Azzaro, Chrome EDT (Woda toaletowa)

Azzaro, Chrome EDT (Woda toaletowa)

`Chrome` narodził się z metaliczno błękitnego spojrzenia Lorisa Azzaro. Jego silny przekaz zmierza ku pojednaniu i celebrowaniu poprzez zapach wszystkich wspaniałych chwil przeżywanych przez mężczyzn w różnym wieku. `Chrome` sączy swoją słodką, świeżą, drzewną magię na cały świat. To miłosne połączenie siły i delikatności mężczyzny według Azzaro.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: bergamota, gorzka pomarańcza
nuta serca: bluszcz, porosty, hedion
nuta bazy: piżmo, maté, drewno sandałowe, drewno różane

Rekomendacja
na dzień, na wieczór
Nuty
drzewne
50 - 100ml

Męski i rześki

Kupiłam mojemu facetowi na urodziny 3 lata temu i do dziś nieustannie towarzyszy mu ten zapach.
Jest zdecydowanie męski, bardzo świeży, trwały, a jednocześnie cytrusowy i "chromowy" (za sprawą mięty i cytrusów?) - co nadaje mu męski charakter... Jednak na mnie pachnie świeżo i kobieco jak mówią ludzie, którzy go na mnie wyczują, a nie wiedzą, że to męski zapach.
Jeśli ktoś świeże zapachy to proponuję sprawdzić: Kenzo L\'eau Par; Zippo Feelzone i Versace Pour Homme:)

Ilość zużytych opakowań: 4 małe

Pospolite

Zapach jest bardzo świeży i trwały, ale robi wrażenie tylko przy pierwszych kilku użyciach. Jest do bólu banalny, szybko się nudzi. Jakiś czas temu kupiłem 50ml i mimo początkowej fascynacji męczyłem się z tym bardzo długo. Ponadto, o czym już wspomniano na forum, z uwagi na niską cenę, Chrome stał się bardzo popularny, czasami idąc ulicą w odstępie 5 minut mijam 2 albo 3 facetów, od których czuć ten zapach. Zdecydowanie dla młodych ludzi, dopiero rozpoczynających przygodę z perfumami.

Używam tego produktu od: 2011
Ilość zużytych opakowań: 1 (50ml)

Syntetyczny bezpieczny świeżak

Świeżak - niesamowicie popularny, dzięki niskiej cenie. Idealny na upalne dni.
Bardzo syntetyczny, na dłuższą metę nudzi. Zmęczyłem 100 ml - ale wiem, że już więcej do niego nie wrócę. Niczym nie zaskakuje. Jest bezpieczny owszem, podoba się kobietą. Zapach dla ludzi, którzy nie czują potrzeby zachwycania się swoimi perfumami i chcą po prostu czegoś bezpiecznego, nie narzucającego się, z dobrą trwałością i niską ceną - to strzał w 10. Daję 3.

Ilość zużytych opakowań: Jedno 100 ml

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Męski i niezwykle działający na kobiety

Zapach Azzaro Chrome jest typowo męskim i zadziwiająco działającym na kobiety zapachem.
Często do pracy jadę komunikacją miejską i już wieeeele razy zupełnie nie znane mi dziewczyny pytały czym pachnę. To co czytam o stosowaniu tego zapachu przez kobiety jest poprostu śmieszne! No chyba, że tak bardzo chcecie być facetami i dlatego używacie męskich zapachów, chodzicie w garniturach i pod krawatem.
Co pomyślicie o facecie pachnącym damskimi perfumami??? To działa w dwie strony :) Kobieta neich zostanie kobietą a facet facetem.

Używam tego produktu od: 5lat
Ilość zużytych opakowań: 6/100ml

używam od lat

Zgadzam się z Mellaminą, która uważa, że jest to kobiecy zapach. Nie ciągle, ale używam go od 11 lat i wciąż jestem w nim zakochana. Urzeka mnie świeżość niespotykana w zapachach dla kobiet. Wielokrotnie odpowiadałam na pytanie czym pachnę i widziałam zdziwienie, że jest to chrome . Poznałam kiedyś mężczyznę który też używał tego zapachu i na nim pachniał zupełnie inaczej, dużo bardziej po męsku :-)

do Mellamina ... :) zapach cud

hahaha uśmiałam sie z recenzji Mellamina :D
otóz ten zapach kupiłam jakis czas temu Ukochanemu i jest mega świezy ale dla mnie jednak typowo meski .... no ale przytulic sie gdy ma go na sobie jest cudnie eh mmmm !!! :)
Mellamina polecam też zapach Givenchy - Blue Label - podobne nuty świeżej bryzy morksiej lub nawet oceanicznej :) jak dla mnie mega sexy zapach dla Pana - jesli lubisz takie swieżaki (czy zwierzaki ;) )

Używam tego produktu od: 2011
Ilość zużytych opakowań: kilka

GENIALNY damski zapach:)

