Revlon, Nail Enamel (Lakier do paznokci)

Revlon, Nail Enamel (Lakier do paznokci)

Pojemność 14,7 ml

Revlon, Nail Enamel to trwały lakier do paznokci, dostępny w 60 soczystych odcieniach.
Formuła nie zawiera szkodliwego toulenu i formaldehydu.

genialny manicure "na szybko"

Świadomie zakupiłam po licznych testach innych lakierów. Revlon nie zawiera formaldehydu, toluenu, DBP (dibuthyl phtalate), żywicy formaldehydowej (formaldehyde resin) i kamfory. To oraz szybkie wysychanie wystarczy mi aby został moim KWC.
Kolor w zależności od tego co robię utrzymuje sie 2-5 dni. Jako że szybko wysycha i łatwo się zmywa powoduje że nie uznaję krótkiej trwałości za znaczącą wadę.
Jestem zwolenniczką hybrydy z Shellac`a więc najczęściej lakieru Revlon używam gdy zdarzy mi się jakiś odprysk lub gdy mam spory odrost, a muszę szybko mieć piękny manicure.

Ma ładne, solidne opakowanie. Wąski pędzelek, jest dość rzadki, ale nie spływa. Jak wspominałam szybko schcnie. Łatwo się zmywa. Gama kolorystyczna jest dość szeroka. Pojemność mnie troszkę martwi, bo nigdy nie udaje mi się zużyć całej buteleczki.

Czego chcieć więcej?

Bardzo słaby

Żle się rozprowadza,szybko kapie,brudzi.Trwałość tragiczna zaraz cały zeszedł nigdy nie miałam tak złego lakieru :( ma cienki pędzelek.Miałam jasny kolor taki brzoskwiniony.

bardzo dobry

Mam kolor Romantique - śliczny, urokliwy odcień bladego różu. Świetny do codziennego malowania paznokci, zwłąszcza że potrafi wytrwać na paznokciach do 4 dni i nie ma żadnych odprysków. Do pełnego pokrycia płytki wystarczają 2 warstwy lakieru i nie smug ani maziania.
Bardzo dobry lakier, bardzo go lubię.

Paznokcie Ślubne

Rozczarowanie

Posiadam nr 206 girly
Bardzo długo 'chorowałam' na ten lakier, cena nie zachęcała, ale w końcu zdecydowałam się na zakup. Zachęcona pięknym odcieniem i błyszczącymi drobinkami (nie wiem jak to nazwać 'cekiny' 'brokatowe kawałki') spodziewałam się pięknych i oryginalnych paznokci,ale niestety się rozczarowałam. Pędzelek nie nabiera ładnie, na jednym paznokciu łapie np 2 takie drobinki, na reszcie, kolor nie kryje ładnie, jako sam lakier nawierzchniowy też go jakoś nie widzę. Spodziewałam się większego szału po marce i cenie, która jest niemała. Za dużo mniejszą kwotę można kupić lepszy lakier, np. w Golden Rose

Szybko odpryskuje

Mam odcień jasny niebieski. Kupiłam, bo w Super Pharmie kosztował tylko 10zł. Postanowiłam więc przetestować. Schnie podobnie do innych lakierów. Nie za szybko i nie za długo. Kilka minut. Trwałość jest kiepska. Na drugi dzień już odpryskuje,mimo, że nie wykonuję teraz pracy fizycznej. Krycie jest też też średnie. W tej cenie lepszy jakościowo będzie np. lakier z Kiko. Jeśli chodzi o samą aplikację i pędzelek- to ok.

Rozczarowanie

Chwyciłam na przecenie w hebe róż z brokatem, z nadzieją, że to będzie coś oryginalnego. Oczywiście miałam pewność, że zmywanie tego z paznokci będzie karkołomne.

Niestety, brokat, a właściwie cekiny? Nie wiem, jak to nazwać, w ogóle nie chciały się nabierać na pędzelek, tym sposobem na jednym paznokciu miałam ich dużo, na pozostałych dziewięciu śladowe ilości. Sam róż bardzo słabo krył, potrzebowałabym chyba czterech warstw, żeby efekt był zadowalający.

Trwałość ok, ale wyglądało to tak mizernie, że w końcu zmyłam w miarę szybko. Przy drugiej próbie było dokładnie tak samo.

Mama ma kolor normalny, bez żadnych brokatów - twierdzi, ze jest ok, ale bez fajerwerków. Ja nie miałam okazji używać, więc oceniam tylko ten nieszczęsny róż.

Plus za spory wybór kolorów, ładne buteleczki i całkiem znośne pędzelki.

FATALNY!

Lakier jest tragiczny i w zasadzie na tym mogłabym zakończyć tę recenzję.

Cieniutki pędzelek, którym trzeba się nieźle namachać szczególnie przy dużej płytce paznokcia

Kolor - ładnie wygląda tylko w butelce. Na paznokciach już nie.

Smugi, smugi i jeszcze raz SMUGI. Dawno nie miałam lakieru, który tak nieestetycznie się nakładał. Długo schnie, więc po aplikacji najlepiej gdybyśmy przez dobrą godzinę tylko leżały i pachniały, aby nic się nie odbiło i odcisnęło na paznokciach.

Wysoka cena regularna jak na tak iście badziewną jakość. To już chyba lepsze są lakiery za 3 zł.

