcej go napewno nie kupię.

Ilość zużytych opakowań: mam nadzieję, że kończy się pierwsze i ostatnie opakowanie

Całkiem całkiem

Miałam go dawno temu i byłam nawet zadowolona. Zwłaszcza z tej szczoteczki. To był mój pierwszy tusz do rzęs i spisał się całkiem ok. Dziś używam lepszego, ale ten też miło wspominam ;)

Używam tego produktu od: dawno to było
Ilość zużytych opakowań: kilka

Bardzo fajny

Co prawda czegoś innego spodziewałam się po tym tuszu, ale tak czy siak mile mnie zaskoczył, to bardzo fajny tusz dający naturalny efekt.

Tusz nie skleja mi rzęs i jest naprawdę fajny. Rzęsy są ładnie podkręcone, lekko wydłużone i pogrubione. Naprawdę ładnie i naturalnie wyglądają.

Jedyną jego wadą jest to, że trzeba go najmniej dwa razy nakładać, żeby otrzymać mocniejszy efekt, ale to da się przeżyć :).

Do tego fajny grzebyk i szczoteczka do brwi. To pierwsze jednak nie jest jakoś specjalnie potrzebne bo jak się odpowiednio wymanewruje szczoteczką od tuszu to rzęsy nie są posklejane.

Kosmetyk dla dziewczyn, które lubią naturalny makijaż. Polecam.

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie 1