Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Mizon, Multi Function Formula Snail, Repairing Foam Cleanser (Oczyszczająca pianka do twarzy z zawartością filtratu śluzu ślimaka)

Mizon, Multi Function Formula Snail, Repairing Foam Cleanser (Oczyszczająca pianka do twarzy z zawartością filtratu śluzu ślimaka)

Średnia ocena użytkowników: 2 /5

Zobacz hity sprzedażowe

Pojemność 40 ml
Cena 60,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Oczyszczająca pianka do twarzy z zawartością filtratu śluzu ślimaka. Dzięki postaci gęstej pasty zamkniętej w tubce, po roztarciu tworzy bogatą kremową pianę.

Zapewnia głębokie oczyszczenie cery, przy jednoczesnej pielęgnacji i nawilżaniu. Skutecznie zmywa resztki makijażu, martwe komórki naskórka zalegające w porach oraz sebum.

Składniki

Znasz skład tego produktu? Dodaj go do naszej bazy i twórz z nami KWC!

Dodaj go do naszej bazy!

Recenzje 1

Średnia ocena użytkowników: 2 /5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Zapach:
Więcej ocen Schowaj

2 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Wykorzystała: w trakcie pierwszego opakowania

Wysuszacz skóry

Jak sama nazwa na opakowaniu -posiada ekstrakt z ślimaka, lecz dodatkowo posiada jeszcze kilka innych ekstraktów roślinnych np. zieloną herbatę itp. Chciałam piankę tej firmy, ponieważ zdecydowałam się też na serum tej firmy i mówię : "To może być fajny duet". Co do serum jestem zachwycona, tak też do pianki to tak średnio. Przyszła z Korei cała zafoliowana i dodatkowo z sreberkiem w środku. Pachnie... Jak mydło, raczej bezzapachowy, taki mydlany zapach. Mam ale co do wydajności. Muszę dosyć sporo użyć jej,bo mała ilość w połączeniu z wodą będzie słabo się pienić, a bardzo trzeć twarzy nie mam zamiaru. Także ja wyciskam z tubki centyment produktu by umyć twarz. To sporo. Produkt ma 60ml także przy codziennym stosowaniu to szybko idzie. Po umyciu buzia jest szczypiąco czysta. Bardzo fajne uczucie, jednak nie ma co przesadzać,bo pianka trochę wyszusza twarz.... Ja mam mieszano-tłustą,więc do innych cer kompletnie się nie nadaje. Tak czy siak używam jej zwykle co 2dni przy wieczornym myciu twarzy. Po jej użyciu nawilżam twarz innymi produktami i jakoś jest okej.

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  43
  produktów

  138
  recenzji

  277
  pochwał

  10,00

 2. 2

  47
  produktów

  130
  recenzji

  255
  pochwał

  9,33

 3. 3

  0
  produktów

  23
  recenzji

  255
  pochwał

  5,85

Zobacz cały ranking