Do tej pory uważałam markę Revlon za jedną z najlepszych drogejryjnych marek, ale ten produkt mnie rozczarował. Bardzo nie polecam

Używam tego produktu od: pol roku
Ilość zużytych opakowań: trzy

Piękne kolory, słaba trwałość

Mam 2 kolory, wiśniowy i czerwony

Plusy:
- wygodny pędzelek
- dobre krycie przy jeden wartwie
- kolor
- szybko schnie na paznokciach
- długo zachowuje świeżość w butelce

Jedyny i za razem największy minus:
- ma fatalną trwałość, na drugi dzień od pomalowania ściera się przy krawędziach paznokcia co nie wygląda ładnie. Lubię mieć idealne paznokcie a przy Revlonie miałabym je wyłącznie przy codziennym malowaniu. Nie polecam

Używam tego produktu od: kilku lat

Super efekt po jednej warstwie

Kupilam kilka lakierow Revlon podczas wycieczki do USA gdzie te lakiery w Walmarcie kosztuja grosze, czyli niecale 3 dolary.

Uwielbiam te lakiery.
Mam kolory
- 721 raven red - piekny cuemny czerwony
- 390 iconic - elegancki ciemny szary
- 590 trendy - zgaszona zielen, taki zielono szary
Wszystkie kolory sa raczej ciemne, nie testowalam jasnych kolorow. Uwielbiam ten lakier, bo wystarczy jedna warstwa, zeby idealnie pokryc paznokcie i otrzymac intensywny kolor. Przez to schnie dosyc szybko, wiec jest to duza oszczednosc czasu.

Opakowanie jest dosyc duze (14,7 ml), wiec wystarcza na dlugo. Mam dosyc duzo lakierow i czesto je zmieniam, wiec ciezko mi ocenic zuzycie. Ten lakier na pewno jest wydajny, bo wystarczy jedna warstwa i opakowanie jest na prawde duze.

Ciezko mi ocenic trwalosc, bo uzywam tego lakieru glownie na zel UV, wiec na pewno u mnie sprawdza sie lepiej niz na naturalnych paznokciach. Niestety zly nawyk czyli obgryzanie paznokci nie pozostawia mi wyboru ;(

Zalety:
- kolory
- wystarczy jedna warstwa

Wady:
- jak dla mnie nie ma, ale nie sprawdzalam trwalosci na naturalnych paznokciach

Używam tego produktu od: Roku
Ilość zużytych opakowań: W trakcie trzech roznych opakowan

plus za kolory, minus za trwałość

Posiadam kilka odcieni, dużym plusem jest właśnie bardzo duży wybór kolorów, oraz wąski pędzelek, mój ulubiony. Jednak nie każdy kolor ładnie wygląda, jasne pastelowe trzeba nakładac3-4 warstwy. Paznokcie wyglądają ładnie do około 3 dni, więc jak za taka cena trwałość jest dość średnia. Szkoda pieniędzy. Wiecej nie kupię

Używam tego produktu od: prawie rok

Wygodna aplikacja, ładny kolor, fatalna trwałość

Mam kolor 640 - to ładna, dośc jasna, ciepła czerwień. Do zakupu zachęcil mnie właśnie ten odcień i trzeba przyznać, że kolor prezentuje się na paznokciu równie ładnie, jak w buteleczce (za to jedna gwiazdka).
Lakier dobrze sie nakłada, wystarczy jedna warstwa, przy dwóch kolor jest intensywny, świetnie pokrywa płytkę, nie robi smug, nie bąbelkuje, wysycha dośc szybko (za to gwiazdka druga).
ALE! Wyciera się błyskawicznie, nie jest w stanie wytrwać nawet kilku godzin. Nie odpryskuje, po prostu sie wyciera i wygląda to fatalnie.
Lakier nie jest w stanie przetrwać dnia w pracy/wieczornej imprezy/wyjścia na większe zakupy/nawet 2-3 godzinnego pobytu w teatrze. Zasiadam na widowni - lakier jest, przedstawienie się kończy - wstyd pokazać dłonie.
Miałam juz sporo różnych lakierów, także takich za 3-5 zł, których nazw nie pamiętam, i ŻADEN nie był tak tragiczny, jeśli chodzi o trwałość.
Po co malować paznokcie czymś, co sprawia, że np. płacąc w sklepie, rozmawiając z szefem w pracy, czy siedząc ze znajomymi w restauracji, chowamy ręce, bo wstydzimy się okropnych paznokci?
Nie potrzebny mi lakier, którym musiałabym malować paznokcie 2-3 razy dziennie, by estetycznie wyglądały.
Nail Enamel Revlona to 20 zł wyrzucone w błoto.
Szczerze odradzam zakup, chyba, że ktos lubi malowac paznokcie kilka razy dziennie:)

Używam tego produktu od: Miesiąca, ale sporadycznie
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

slaba trwalosc

Lakier kupilam poniewa zachwycil mnie na paznokciach kolezanki. Ona miala odcien czerwony i wygladal przepieknie. Sama znalazlam kolor 380 Elegant. Od dawna szukalam odcienia nude i ten byl strzalem w 10. Jesli chodzi o kolor a paznokciach to wciaz jestem super zadowolona. Gorzej z jakoscia lakieru. Dosc wygodnie sie rozprawadza, szeroki pedzelek ladnie pokrywa plytke. Nie robi zaciekow. Pieknie sie prezentuje ale tylko tego samego dnia. Kolejny dzien to juz wytarta wersja z dnia poprzedniego i zaczatki odpryskow przy koncowkach. Ogolnie robi bardzo dobre pierwsze wrazenie, rowniez opakowanie jest bardzo dekoracyjne. Cena dosc wysoka, ale nie mialabym nic przeciwko gdyby byl trwalszy.