Farfalla, Intense Moisture, Odżywiająca krem nawilżający

Farfalla, Intense Moisture, Odżywiająca krem nawilżający

Aktywne składniki z kontrolowanych upraw ekologicznych, olejek makadamia i masło shea, zawarte w tym kremie nawilżającym działają odżywczo, jak również odprężająco i nadają skórze przyjemnego uczucia. Jednocześnie zwiększa poziom nawilżenia i wzmacniana jest bariera ochronna. Ekstrakt z róży jerychońskiej dostarcza nawilżenia, podczas gdy Centella Asiatica stymuluje produkcję kolagenu.

Skład jest w trakcie moderacji.

• Aqua (Water)Macadamia Integrifolia (Macadamia) Oil [1]Aloe Barbadensis Leaf Juice [1]Lauryl LaurateAlcoholCetearyl AlcoholGlyceryl Stearate CitrateButyrospermum Parkii (Shea) Butter [1]Cocos Nucifera (Coconut) Oil [1]Glyceryl Stearate SESimmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil [1]GlycerinParfum (Fragrance)palmitic acidStearic AcidXanthan GumArginine FerulateTapioca Starch [1]Beta Vulgaris Root ExtractGlyceryl CaprylateHaberlea Rhodopensis Leaf ExtractCentella Asiatica (Pennywort) Extract [1]Faex ExtractPhytic AcidGellan GumGlycine Soja OilTocopherolCitric AcidAscorbic Acid (Vitamin C)Benzyl Benzoate [2]Citral [2]Geraniol [2]Limonene [2]Linalool [2] * z kontrolowanych upraw ekologicznych * z naturalnych olejków eterycznych

Najlepsze co spotkalo moja skore po zimie

Od lat uzywam eko kosmetyki, wiec nie moglam przejsc obojetnie obok tej firmy.
Zdesperowana licznymi probami znalezienia kremu, ktory zreanimuje moje skore po zimie siegnelam po krem mocno nawilzajacy, zamiast przeciwzmarszczkowego.
Mam 34 lata, dosc bezproblemowa skore, choc sucha, cienka i delikatna.
Ten krem to istne cudo. Juz po pierwszym razie skora jest jak napompowana, promienna, jedrna, kolor ujednolicony. Jestem zachwycona. Nie zostawia tlustego filmu na twarzy. Nie blyszczy sie. Swietnie wiaze sie z podkladem.
Do tego sklad!!!! Nie ma chemii, nie zapycha,zapach delikatny.
Polecam kazdemu jako S.O.S dla przesuszonej zima i klimatyzacja skory.