Nutri Protect, Szampon do włosów suchych i zniszczonych

Nutri Protect, Szampon do włosów suchych i zniszczonych

Szampon z olejkiem z dzikiej róży i proteinami stanowi doskonałą ochronę przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych oraz nadaje im zdrowy wygląd i piękny połysk. Scan Repair Complex doskonale regeneruje i dobudowuje zniszczoną strukturę włosów bez obciążania ich.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Disodium Cocamphodiacetate, Sodium Chloride, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Laureth-2, Citric Acid, PEG-12 Dimethicone, Parfum, Sodium Benzoate, Polyquaternium-10, Propylene Glycol, PEG-55 Propylene Glycol Oleate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Salicylic Acid, Panthenol, Laurdimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Wheat Protein, Benzophenone-4, Pantolactone, PEG-14M, Hydrolyzed Wheat Protein, Rosa Canina Seed Extract, Phenoxyethanol, Butylphenyl Methylpropional. (15.11.2008)

/in/

średniak

Spodziewałam się większego efektu w zakresie regeneracji.

PLUSY:
- cena
- opakowanie
- zapach
- konsystencja
- dostępność
MINUSY:
- brak spektakularnego efekt
Nie trafił w moje potrzeby, więc raczej nie kupię go ponownie.

Bardzo dobry.

Szampon ma fajną konsystencję, przyjemny zapach. Włosy po nim są miłe w dotyku, lśniące. Nie zauważyłam chyba żadnych jego wad. Bardzo przypadł mi do gustu.

Używam tego produktu od: Roku.
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania.

Dobry kosmetyk

Szkoda, że szampon został wycofany ze sprzedaży, ponieważ chętnie bym go zakupiła kolejny raz i używała na zmianę z innym szamponem - Gliss kur shea cashmere :) Jego działanie jest trochę słabsze, niemniej jednak bardzo miło wspominam ten produkt :) Zapach zarówno szamponu, jak i włosów po umyciu był oszałamiający! :D Kosmetyk nie obciążał włosów, świetnie się pienił. Zdecydowanie godny polecenia :)

Używam tego produktu od: Przez ok. rok
Ilość zużytych opakowań: ok. 5 dużych butelek

Agnieszka Broda błędy w makijażu 02

Sprawdziłam i szukam dalej...

Bardzo lubie kosmetyki Gliss kur a ponieważ czesto farbuje włosy zdecydowałam sie na ten czerwony szampon do włosów zniszczonych.(miałam tez inne szampony z tej serii)
*troszke rzadka konsystencja
*zapach delikatny
*dobrze sie pieni, oczyszcza włosy
*wydajny i niedrogi ok 11zł
*po zużyciu połowy opakowania przestał mi sie podobać bo włosy stawały się po umyciu sztywne,
*wielkiej rewelacji w działaniu nie było:(
Używałam od 2 miesięcy.

obciąża

szampon bardzo obciaza włosy, pare godzin po umyciu razem a odżywką z tej serii daje efekt jakby tydzień włosy nie były myte..
tłuste, cieżkie i nieswiezo wygladajace.

zapach... mogłby być gdyby szamon działał...

z wydajnością nie pamietam, bo go oddałam.

Używam tego produktu od: 2 tyg.
Ilość zużytych opakowań: niecale 1

Zapach odstrasza!

Z szamponu jestem generalnie bardzo zadowolona.
Plusy
+dobrze sie pieni, więc jest wydajny
+moich włosów nie obciąża
+mega plusem jest to że niesamowicie wygładza włosy! nie mam już siana na głowie i problemu z rozczesaniem
+nadaje ładny połysk

Minusy
-a właściwie jeden i to poważny! Ma strasznie sztuczny zapach który jest dość intensywny. Gdy myję nim włosy aż robi mi się nie dobrze od tego zapachu! Niby zapach owocowy ale owoców nie przypomina!
Na szczęscie nie utrzymuję się długo na włosach!

