Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Top Choice, Stone Eye Lids (Ozdoby na powieki)

Top Choice, Stone Eye Lids (Ozdoby na powieki)

Nie chcą się trzymać,ale...

Kupiłam sobie te paseczki aby fajnie wygladaly na powiece na weselu,ale na szczescie kupilam 2 komplety,aby najpierw zrobic makijaz probny.I co?? Nie dosc ze ciezko bylo przykleic to jeszcze odpadly po 2 mrognieciach.Ale uparlam sie ze bede je miec na weselu i kupilam klej do sztucznych rzes i na nim przykleilam.Naprawde rewelacja,trzymalo sie do konca.A potem az ciezko bylo usunac.Wiec dopiero rano na drugi dzien sie z tym pobawilam,wystarczyl plyn do demakijazu.
Jak macie ochote na te ozdobe to koniecznie klejcie na klej do sztucznych rzes(ja tanio kupilam:chyba 2 zl)

Używam tego produktu od:tylko 2 razy

śmiechu warte

Udało mi się to przykleić do jednej powieki,bo na drugiej marszczyło się niemiłosiernie, folia była widoczna co wyglądało żałośnie, usilne próby poprawienia paseczka nie powiodły się i musiałam z błyskotek zrezygnować :) na mojej powiece wytrzymały ok 7 minut :) Na zdjęciu - efekt powalający, na powiece- mierny.

duża tragedia

ojojoj... kupiłam przed imprezą, chcąc olśnić wykończeniem makijażu w postaci kamyczków na powiece, zabrałam się do naklejania jak do operacji, zgodnie z "regulaminem", niestety kamyczki (w sumie pasek z kamyczkami) marszczą się na powiece i odklejają, zanim zdąży się mrugnąć. Ze zdjęciem na opakowaniu efekt prawdziwy nie ma NIC wspólnego. Porażka.

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 02

może być

Oszałamiających efektów nie zauważyłam. Niełatwo można to było założyć, łatwo było zdjąć, wytrzymało prawie całą imprezę do końca, choć jeden element minimalnie sie odkleił. Szkoda, że na obrazku wyglądało to dużo ładniej, a w rzeczywistości dość skromnie (miałam cztery różowe kwiatuszki i 2 kreski z paciorków), na obrazku dziewczyna miała zupełnie inne ozdoby ot co. Chciałabym, żeby podobne ozdoby były jak biżuteria i dodawały kunsztu całemu makijażowi. Te nie sprawdzają się w tej roli.