Minerały + osmoprotektor 24h, Krem na dzień nawilżająco-witalizujący

Minerały + osmoprotektor 24h, Krem na dzień nawilżająco-witalizujący

Silnie nawilżający krem na dzień, do pielęgnacji każdego typu skóry. Doskonale i szybko się wchłania. Głęboko i długotrwale nawilża skórę, wzmaga jej witalność, wygładza i uelastycznia. Idealnie nadaje się pod makijaż.
Aktywne składniki:
- Standaryzowany zestaw minerałów pochodzących z prądu zatokowego (magnez, wapń, sód, potas i jod) o działaniu rewitalizującym i wygładzającym oraz z wyciągu z morskich osadów wapiennych i muszli ostryg (cynk, miedź, mangan i kobalt) - składniki te odpowiadają za prawidłowy przebieg procesów życiowych skóry oraz wzmacniają układ odpornościowy;
- Kompleks witamin A, E, F, B6 - bierze on czynny udział w odnowie komórkowej i chroni skórę przed wolnymi rodnikami oraz stanami zapalnymi,
- Osmoprotektor - wyciąg z pustynnej rośliny Imperata Cylindrica, który współdziałając z potasem daje efekt intensywnego i długotrwałego nawilżenia.

Cena: 17 zł / 50 ml

dobry, ale...

Dobry, ale strasznie się po nim błyszczę. Dla mnie pod makijaż się nie nadaje, po prostu ciężko się wchłania. Ale daje fantastyczne uczucie nawilżenia a przez ten specyficzny zapach i lekkie mrowienie wrażenie działania składników aktywnych.
Stosuję od czasu do czasu na noc lub jako maseczkę nawilżającą na twarz i szyję. Buzia wygląda ładnie, nie wyskakuja niespodzianki.
Juz jest w Zapomnianych kosmetykach? Jeszcze można go kupić. W Leclerku olsztyńskim sa wszystkie produkty z serii.

oki//4-

Bardzo przyjemny krem na dzień. Dostałam kilka próbek od koleżanki i muszę stwierdzić że warto go kupić. Ma fajną konsystencje która mimo iz wydaje sie troche ciężkawa momentalnie sie wchłania. Dobrze nawilża i wygładza, skóra wygląda świeżo. Dodatkowy plus to na pewno ochrona przed słońcem. Minus jedynie za zapach... rzeczywiście jakiś taki metaliczny...jakby ktoś robił mi galwanizacje( jak ktoś jest w temacie to wie o czym mówie-brrr:);))

ulubiony

Lubie go, bo:
- świetnie nawilża, ratuje skórę po rożnych kuracjach (np.kwasami) i po dłuższym stosowaniu kosmetyków wysuszajacych
- wygładza
- dobrze się wchłania, nadaje sie pod makijaż
- zapach nie jest zły, taki morski,trochę metaliczny,
- wydajny
Jedna gwiazdkę zabieram mu tylko za to, ze po paru godzinach moja twarz zaczyna się lekko świecić. Ale przy innych jego zaletach- wybaczam mu to. Stosuję go od kilku miesięcy,(choć ostatnio z przerwami) i kończę trzeci słoiczek. Polecam

Manicure - glitter nails

dla mnie ok.

Kupiłam dlatego ,ponieważ potrzebowałam kremu nawilżającego w czasie stosowania kwasów.Świetnie się wchłania,nadaje się pod makijaż,o dziwo nie świecę się po nim tak bardzo a to może dlatego,że twarz lekko mi się wysuszyła przez te kwasy.Zapach mi odpowiada.

Całkiem udana seria

Z serii "Minerały" zafundowałam sobie kilka produktów (krem na dzień, krem na noc, krem - żel pod oczy oraz maseczka). Ocenię je więc "hurtem" :-)Oba kremy dobrze pielęgnują twarz - skóra jest nawilżona, gładka i mięciutka. Mam wrażenie, że ten na noc trochę lepiej się wchłania. Kremu na dzień używam również pod makijaż i nie mam żadnych zastrzeżeń.Maseczka jest dobrym uzupełnieniem do kremów, jest przyjemna.Krem pod oczy delikatny i bardzo lekki - naprawdę fajny.Dla mnie duuużą wadą tej serii jest niestety zapach :-( Nie lubię takich "woni", ale dość szybko się do nich przyzwyczaiłam.Reasumując: udane kosmetyki, ale nie wiem, czy kupię je po raz drugi. Nie są aż tak rewelacyjne...

hmn..

Zapach, nawilżenie, konsystencja - wszystko to na plus. Ale wydaje mi się, ze nie nadaje się na dzień, a tym bardziej pod makijaż. Akurat siedzę tu teraz po aplikacji, minęło jakieś pół godziny, a on wciąż się nie wchłania; trochę jednak ciąży na buzi, powinien być bardziej lekki.

może być

Krem szybko się wchłania i nie pozostawia żadnej tłustej powłoki. Dopiero po godzinie, dwóch twarz mi sie zaczynała po nim straszliwie błyszczeć. Miła, lekka konsystencja, błękitny kolor no i ładny zapach, choć to rzecz gustu. Zużyłam jedną małą tubeczkę i raczej nie skuszę sie na jego zakup.

Średni

Mnie niespecjalnie się podobał.Owszem lekka , niebieska konsystencja, ale krem bardzo wolno się wchłania i dosyć długo pozostaje świecąca warstwa.Dodaję gwiazdkę za zapach, bo faktycznie jest bardzo ładny-orzeźwiający i morski.

działanie-OK, ale zapach

Dobrze sie wchłania, dobrze nawilża, nie wałkuje się. Dobry nawet do mojej bardzo tłustej cery. nie zostawia na skórze niewchłanialnej warstwy. Cena przystępna. Tylko ten zapach... jak... aluminiowy, mokry widelec, albo jak tabletki Manti czy jakieś inne na żołądek. Nieprzyjemny. Ale wobec tak dobrego działania - czymże jest zapach? ;-)Ilość zużytych opakowań: ... w trakcie zuzywania czterech próbek, z czego jedna próbka starcza mi na dwa razy.

przyjemnie sie go uzywa

Dobrze nawilza moja skore,u mnie wchlanial sie dosyc szybko i nie zauwazylam zeby twarz jakos bardziej sie swiecila,dobry jako krem pod podklad... duzy plus za mily morski zapach,na pewno wiosna albo latem zakupie caly sloiczek

przyjemny

Delikatnie, morsko, trochę metalicznie pachnie. Lekki, dobrze się rozprowadza i wchłania, ale pozostawia tłustą warstwę. Dobrze nawilża, zwłaszcza latem przynosi orzeźwienie i ukojenie skórze wysuszonej słońcem. Czuję też, jak minerały i witaminki działają na moją zmęczoną makijażem buzię. Świetny do wklepania dla relaksu po pracy. Wydajny.

dwója za zapach

Właściwie mam zarzuty tylko do zapachu - nieznośnie chemiczny, nienaturalny. W ogóle uważam, że lepsze są kosmetyki nieperfumowane (najlepiej pachnie to, co nie pachnie - jak mówili starożytni). Krem szybko się wchłania, nie pozostawia uczucia ściągnięcia (znanego posiadaczkom cer suchych). Niestety, odejmuję ** za okropny zapach.