Ibra, 10 Flares Eyelash Knot-Free Naturals, Kępki rzęs

Ibra, 10 Flares Eyelash Knot-Free Naturals, Kępki rzęs

Kategoria
Marka

Kępki rzęs o profilu C. Wersja Naturals sprawia, że rzęsy będą wyglądały na powiekach bardzo naturalnie. Ponadto, nadadzą spojrzeniu zalotnego efektu. Są bezproblemowe w aplikacji i niewyczuwalne podczas noszenia. W jednym opakowaniu znajduje się 60 kępek, wykonanych z włosa syntetycznego. Całość umieszczono w zamykanej, plastikowej kasetce, która ułatwia transportowanie i przechowywanie.
Produkt dostępny w trzech wariantach:
- 8 mm (kępki rzęs krótkie),
- 10 mm (kępki rzęs średnie),
- 12 mm (kępki rzęs długie).

sztuczne rzęsy

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

• Design produktu: 4

Jedne z lepszych

Jestem fanką wersji double z Ibry, ale te naturalne też nieraz u mnie gościły. Chociaż jak już kleje sobie kępki to na większe wyjścia i wolę większą właśnie objętość to do lżejszych makijazy też zdarza mi się używać wersji naturalnej.
Wyglądają bardzo ładnie i naturalnie na oku. Nie czuć ich w ogóle
Bardzo dobrze się je klei, nie sprawiają problemów przy aplikacji i łatwo nimi manewrować.
Będą idealne dla osób, które nie lubią wachlarza na oku, a jedynie chcą podrasowac swoje rzesy.
Skręt C super dalej efekt ładnie podkręconych rzęs. Ja przeważnie wybieram opakowania mix długości.
Cena też jest przystępna.

świetne kępki

Kępek rzęs z dużą przyjemnością używam przy większych wyjściach i okazjach. Dają dużo bardziej naturalny efekt niż rzęsy na pasku i są o niebo łatwiejsze w aplikacji.
Te z Ibry polecam w 100%, zaopatrzyłam sie w dwa rozmiary i na pewno kupię inne.

-atrakcyjna cena
-dostępne w wielu drogeriach internetowych (stacjonarnie niestety ich nigdzie nie widziałam)
-wygodnie się aplikują
-dobry węzełek do nabierania kleju
-wyglądają naturalnie na oku
-nie kłują
-miłe w dotyku
-trwałe (nie rwą się przy wyjmowaniu z opakowania)

Super kępki!

Jakis czas temu zrezygnowalam z rzęs w pasku na rzecz kępek. Jestem zadowolona! Te z Ibra są naprawdę godne polecenia. Używam kleju ( nie pamiętam z jakiej firmy) bezbarwnego. Powiem, e kępki trzymają się okolo 3-5 dni. Naprawdę mamy duzy wybor jezeli chodzi o rozmiar. Na oku wyglądają naturalnie i nie sztucznie.

• Trwałość / wykonanie: 4
  • Design produktu: 5

Dobrze się z nimi pracuje i wyglądają jakby rzeczywiście były moje ;)

Mam 3 długości tych kępek: 8mm, 10mm i 12mm. Wiem, że Producenci zaczęli produkować długości nie tylko mniejsze i większe, ale i pośrednie. Dzięki temu można zbudować rzęsy idealne. Nie znaczy to, że tymi się nie da, bo jak najbardziej się da, ale w przypadku różnicy długości po aplikacji zdarza mi się je lekko przycinać a przy posiadaniu pośrednich już nie byłoby trzeba.

Kępki Ibra zostały wykonane z syntetycznego włosia, w opakowaniu jest 60 sztuk a ich cena to 13zł. Wydaje mi się, że jest to cena adekwatna do jakości, bo rzęsy rzeczywiście da się tak zaaplikować, że sprawiają wrażenie własnych. Wtapiają się między naturalne rzęsy i nie widać skąd wychodzi kępka. Pod tym względem są super - da się nimi zagęścić swoje rzęsy (jeśli dobierzemy odpowiednią długość), ale można i zrobić iście dramatyczny efekt (wtedy jednak widać, że zostały doklejone).

Rzęsy zawsze naklejam na klej duo transparentny lub czarny, są już przeze mnie sprawdzone i mam pewność, że nie będzie widać kleju u nasady rzęs. Ten klej sprawia także, że rzęsy trzymają się przez wiele godzin i nie wykrzywiają się.

Rzęsy mają bardzo ładny skręt, nie trzeba ich dodatkowo skręcać - ważne, aby nakleić je zgodnie z kierunkiem swoich i lekko docisnąć - wtedy mam pewność, że będą na swoim miejscu długo. Jedyne co mnie lekko frustruje to wyjmowanie rzęs z opakowania.. Są tak przymocowane, że przy wyjmowaniu pojedynczej kępki potrafi mi się zniszczyć, wtedy nie mam już z niej pożytku i muszę ją wyrzucić.

Kępek używam jednorazowo, choć Producent zaznacza, że odpowiednio oczyszczone mogą być stosowane wielokrotnie. Wstyd się przyznać, ale jestem zbyt leniwa na oczyszczanie 18-20 kępek :D a bardzo ładnie odchodzą od nasady rzęs podczas zmywania już przy użyciu ciepłej wody.

Na pewno są to kępki, które kupię ponownie, bo efekt na rzęsach zależy wyłącznie od nas - naturalne? Ok. Spektakularne? Bardzo proszę;) Niech fantazja nas ponosi! Duży plus także za to, że są lekkie i nie obciążają powiek (właściwie nie czuć ich na powiekach). Noszą się bardzo dobrze i nie wypadają w ciągu dnia. Polecam;)