Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Creamy & Care Lipstick (Pomadka do ust)

Creamy & Care Lipstick (Pomadka do ust)

Pomadka łączy w sobie doskonałą kremowość konsystencji z właściwościami pielęgnacyjnymi. Jej wyjątkowa konsystencja sprawia, że usta mają nasycony kolor, a równocześnie czują się lekko i naturalnie.Kompleks nawilżająco - witaminowy zapewnia im pielęgnację, a filtry UVA i UVB ochronę. Przetestowana dermatologicznie.

Nie polecam.

Szminka ma bardzo kremową konsystencję, ale też i rzadką. Momentalnie zjeżdża z ust. Jest nietrwała i niewydajna. Brzydko pachnie, chemicznie, syntetycznie, jak " tanie" pomadki. Miałam dwa kolory i bardzo szybko odeszły w niepamięć.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1354831].usefull || 0 }}% pomocna.

Średnia

Kupiłam kilka sztuk w internecie.

+ cena
+ dostępność
+ śliczne kolory
+ nie podkreśla suchych skórek
+ przyjemnie się aplikuje

- dość szybko schodzi
- zostaje na sztućcach czy szklankach
- troszkę się rozmazuje na ustach

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1317501].usefull || 0 }}% pomocna.

Piękne odcienie, nie wysuszające ust

Kupiłam pomadkę na jednej z rossmanowskich promocji -49%. Zachęcił mnie kolor 34N (neonowy pomarańcz idealnie sprawdzający się do opalonej skóry)
Plusy:
- ładne kolory
- brak drobinek
- nie uwydatnia suchych skórek
- schodzi równomiernie
- kolor można stopniować
- dostępność
- zapach

Minusy:
- trwałość (jeżeli nie jem i nie piję to pomadka utrzymuje się nieźle)

Myślę, że za tę cenę otrzymujemy godny polecenia produkt, który nie przesusza ust, schodzi równomiernie i nie robi plam.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1004006].usefull || 0 }}% pomocna.
Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 02

Okropna

ZALETY:

-dostepność

WADY:
-brzydko pachnie
-kolor
-źle się rozprowadza,jest bardzo śliska
-nie zostaje długo na ustach
-szybko się ściera podczas jedzenia czy picia
-mało wydajna

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1002556].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo fajne pomadki z ładnymi kolorami :)

Kupiałam 2 pomadki z tej serii, 34N (pomarańczowa) i 57D (różowa). Kolory są śliczne, super wyglądaja na ustach i są wyraźne. Trochę szybko się zmywaja. Za taką pomadkę cena jest dość niska. Polecam!

Używam tego produktu od: 6 miesięscy, pomadki wolno się zużywają.
Ilość zużytych opakowań: 1 różowa i 1 pomarańczowa, używam codziennie na zmianę od 6 miesięscy i dalej mam połowę opakowania każdej z nich.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[987424].usefull || 0 }}% pomocna.

Średniaczek

Oceniam kolor 57 D-cukierkowy róż.

Plusy:
+ opakowanie (nie otworzy się w torebce)
+ zapach (mi kojarzy się z wanilią)
+ wygodnie się aplikuje
+ przyjemna konsystencja
+ dobra pigmentacja (z tym odcieniem trzeba trochę uważać przy nakładaniu, bo można przesadzić)
+ nie wysusza ust i nie uczula

Minusy:
- może zbierać się w załamaniach
- trochę kiepska trwałość

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[983231].usefull || 0 }}% pomocna.

Błysk!

+nie wysusza, a nawet odrobinę nawilża
+pięknie się błyszczy
+dobra pigmentacja
+dobrze się nakłada, nawet bez użycia pędzelka
+cudownie pachnie i kojarzy mi się z dzieciństwem(vibowit?)

-troszkę "wędruje kolor" przy ścieraniu się
- dość miękka, zostaje dziwny kształt po jakimś czasie użytkowania

Posiadam kolor delikatnie różowy 56I

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 1 całe, 1 do połowy

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[982814].usefull || 0 }}% pomocna.

jest ok

Kolor 95D nude

Kupiłam ją całkiem przypadkiem na alllegro cena ok. 7zł. Jestem z niej bardzo zadowolona.

+kremowa
+dobrze się rozprowadza
+nawilża
+usta mają ładny połysk
+cena
+równomiernie się zjada
+utrzymuje się na usta jak każda standardowa pomadka

Używam tego produktu od: pól roku

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[975462].usefull || 0 }}% pomocna.

Kolor 51G - super jakość i kolor

Oceniam kolor 51G- jasny chłodny róż. Mam kolekcje ze 40 szminek róznych firm i stawiam tezę, że jakość pomadki zalezy od koloru. Tak jest m.in. w MAC czy u YSL, kolor definiuje w duzym stopniu właściwości szminki w tym samym wykonczeniu, gdyż prawdopodobnie ma wpływ na skład produktu.
\\n
\\nJezeli chodzi o kolor 51G Manhattan - szminka jest naprawde świetnej jakości, dorównuje MAC , Dior, Collistar. Kremowa delikatna konsystencja, bardzo dobrze napigmentowana i kryjąca. Łatwo rozprowadza się na ustach, powlekając je cieniutka warstewką. Nasycenie koloru można stopniować. Szminka nie warzy sie na ustach, nie zbiera się w koncikach ust. Schodzi delikatnie, stopniowo i jest w maire trwała. Dla mnie dużym plusem jest to, że nie utlenia się za bardzo, kolor w ciągu dnia zmienia się odrobinkę. Zalezy mi na bardzo jasnym różu ktory rozjaśmi moje naturalnie ciemne usta i strasznie wkurza mnie, jak szminka za 100 zł albo i wiecej utlenia się w amarant. Przy kolorze 51G to się nie zdarzy. Wysusza neiznacznie, jest to do zniesienia, wystarczy pod spód linomag lub carmex. Jedna z moich ulubionych szminek na codzień, na zimę.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[968730].usefull || 0 }}% pomocna.

Za mało trwały, za co wielki minus.

Szukałam pomadki/szminki w konkretnym kolorze, przekopałam w drogerii (Rossmanie) każdą dostępną firmę i akurat kolor ten z Manhattanu najbardziej odpowaidał temu czego szukałam. Jakiś czas temu miałam puder tejże firmy i sugerując się dobrą jakością tamtego produktu pomyślałam, że pomadka też będzie świetnym wyborem. Zawiodłam się jednak. Co prawda na plus:
+ zapach (obojętny, nie drażniący)
+ cena
+ opakowanie (nie miałam z nim kłopotów, noszę ciągle w torebce i nigdy nic się nie stało)

Minusy:
- delikatnie wysusza
- TOTALNIE NIE TRWAŁA !
Na trwałości przy wyborze pomadek zależy mi najbardziej a tu zawiodłam się strasznie. Przy normalnej rozmowie (bez jedzenia/picia) pierwotny kolor utrzymuje się ok. godzinę choć "jakaś" barwa utrzymuje się przy takim trybie nawet do 3 h. Przy piciu czy jedzeniu natomiast zmywa się momentalnie.

Ilość zużytych opakowań: 1/4

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[968726].usefull || 0 }}% pomocna.