Sunless SuperTan

Sunless SuperTan

Samoopalacz ma lekką, nietłustą konsystencję, która po nałożeniu wysycha na skórze w 15 minut. Efekt naturalnej opalenizny widoczny jest już po godzinie. Dzięki Sunless SuperTan można stopniować kolor opalenizny nakładając drugą warstwę kosmetyku po wyschnięciu pierwszej.

Pomaranczka

Niestety juz po pierwszym uzyciu nie bylam zadowolona. Kolor twarzy mialam w odcieniu pomaranczy. Chcialam dac druga i trzecia szanse i niestety dalej stoi na polce. Konsystenja jest zbyt zadka, co nie ulatwia nakladania. Koncowy efekt jest mizerny + smugi na twarzy. Ogolnie nie jest wart swojej ceny.

rewelacja !!

Jest faktycznie dobry, moj nowy nabytek, zastanawialam sie czy warto wydac tyle pieniedzy na samoopalacz, ale nie zaluje. Zapach ma znosny jak na samoopalacz, ja mam bardzo jasna karnacje i swietnie mnie opala, na zdrowy cieply kolorek. Nie mam przy nim zaciekow, mam tez wrazenie ze nawilza skore, a bynajmniej jej nie wysusza. Nie testowany na zwierzetach. :):)

świetny

Jeden z najlepszych samoopalaczy jakie stosowałam. Daje naturalny, dosyć trwały efekt opalenizny, ładnie pachnie.