Herbal Essences, Bio:renew, Regeneracyjny szampon do włosów `Olejek arganowy z Maroka`

Regeneracja. Szampon Olejek Arganowy z Maroka. Herbal Essences bio:renew z cennym antyoksydantem pomaga oczyszczać i chronić Twoje włosy przed tym wszystkim, do czego przyzwyczajają się wraz z upływem czasu.

Rezultat? Miękkie, swobodnie układające się włosy.

Herbal Essenes bio:renew.

Ten szampon powstaje w fabryce dysponującej zielonymi certyfikatami, które gwarantują, że energia użyta do jego produkcji została zrównoważona wiatrową energią odnawialną.

0% Barwników, glutenu. Zrównoważone pH . Bezpieczny dla włosów farbowanych.

Wykorzystała: kilka próbek

Ładnie pachnie, ale niestety ten produkt nie jest dla mnie

Skusił mnie ładny zapach, włosy po myciu miękkie, pachnące. Dobrze się układają. Jednak skóra głowy po tym szamponie bardzo mocno mi się pociła, kropelki potu na czole, karku. Po zmianie szamponu problem ustąpił. Dość wysoka cena.

To działa!

Podejście do szamponów zawsze miałam takie, że skoro mają kontakt ze skórą głowy bardzo krótko (przez około 2-3 minuty) to przecież nie są w stanie włosów ani zregenerować, ani odżywić.
Oj, jakże się myliłam! Już po pierwszym zastosowaniu Herbal Essences z olejkiem arganowym zauważyłam, że włosy są jakby bardziej miękkie, lepiej się układają po wysuszeniu i wyglądają zdrowiej. Sam szampon jest bardzo lekki, nie obciąża włosów, fajnie się pieni i przyjemnie pachnie :) Chyba zmienię podejście do szamponów ;)

Marokańskie wspomnienie

Szampon wydajny, gęsta konsystencja, bardzo przyjemny zapach z wyraźną nutą olejku arganowego, który utrzymuje sie na włosach przez kilka godzin po umyciu. Zdecydowanie sprzyja odprężeniu i relaksacji zwłaszcza po ciężkim dniu. Umiarkowanie się pieni, łatwo spłukuje. Nie przetłuszcza i nie wysusza włosów. Włosy dobrze się układają, sprawiają wrażenie zdrowych i zregenerowanych zarówno u nasady jak i na końcówkach. Nie powoduje łupieżu. Nie wywołał u mnie żadnej alergii, nie podrażnił skóry głowy. Prawdopodobnie jest to zasługą naturalnych składników użytych do produkcji szamponu. Opakowanie eleganckie i bardzo poręczne. Produkt warty polecenia. Na pewno w przyszłości go zakupię. Opakowanie duże i bardzo wydajne. Otwieranie opakowania w trakcie kąpieli nie sprawia żadnych trudności. Cena adekwatna do jakości. Szampon powszechnie dostępny w większości sklepów i drogerii. Teraz z chęcią przetestuje inne produkty z tej serii.

Super produkt

Jestem bardzo zadowolona z szamponu i odżywki tej firmy. Już po pierwszym użyciu zauważyłam, że włosy są w dotyku miękkie i gładkie, a nie suche i szorstkie. Dodatkowy plus za zapach. Na pewno zakupie ten produkty ponownie.

na taki szampon czekałam..

jestem ostrożna w zakupie nowych produktów do włosów ponieważ po wielu szamponach swędzi mnie skóra głowy.. zachęcona tak pozytywnymi opiniami postanowiłam zakupić szampon regeneracyjny z olejkiem arganowym z Maroka. Moje włosy poddawane są procesom farbowania wiec dobrej regenracji nigdy dość. Od pierwszego użycia jestem meeega zadowolona! Włosy miękkie, puszyste ale jednak ujarzmione rozdwojone końcówki, nawilżone i do tego ten przepiękny zapach! przypomina mi trochę meskie perfumy ale ja akurat lubię takie tony zapachowe w kosmetykach. Zapach ten mimo, że używam innych kosmetyków również z intensywnym zapachem jest najbardziej wyczuwalny i utrzymuje sie na długo. A co w tym wszystkim najważniejsze, nie swędzi mnie po nim głowa ani w żaden sposób mnie nie uczula. Włosy po nim są przyjemne i łatwo sie rozczesują.

Mnie nie przekonał...

Dostałam go w jednym z beauty boxów, niestety moje trudne, bardzo zniszczone włosy nie przyjęły go przyjaźnie. Efektu regeneracji nie zauważyłam wcale, a używałam szamponu i odżywki z tej samej serii. Miałam wrażenie, że po umyciu włosy są oklapłe i wyglądają na tłuste. Trzeba przyznać, że pięknie pachnie i jest wydajny, co dla mnie akurat plusem nie było, bo baaaardzo się już z nim męczyłam przy samej końcówce.

Delikatny i wydajny

Dobry szampon oczyszczający - ale bardzo delikatnie. Włosy są sypkie, przetłuszczają się tak samo. Czekam co będzie po dłuższym stosowaniu.
Podoba mi się to że po rozczesaniu włosy są śliskie, sypkie i delikatnie błyszczące. Mam nadzieję że jakoś przedłużę ich świeżość z tym szamponem :)

Herbal Essences - szampon

Szampon Herbal Essences posiada przyjemny zapach oraz odpowiednią konsystencję, która dobrze rozprowadza się na włosach. Kosmetyk znajduje się w poręcznym opakowaniu. Szampon bardzo dobrze oczyszcza włosy. Przy regularnym stosowaniu wraz z odżywką włosy są wyraźnie odżywione. Polecam!

Używa produktu od: próbka

Herbal Essences Bio szampon

Włosy po umyciu stały się bardziej nawilżone, odżywione. Zauważyłam że lepiej się układają. Włosy są mniej zniszczone i mniej lamliwe. Zauważyłam również że lepiej się rozczesuja i układają.

Szampon

Szampon ma gęstą konsystencję i bardzo przyjemny, subtelny zapach. Włosy jeszcze długo po umyciu pięknie pachną i są miękkie w dotyku. Nie puszą się, ale też nie są obciążone.

Herbal Essences, Bio:renew, Regeneracyjny szampon do włosów

Szampon bardzo dobrze sie pieni, łatwo rozprowadza się po włosach, jest mega wydajny. Zapach jest kuszący, przenosi w ciepłe kraje. Po umyciu moje włosy są delikatne, lśniące, miękkie i puszyste. Opakowanie jest poreczne, duża butelka starcza na długo.

Używa produktu od: próbka

Nie spodziewałam się takiego efektu!

Liczyłam na kolejny średni, niczym nie wyróżniający się szampon, ale bardzo się pomyliłam :) Szampon świetnie się pieni, jest wydajny, dobrze domywa nawet oleje. Włosy po jego użyciu są miękkie i wyraźnie gładsze.

Jedyny minus - choć dla niektórych to zaleta - to mocno intensywny zapach. Choć ładny i utrzymuje się na włosach, to tego typu produkty wolałabym bezzapachowe.