Alga Kontur, Żel na rozstępy

Alga Kontur, Żel na rozstępy

Nawilża, wygładza, ujędrnia, napina, zmniejsza rozstępy istniejące, profilaktycznie zapobiega powstawaniu nowych rozstępów. Profilaktycznie podczas kuracji odchudzajacej żel wmasowywać raz dziennie w miejsca narażone na występowanie rozstępów, w celu zredukowania rozstępów żel wmasowywać zgodnie z kierunkiem przebiegu rozstępów 2 razy dziennie przez min 4 tygodnie.

Cena: 16,80 zł za tubę 150 ml

taka jakby wdzieczność:-)

Produkt wycofany z produkcji, więc nie kupię, ale za co nie mogę go zapomnieć, to że jego stosowanie zbiegło się z utratą po 2 cm w każdym udzie...Trochę temu to było, i byłam wtedy na diecie, zatem czy to dieta, czy balsam - nie ma sposobu powiedzieć, ale jakoś mi się wydaje że po jego stosowaniu tempo utraty cm było szybsze...A za to takiemu taniemu produktowi * się należą...

Używam tego produktu od:oj dawno gdy jeszcze miałam kg do zgubienia:-)
Ilość zużytych opakowań:2 bodajże

ładnie pachnie i tyle ...

urzekl mnie tylko zapach, tubka z polowa kremu stoi na polce i chetnych do jego zuzycia nie ma :( a tym bardziej efektow .... nie polecam

taki se

Tani, ładnie pachnie i miło się go używa, ale efektów nadzwyczajnych nie ma. No dobrze, nie mam cierpliwości do codziennego porządnego masażu :( Ale mogę stwierdzić, że moje udka były po nim spręzyste, skóra rzeczywiście była lepiej napięta i nawilżona. Niestety, szybko się skończył, więc wydajny nie był. A poza tym to wg mnie to krem, albo mleczko, ale na pewno nie żel. Ale ogólnie rzecz biorąc wspominam go pozytywnie :)
ilość zużytych opakowań: 1

depilacja ciąża

A mi pomógł!

Kiedy przeczytałam recenzję tego balsamu to się przeraziłam, bo większość z WAS pisała że jest do bani- a ja go własnie kupiłam;D Jednak wbrew moim wczesniejszym obawom nie rozczarowałam się. Rozstępy znacznie się zmniejszyły a niektóre nawet znikły! Skóra jest wygładzona i wygląda o wiele lepiej:) Używałam go 3 razy dziennie przez 3-5 minut wmasowując. Za taką cenę -efekt naprawde bardzo dobry:)

Beznadziejny

Nie nawilżył, nie wygładził, a na rozstepy podziałał w jeden sposóc: pozwolił im sie rozwinac! Konsystencja jest wygodna do rozprowadzania i masazu, ale jest nieskuteczny. Szczerze odradzam!

nie bardzo

Smarowałam się sumiennie, kilka razy dziennie, by zapobiec rozstępom na brzuchu w czasie ciąży oraz usunąć istenijące już na piersiach i mówiąc szczerze rezultatów żadnych nie zauważyłam. :(
Ma świeży zapach, przyjemną kremowo-żelową konsystencję, błyskawicznie się wchłania, nawilża i zmiękcza skórę, ale na rozstępy nijak nie działa. :(

Dobry, ale jako balsam

Zapach, według mnie, ma ładny. Stosuje się go z przyjemnością, choć średnio się wchłania nawet przy intensywnym masażu. Niestety, w ogóle nie spełnia obietnic producenta. Podczas systematycznego stosowania przez 6 tygodni, 2 razy dziennie, nie tylko nie zmniejszył istniejących rozstępów, ale powstały też nowe. Resztkę ostatniej tuby zużyłam jako balsam do ciała (kupiłam już żel firmy Galenic, relacja za parę miesięcy :)) i w tej roli sprawdza się znakomicie, skóra jest gładka i nawilżona.

Używam tego kosmetyku od 6 tygodni/ ilość zużytych opakowań: 3
Recenzja: ...

nie jest dobry...

Dla mnie tez kosmetyk byl toatlna porazka- stosuje sie go na rozstepy ale rowniez mam chronic przed powstawaniem nowych... u mnie tak nie bylo i nawet stosujac krem regularnie (codziennie 1-2 rzy dziennie) nabawilam sie nowych...beznadzieja, a zapach tez mi nie odpowiada. rzadko kiedy tak slabo ocenima kosmetyk, ale temu nie dalabym nawet jednej gwiazdki!!!

zauważyłam efekty

Niedrogi a dość skuteczny. Dobrze się rozprowadza, śliski, dlatego można wykonać masaż. skóra jest dobrze nawilżona i sprężysta. Jest to preparat, po którym zauważyłam poprawę wyglądu skóry (a miałam naprawdę głębokie i długie rozstęy na brzuchu po ciąży), więc uważam, że warto spróbować. Przyjemny w stosowaniu, wchłania się bez zarzutu, nie pozostawia żadnej ani tłustej ano lepkiej warstwy, można się szybko ubrać.