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

obciąża włosy

Jeśli chodzi o ten szampon to jestem zdecydowanie na NIE.
Szampon niesamowicie obciąża włosy, myje, jednak kilka godzin po umyciu moje włosy są klapnięte, ciężkie, przetłuszczone.
Jeszcze nigdy nie miałam takiego problemu z włosami, przy żadnym szamponie.
Szampon jest wydajny, tani, dobrze się pieni, ma wygodne opakowanie.
Jednak jego działanie na włosy pozostawia wiele do życzenia, od szamponu oczekuję dokładnego oczyszczenia i odświeżenia włosów, tutaj natomiast po 3 godzinach mam wrażenie że moje włosy są tłuste, są one bowiem oklapnięte i ciężkie.

Używam tego produktu od: ponad 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 duża butla

bardzo mi się podoba

od razu powiem, że nie miałam zamiaru go kupować - po prostu potrzebny był mi nowy szampon a że matka był tak dobra, to kupiła mi bo był w promocji razem z odżywką.
od początku miałam jakieś uprzedzenia do niego - przede wszystkim drażnił mnie zapach (zawsze uwielbiałam kiedy włosy ładnie pachniały) no ale przyzwyczaiłam się.

Zaskoczył mnie pozytywnie ponieważ zaczął działać od pierwszego użycia:
- przestały mi wypadać włosy (nadal wypadają ale nie tak jak kiedyś: za każdym przeczesaniem ręką włosów zostawało mi kilka na dłoni. teraz nie ma tego problemu)
- włosy stały się gładkie i łatwo się rozczesują (szczególnie z odżywką ale)
- fajna, płynna konsystencja
-dobra ochrona na czas zimy.

do minusów tylko zapach ale nie jest jakiś szczególnie odpychający. nie daję 5 bo szukam lepszego ;p

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

zdecydowanie polecam.

Szampon jest baaardzo wydajny, wystarczy kropla dosłownie. Włosy po jego użyciu są przyjemne w dotyku, nawilżone, ułatwia rozczesywanie,są zdrowe i lśniące. Ach i ten zapach w moim odczuciu jabłuszkowy. niam:)) Polecam.

Używam tego produktu od: dawno dawno...
Ilość zużytych opakowań: wiele wiele...

niezbyt dobry

Szampon dobrze się pieni i ładnie pachnie-to tyle z jego plusów.Włosy dość szybko się po nim przetłuszczają,są po myciu splątane.Nawet z jakąś odżywką ciężko je rozczesać.
Nie polecam,można kupić lepszy szampon w niższej cenie.

Używam tego produktu od: październik 2010
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 250 ml

DZiwny

Nie przypadł mi do gustu ten produkt jak inne szampony Gliss Kur.
Minus:
-nie poprawia kondycji włosów
-ma brzydki chemiczny zapach
-obciąża włosy , sprawia że szybko sie przetłuszczają
Plusy:
Jedyny plus jaki zauważylam to ładne opakowanie . Niestety to nie wystarcza .
Nie polecam .

Używam tego produktu od: grudnia 2010
Ilość zużytych opakowań: Jedno opakowanie

Nie wiem co o nim myslec.

Kupiłam na spróbowanie. Bardzo czesto zmieniam szampon.
Jakos specjalnie nie zachwycil mnie ten szampon,jeden z wielu. Nie jest zły ale tez nie jest rewelacyjny.
Nie pieni sie zbyt dobrze(a ja lubie jak sie szampon bardzo pieni) nie jest wydajny,bo troche go trzeba wziasc zeby sie pienil dobrze,zapach okropny,nie wiem jak niby ma byc różany?! Włosy jakos nie stały sie lepsze. Sa miekkie,troszke jakby błyszczace,ale jakos zmian nie widze. Szampon nie przetłuszcza,nie stały sie oklapniete,ale nadal jak to moje włosy sa sianowate. Inne szampony z Gliss Kur uważam ze sa lepsze.
Sama nie wiem co mam o nim mysleć. Nie wiem czy jeszcze go kupie. Ale uwazam ze warto go wyprobowac bo u kazdego szampon inaczej dziala i moze akurat bedziecie miec sliczne.

Używam tego produktu od: jakies dwa tygodnie