Johnson's Baby, Bedtime, Bath (Płyn do kąpieli na dobranoc)

Johnson's Baby, Bedtime, Bath (Płyn do kąpieli na dobranoc)

Kojąca kąpiel na dobranoc o zapachu lawendy i rumianku.
Sprawia, że kąpiel staje się dla dziecka jeszcze większą przyjemnością i pomaga mu spokojnie zasnąć. Dodaj łagodnego płynu do kšpieli Johnson's baby z formuąš "no more tears" do ciepłej wody, a uwolnisz aromat lawendy i inne naturalne ekstrakty np. rumianek. Kojący płyn do kąpieli, który pielęgnuje nawet wrażliwą skórę dorosłych i pomaga odpocząć zmęczonemu ciału.
- tak łagodny, że może być stosowany dla dzieci już od pierwszego dnia życia
- jego łagodność została potwierdzona klinicznie
- o naturalnym pH

Skóra
wrażliwa
50 - 100ml, 100 – 250ml
płyn
pielęgnujące

No niestety.

Lubię kosmetyki dla dzieci, lawendę i ... dobra książkę.
Jednak tego produktu nie mogę polecić. Co prawda nie jest zły jednak znacznie odbiega jakością od pozostałych produktów z lawendowej linii.
Pachnie ładnie, ale tylko w buteleczce. Pudrową lawendą. Jednak podczas mycia zapach ulatnia się na tyle, że nie czuć już prawie nic. Płyn ma dość rzadką konsystencję i nie pieni się ładnie. Raczej ślizga się po ciele. Jest przez to niewydajny. Cena przy takiej jakości też nie zachwyca. Co prawda nie podrażnia, ani nie wysusza skóry. Jest łagodny ale już nie kupię.

Jest świetny

Próbowaliśmy wielu różnych rzeczy, żeby nasza maleńka zasypiala spokojnie. Na niewiele się to zdało... Koleżanka poleciła mi do wypróbowania ten płyn do kąpieli. I to był strzał w dziesiątkę. Nie wiem czy to chodzi o zapach czy jest w tym coś innego, ale działa. Po prostu działa ;) Płyn dodałam ostatnio do subskrypcji Supplitie dzięki temu nie muszę się martwić o zapas kosmetyków dla dzieciątka.

Używam tego produktu od: 2 mc-y
Ilość zużytych opakowań: 4 razy 400 ml

może być...

Żel zakupiłam w jakiejś promocji w SP, gdzie musiałam wydać szybko część punktów (inaczej by przepadły), a że wtedy nie miałam pomysłu i z produktów promocyjnych nic mi nie było potrzebne, to padło na to. Ładnie pachniał, duża pojemność i znalazł się u mnie ;)
Plusy:
- ładnie pachnie (tak kwiatowo-słodko)
- duża pojemność
- nie wysusza skóry
- pozostawia skórę czystą
Minusy:
- przelewa się przez palce, rzadki (ale w sumie to on jest do kąpieli, a nie pod prysznic)
- w związku z powyższym słaba wydajność
- za wysoka cena regularna
Czasem też myję nim włosy i twarz (wiem, skład nie zachwyca) - w miarę się nadaje, zwłaszcza do twarzy (świetnie domywa makijaż, no i ma formułę No More Tears :D - faktycznie, nie szczypie w oczy). Do włosów średnio - nie potrafię tego określić, ale są po nim jakieś dziwne, ale awaryjnie raz na jakiś czas można go do tego użyć;)
Nie kupię go raczej ponownie, bo szukam ideału.

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Świetny

Bardzo fajny kosmetyk. Łagodny, nie podrażnia skory - mój synek ma skórę atopową. Bosko pachnie (czasami podkradam go dziecku), nawilża i jest baaardzo wydajny. Dobrze się pieni i skutecznie myje - poradził sobie nawet z tatuażami z długopisu :-) Jak dla mnie produkt bez wad. Do ceny też nie mam zastrzeżeń Ogólnie polecam.

Używam tego produktu od: Roku
Ilość zużytych opakowań: 5 dużych opakowań

Lubimy

Bardzo lubie ten plyn do kapieli, zawsze stoi w lazience. Poczatkowo kupowalam go dla siebie, bo
uwielbiam sie w nim kapac - dla przeslicznego zapachu. Kapie tez w nim synka. Obawialam sie, bo dziecko malutkie, obawialam sie troche skladu J&J i ewentualnych alergii. Jednak dosyc szybko zaczelismy uzywac i nic zlego sie nie dzieje, a maly uwielbia kapiele.
Nie mamy problemow skornych i zadnych przykrych niespodzianek, wcale nie musze niczym smarowac go po kapieli. Plyn jest delikatny, nawet jesli tata niechcacy zaleje oczka podczas kapieli, to obywa sie bez placzu.
Nie jest jednak bez wad - wydajnosc. Trzeba nalac sporo by uzyskac fajna piane. Piana i tak nie pozostaje dlugo. Wlasciwosci myjace tez moglyby byc lepsze.

