Lait Demaquillant Douceur (Delikatne mleczko oczyszczające do twarzy i oczu)

Lait Demaquillant Douceur (Delikatne mleczko oczyszczające do twarzy i oczu)

Mleczko do oczyszczania o konsystencji delikatnej śmietanki. Skutecznie i dokładnie usuwa makijaż twarzy i oczu, zapewniając skórze uczucie pełnego komfortu. Zawiera wapń o działaniu wzmacniającym oraz kompleks Hydra - Witaminowy o działaniu łagodzącym i ochronnym. Odpowiednie dla wszystkich rodzajów cery w przedziale od normalnej do suchej.

Szczerze odradzam

Lojalnie uprzedzę: nie jestem fanką demakijażu przy użyciu mleczka. Czuję się niedomyta, tłusta, pokryta czymś i w życiu nie posmarowałabym się kremem bez wcześniejszego użycia wody i przyzwoitego żelu do mycia twarzy. Tym niemniej, otrzymawszy Diora w prezencie, podziękowałam darczyńcy, i pomyślałam: może wreszcie skończy się moja mleczkowa ignorancja? Może Dior mnie przekona ile traciłam?

Niestety, jeśli czymś mnie zaskoczył, to tylko negatywnie. Uważam ten produkt za totalne nieporozumienie. Delikatny?? Nie mam wrażliwej skóry, ani wokół oczu ani nigdzie, ale Diorowi udało się wywołać piękne łzawienie! Poza tym z tuszem zupełnie sobie nie radzi - wytwornie go rozmazuje, i tyle. Trzeba porządnie potrzeć oko, żeby pozbyć się tuszu (wersja niewodoodporna). Do demakijażu twarzy zużyłam mnóstwo płatków kosmetycznych - po to, żeby na koniec wyszorować się wodą i Iwostinem ...

Kilka kolejnych podobnych w skutkach prób skutecznie zniechęciło mnie do tego kosmetyku. Mama była bardziej wytrwała, i tylko dzięki niej dobiłyśmy do połowy butelki.

Dno...

Chyba nigdy się tak nie przejechałam... za mleczkami przepadam średnio, moja kapryśna skóra toleruje jedynie mleczka AA i Biothermu, więc tak naprawe nie wiem co mnie skusiło do kupna tego... może właśnie ta obietnica delikatności? Która okazuje się kompletnym łgarstwem. Ten kosmetyk bardzo silnie podrażnił mi skórę, dość dobrze usuwa makijaż z twarzy ale wszelkie próby usuniecia makijażu z oczu kończyły się płaczem, świądem i obrzękiem! Łzy zaczynały mi leiceć nawet gdy zmywałam make up z policzków :(. Dlatego wg mnie zdecydowanie odradzam zakup, zważywszy cenę - mozna kupić dużo tańszych i znacznie delikatniejszych preparatów :fou:

niespecjalny

Szczerze mówiąc niczym nie różni się od innych, kilkakrotnie tańszych mleczek.Dobrze zmywa, jednak - niestety- podrażnia oczy. :(Nie kupię po raz drugi.

depilacja jak się przygotować

średnie

Za tą cenę spodziewałam się wyższej jakości. Mleczko nie różni się od popularnych kosmetyków tej samej kategorii. Makijaż zmywa nieźle ale delikatność demakijażu pozostawia wiele do życzenia.

szczypie w oczy

Kupiłam to mleczko z myslą o moich przemęczonych oczkach, żeby ułatwić sobie i uprzyjemnić demakijaż oczu. Na tym mleczku jest wyraźnie napisane , że nadaje się do demakijażu oczu, ze jest delikatne i w ogóle. To kit, żaden kosmetyk tak bardzo nie palił mnie w oczy! I nie jestem żadną alergiczką. Po kilku użyciach nie mam ochoty nawet zblizyć tego kosmetyku do oczu. Używam go demakijażu twarzy i sprawdza się dość dobrze. Jest przeznaczone wprawdzie do cery raczej suchej, więc muszę jeszcze zmywać je tonikiem (mam cerę mieszaną, skórę pod oczami suchą, więc do skóry wokół oczu dobrze dopasowałam, nie myślałam przy kupnie o zmywaniu tym mleczkiem całej twarzy). Jest to produkt dosyć drogi, szkoda 92 zł na to, żebym jeszcze nie była zadowolona. Dałabym 2 lub 3 gwiazdki za to jak mleczko zmywa twarz, ale za obioetnice "delikatności" daję 1 gwiazdkę.