Ziaja, PhytoAktiv, Krem nawilżająco-kojący do cery z problemami naczynkowymi

Ziaja, PhytoAktiv, Krem nawilżająco-kojący do cery z problemami naczynkowymi

Zawiera PHYTOTAL - specjalnie dobrany zestaw substancji aktywnych: wyciąg z kasztanowca, lipy, cyprysa oraz kompleks witamin C, E i prowitaminę B5 (D-Panthenol). Wzmacnia ściany naczynek krwionośnych i zwiększa ich elastyczność. Chroni przed działaniem wolnych rodników oraz łagodzi efekty negatywnego wpływu środowiska. Zapobiega zanikowi włókien kolagenowych warunkujących prawidłową strukturę skóry. Intensywnie nawilża, wygładza, a także lekko rozjaśnia naskórek. Ma naturalne pH.

Polecany na dzień do każdego rodzaju cery z rozszerzonymi naczynkami.

Substancje aktywne:

Phytotal, kompleks witamin C, E, prowitamina B5 (D-Panthenol).

Cena: 7,40 zł / 50 ml

Kiepski zapychacz

Plusy:
+Przyzwoicie nawilża
+szybko się wchłania
+lekka konsystencja

Minusy:
Potwornie mnie zapychał. Nie wiem niestety jak działa na naczynka ponieważ po tygodniu stosowania, budzenia się co rano z lekko opuchniętą twarzą, widocznymi zaskórnikami i kilkoma drobnymi niespodziankami na twarzy odpuściłam go sobie..
Używam go jako lekki krem do rąk, gdyż trochę je nawilża i szybko się wchłania.

Używam tego produktu od: kilka tygodni temu
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

koszmarek

Naprawdę koszmarny krem, albo mnie jakoś dziwnie uczulił, albo miałam po nim znacznie większe problemy z naczynkami niż przed jego użyciem.
\\nWszystko wróciło do normy dopiero po kilku tygodniach od jedorazowego użycia.

uczulił

dziwią mnie wypowiedzi typu "nie działa" po zużyciu połowy opakowania, skoro efekty przy naczynkach są widoczne dopiero po trzech miesiacach regularnego stosowania kremu czy innego specyfiku
o efektach nie będę wspominać bo posmarowałam się tylko kilka razy i piekły mnie po nim oczy, podobnie jak po kilku innych kremach ziaji
konsystencja wydawała się w porządku, dobrze się wchłaniał, gdyby mnie nie uczulił ,to możliwe, że używałabym go jako krem na noc

Używam tego produktu od:kiedyś
Ilość zużytych opakowań:1 (do rąk:P)

Agnieszka Broda błędy w makijażu 01

naczynka jak były tak są

Co prawda rozszerzona naczynka mam tylko wokół nosa więc to niewiele, ale ten krem nie poradził sobie z nimi. Mimo wszystko nie uważam, żeby był on zły, fajnie natłuszcza. Ale ponieważ nie radzi sobie z naczynkami ocena jest niska. Może jeszcze keidyś go sobie kupię, bo jest niedrogi i bublem nie jest, ale do naczynek poszukam innego sposobu.Używam tego produktu od:nie pamiętam

Jest OK!

Jestem zadowolona. Używam tego kremu już od dawna i jak dotychczas nie zauważyłam żadnych niepokojących objawów na mojej skórze.Co prawda na efekty trzeba trzeba trochę poczekać - zmniejszenie zaczerwienienia zauważyłam dopiero po dość długim regularnym stosowaniu, tj.zużyciu około półtora opakowania. Krem ma lekką konsystencję, dobrze się rozprowadza. Jednak należy uważać by nie nałożyć go zbyt dużo, może się długo wchłaniać.

Niewypał

Smalec czy krem? Skóra po nim świeci się niemiłosiernie, krem żle sie wchłania. O wpływie na naczynka nawet nie wspomnę. Być może jest jako taki dla osób z suchą cerą dlatego całkowicie go nie przekreślam. Z całą pewnością więcej go nie kupię.

Kiepski

Nigdy więcej. Twarz po nałożeniu pokryta jest tłustą warstwą, twarz się świeci i to są widoczne efekty jego działania. Na naczynka nie działa w ogóle.

Gdzie to działanie?!

Hm.Używam tego kosmetyku jakiś czas,na razie nie widzę poprawy.Nie jest najgorszy,ale różnicy chyba nie widać :(

31.07-zabieram jedną *.Nie ma działania!!! :(

Z czym do ludzi???

porazka Ziaji... TAKIM STWIERDZENIEM NAJLEPIEJ MOGĘ OPISAĆ DZIAŁANIE TEGO KOSMETYKU. Najpierw używałam go na dzień, ale twarz świeciła sie jeszcze bardziej, niż bez użycia jakiegokolwiek kremu. Na noc też zupełnie sięnie nadawał,gdyżzatykał pory, skóra byłataka przeciążona... Nie działa na naczynka wogóle, kiepściutko sie wchłania i co najgorsze (jak pisały porzedniczki) zostawia tłustą warstwę na twarzy a ja nie znoszę takiego uczucia! Nawet do rąk się nie nadawał, dlatego wylądował w śmietniku, co uważam za najlepsze rozwiązanie :)

dziwne mazidło

Mama zużyła połowę słoiczka i miała go dość, więc drugą połowę wymęczyłam ja stosując go na noc.
Ten krem jest nieprzyjemny, jakby oślizgły :( . Żle się wchłania, buzia się po nim świeci. Nawet trudno mi stwierdzić czy dobrze nawilża... Po prostu skóra pokryta jest śliską powłoczką :P .
Nigdy więcej go nie kupię.

nie dla mnie

nie lubie tego kremu- nie taki od pocz do konca. Zapach mnie drazni, źle się wchłania i świeci sie na twarzy i w ogóle nie działa na naczynka. nie moge sie doczekać konca opakowania

Są o niebo lepsze

Na mojej mieszanej cerze nie sprawdził się. Mimo lekkiej konsystencji ciężko się wchłaniał i świeciłam się jak księżyc w pełni. Miałam wrażenie że wręcz zatyka mi pory. Efektu złagodzenia rumieńców i pajączków też raczej nie zauważyłam. Są o niebo lepsze kremy dla naczynkowców. Jednakże cena tego jest niska.