Jednak lubimy - uprzyjemnia nam kapiele wiec kupujemy.

Używam tego produktu od: dlugi czas!
Ilość zużytych opakowań: wiele!

dla mnie - SUPER!!

Cała ta seria jest SUPER!!! od kiedy urodziłam pierwsze dziecko i spotkałam się z tą serią to polecam ją każdemu!!!

bardzo ładnie pachnie
dobrze nawilża
delikatnie się pieni
dobrze dostepny kosmetyk

same zalety jak dla mnie!!!

Używam tego produktu od: 6 lat temu zakupiłam pierwsze opakowanie
Ilość zużytych opakowań: 2-3 opakowania

" Dobranoc " ma zapach lawendy :)

Pierwszy raz ten płyn do kąpieli kupiłam półtora roku temu, gdy synek skończył rok.
Wcześniej do kosmetyków tej firmy odnosiłam się z rezerwą, nasłuchałam się o ich alergizującym działaniu itd.
Ponieważ mój maluch nie ma skłonności do alergii, w końcu postanowiłam się odważyć i zaryzykować.
I nie żałuję :)

Zalety :
- sympatyczne i wygodne opakowanie w ślicznym kolorze
- zapach ( lawendowy, ale delikatny, widać, ze był tworzony z myślą o małych noskach )
- świetnie zmiękcza wodę
- nadaje się też do mycia ciałka
- nie podrażnia
- nie wysusza, a wręcz nawilża ( nie stosujemy już żadnych kosmetyków " po ", typu balsam, oliwka etc )
- jest kosmicznie wydajny, jedno opakowanie wystarcza na ok. pół roku !

Wada :
- mógłby się troszkę mocniej pienić ... choć w sumie nie wiem czy to wada, skoro kosmetyk przeznaczony jest nawet dla malutkich maluszków - w sumie to chyba zaleta :)

Myślę, ze ma szanse spodobać się nam i naszym dzieciom, jeśli weźmiemy pod uwagę, ze lawendowy zapach nie jest równy tabletce nasennej ;) Mnie wystarcza fakt, że wprawia w błogi nastrój ... od tego już tylko krok do smacznego snu.

" Dobranoc " ;)

Używam tego produktu od: synek używa od półtora roku
Ilość zużytych opakowań: właśnie zaczęłam 4

Dla maluchów

Kupiłam dla mojego synka.Na plus piękny zapach który długo utrzymuje się na ciałku-ale niestety zasypiania nie ułatwia.Jest dość wydajny nie podrażnia i nie uczula.Skóra jest dość miękka po kąpieli i nie przesuszona

Używam tego produktu od: używałam z 2lata temu
Ilość zużytych opakowań: 2 duże

nie polecam

Nie mam dzieci, sama używałam tego żelu, kupiłam sobie bo skusił mnie zapach :)

+ przyjemny zapach
+ wygodne opakowanie

- bardzo mało wydajny
- słabo się pieni
- nie nawilża
- właściwości myjące przeciętne
- stosunek ceny do ilości i braku wydajności = NIE OPŁACA SIĘ
- nie zauważyłam uspokajającego działania

GODNY POLECENIA

płyn sprawdza sie u mojego maluszka rewelacyjnie. pomimo, iż często słyszy się, iż prodykty tej marki uczulają w moik przypadku tak się nie stało. szczerze mówiąc obawiałam się tego, gdyż do 5 miesiąca życia mojego szkraba używałam całą serię OILATUM. jednak ze względu na dość wysoką cenę musiałam zrezygnować.płyn johnsons nie uczulił dziecka. jest wydajny.nie rozumiem mam, które piszą,że ten płyn jest nie wydajny. wystarczy mała ilość płynu do umycia całego ciąłka dziecka.starcza mniej więcej na miesiąc. dodam ,iż moje maleństwo ma problemy ze snem a ten płyn poprawił Jego jakość snu.czyli obiecywany przez producenta lepszy sen sprawdza się.

Ilość zużytych opakowań: 3x 500ml

Nie polecam

Stanowczo nie polecam, urzywalam plynu do kompieli i balsamu. skora mojego rocznego synka stala sie sucha i na dodatek na ciele pojawily sie czerwone suche krostki. Pozatym jak dla mojego malucha wogole nie pomagala w spaniu. A pozatym w skladzie nie ma zadnych naturalnych sklanikow. sama chemia...

Używam tego produktu od: 4 miesiecy

niezbyt dobry

plyn naprawde elegancko myl skorke mojej coreczki i zostawial bardzo ladny zapach jednak uczulal moja corcie :( bylam zmuszona go odstawic, niestety nie nadaje sie dla dzieci z alergiczna czy atopowa skora, teraz sama go uzywam poniewaz zostalo mi prawie cale opakowanie :)

Używam tego produktu od: 6 miesiecy