Oligoaquavita, Krem przeciwzmarszczkowy na bazie ciekłych kryształów

Oligoaquavita, Krem przeciwzmarszczkowy na bazie ciekłych kryształów

Krem wygładza i regeneruje, chroni przed przyśpieszonym starzeniem, nadaje skórze jędrność, elastyczność i świeżość. Zawarty w kremie "koncentrat energii" - ATP Thalasphere intensywnie rewitalizuje oraz dotlenia skórę.

Fatalny.

Dość długo zastanawiałam się, czy oceniać tenże kosmetyk, ponieważ tak naprawdę, nie stosowałam go jak producent przykazał:) A to dlatego, iż po kilkakrotnym użyciu fatalnie zanieczyścił mi pory, z oczyszczeniem których długo walczyłam:(:(Skutkiem czego natychmiast odstawiłm go od twarzy, aplikując na noc na szyję i dekolt. I nie jest grzechu wart- nie kupię go ponownie; wchłnia się tragicznie(zostwaia lepką, mało estetyczną nawet nocą, mazię), nie zauważyłam żadnego dobroczynnego oddziaływania, i w dodatku paskudnie pachnie (chemikalia złamane landrynką...brrr!!!). Muszę przyznać, iż omawiany krem skutecznie obrzydził wszelkie preparaty do pielęgnacji skóry wymienionej firmy; za to kosmetyki do włosów to całkiem inna historia i tylko to podtrzymuje jako taki wizerunek I-F w mych oczach.Nie polecam, a nawet zdecydowanie odradzam:)Ilość zużytych opakowań: jedno z trudem.