Moja recenzja zapewne nie spodoba się wielu mężczyznom - z moim Mężem na czele - ale Chrome ma w sobie tyle z mężczyzny co Marlin Monroe:D
To piękny słodkawy i chłodny zapach jakiego próżno szukać na półkach z tzw. letnimi zapachami "blue" dla kobiet. Dla nas niestety albo cukrzą do bólu, albo dowalają ozonu, albo duszą białymi kwiatkami killerami...
Chrome ma idealne proporcje właśnie dla kobiet. Jeśli ukochał sobie ten zapach jakiś mężczyzna - to musi być metroseksualny:D
Mój mąż co prawda nie jest (metro), ale czasem używa i bardzo się oburzył gdy stwierdziłam, że zapach jest unisexem - a właściwie to raczej letnim ideałem dla kobiet. Ma zapachów multum i Chrome jest jednym z wielu letnich... ale 50 ml już zdążył zużyć!!!
Złości się i miota, ale właśnie zamówiłam sobie 100 ml, które z przyjemnością zużyję podczas wakacji. On albo odda mi pozostałe 50 ml - albo będziemy pachnieć do końca września tak samo:D HOWGH
A zupełnie poważnie - wspaniały zapach dla dziewczyn/kobiet, które kochają lekkie, słodkawe niebieskości latem o bardzo przyzwoitej trwałości (4-5h) i nie boją się sięgnąć po męski zapach.

I love it !!!!!

Mój No1 wśród męskich zapachów.
Kocham go , jest intrygujący, mega trwały , przyciągający, magnetyzujący... jeden wielki feromon :))))
Mój m. używa od kilku lat i na pewno nigdy nie pozwolę mu z nich zrezygnować.
Jest to zapach świeży, ale nie w typie typowych męskich świeżaków...ma w sobie coś , co ciężko mi określić....
Rewelacyjne perfumy - znam wiele zapachów męskich - także tych droższych bo ten jest naprawdę w przystępnej cenie , ale żaden się z nimi nie równa....
Nie polecam ;) bo chciałabym ,żeby nikt poza moim m. nimi nie pachniał :)

Używam tego produktu od: kliku lat
Ilość zużytych opakowań: klika

Dla wszystkich,ktorzy uwielbiaja mega swieze zapachy.

Pachnie nim polowa moich znajomych,bardzo popularny zapach, co czyni go w moim guscie pospolitym. Zbyt swiezy,troche nachalny,ale duzy plus za trwalosc no i dziewczyny go lubia. Zapach nie dla mnie,ale to rzecz gustu.

Używam tego produktu od: od trzech miesiecy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 100 mil

rześkie, energiczne

Kupiłam synowi bo tyle o nich słyszałam a jeszcze nie było okazji przetestować.
Pierwsze skojarzenie - podobne do puma jamajka 2 tylko nie tak bardzo męczące, lekko rozmydlone i dzięki temu łagodniejsze i milsze dla otoczenia.
Przedział cenowy podobny.
Synowi się podobają, trwałość dobra, nie wyczuwam żeby się szczególnie rozwijały w jakimś kierunku, tak sobie trwają przyczajone.
Na dojrzałych facetach lepiej mi się podobają inne zapachy.
Gdybym była facetem w podobnej cenie wybrałabym którekolwiek Burberry, ale nie jestem...

Używam tego produktu od: tygodnia

Love or hate

Nie ma się co łudzić, że przechadzając się w letni dzień, ulicami stolicy Dolnego Śląska nie spotkamy kogoś, kto właśnie ubrał się w Azzaro Chrome.
Nie ma się co dziwić, że poznając nową dziewczynę, ta skomplementuje nasz zapach i być może nawet wspomni, że jeden z jej byłych też go używał.

Dla mnie "Chrome" to bardzo dobry świeżak, który zawsze będzie dla mnie wspomnieniem mojej partnerki z, którą gdy się umawiałem używałem właśnie zapachu od Azzaro.
Można się przyczepić, że syntetyczny, że banalny, że oklepany...
Jednak spryskany rano, pachniałem cały dzień. Zbierałem mnóstwo komplementów od płci przeciwnej (,która niekoniecznie zwracała uwagę na syntetyczność produktu), czułem się czysto i świeżo...

Zdaje sobie sprawę, że nie jest to kamień milowy w historii perfum, jednak dla mnie to bardzo przyjemny rozdział w mojej historii dlatego też, bez znaczenia jak wiele osób go używa, zawsze będzie mój.

Bardzo rozsądny towarzysz letnich i ciepłych dni, za niewielkie pieniądze.

Ilość zużytych opakowań: 2x100 ml

Mydliny

No niestety, to juz drugi testowany przeze mnie kosmetyk Azzaro i drugie stwierdzenie, ze to totalna klapa. Na papierku jest swiezutki, wiec psiknalem na skore. I tu - totalne rozczarowanie. Mydliny z dodatkiem mydla. Jedyne co moge ewentualnie dodac, to epitet: "swieze" mydliny. Ja nawet lubie pachniec tak po wyjsciu spod prysznica - ale tylko wtedy. Nie tego oczekuje po perfumach/wodzie toaletowej. Trwalosc w zasadzie, jak na takie "cos" bardzo pozytywnie mnie zaskoczyla, bo jest 6-godzinna, w porywach do 7... Podsumowujac, dwie gwiazdki za zapach+trzy za trwalosc... Srednia 2,5